Home cinema professional (susano lx90)


Μηνύματα
2.576
Reaction score
4.326
Στέφανε αν έχεις τη δυνατότητα (δεν ξέρω από ποια πηγή παίζεις) κάνε τους υπότιτλους γκρι και θα με με θυμηθείς μετά... :drinks:
 

susano lx90

Professional Home Cinema
Μηνύματα
1.547
Reaction score
5.052
Στέφανε αν έχεις τη δυνατότητα (δεν ξέρω από ποια πηγή παίζεις) κάνε τους υπότιτλους γκρι και θα με με θυμηθείς μετά... :drinks:
παιζω με home media player classic-home cinema, ok θα το δοκιμασω να δω! thanks
 



stathis

Ultra Home Theater
Μηνύματα
21.631
Reaction score
36.414
Καλές οπτιοκοακουστικές απολαύσεις τρελό αγόρι.:)
Την μπασοπαγίδα πάνω κάνε την και αυτή μαύρη.;)
 

susano lx90

Professional Home Cinema
Μηνύματα
1.547
Reaction score
5.052
Καλές οπτιοκοακουστικές απολαύσεις τρελό αγόρι.:)
Την μπασοπαγίδα πάνω κάνε την και αυτή μαύρη.;)
:drinks:
[DOUBLEPOST=1477493924][/DOUBLEPOST]
Τελικά παίζει αυτό ή όχι? :D
κατι γροθιες της ριχνουνε:D:showingbiceps:
 

alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
14.418
Reaction score
27.705
Πραγματικά τολμηρό εγχείρημα για σαλόνι, ποσο μάλλον πολυκατοικίας.
Αξίζει συγχαρητήρια μονο και μονο για τον κόπο.
Να το χαρείς όσο δεν πάει, και εύχομαι το αποτέλεσμα να είναι πέρα από το αναμενόμενο. :thumbsup::thumbsup::drinks:
 


stampol

Οι θυσίες...
Μηνύματα
2.296
Reaction score
5.248
εσυ εχεις σπασει ολα τα ρολογια! σφεντονα το πηγες το κινηματογραφο-σπιτο σου!!! :D

λοιπον αντε τελειωνε να ρθουμε με το Σταθη για επιτηρηση! :tongue:

τα σπαει παντως! ;)
 

stathis

Ultra Home Theater
Μηνύματα
21.631
Reaction score
36.414
εσυ εχεις σπασει ολα τα ρολογια! σφεντονα το πηγες το κινηματογραφο-σπιτο σου!!! :D

λοιπον αντε τελειωνε να ρθουμε με το Σταθη για επιτηρηση! :tongue:

τα σπαει παντως! ;)
Είσαι σίγουρος Τάσο οτι θές να πάμε; προβλέπω να φεύγουμε με μελανιές απ'τα μπουνίδια κλωτσίδια που θα φάμε απ'τις σκηνές που θα δούμε!:lol::lolsign:
 

susano lx90

Professional Home Cinema
Μηνύματα
1.547
Reaction score
5.052
αφου το εγκρινε ο καλημπρατορας ειμαστε οκ! του αρεσε και μου ειπε απο κοντα ειναι πολυ πιο επιβλητικο απ'οτι στης φωτο8-):vinsent:
[DOUBLEPOST=1477496833][/DOUBLEPOST]
Είσαι σίγουρος Τάσο οτι θές να πάμε; προβλέπω να φεύγουμε με μελανιές απ'τα μπουνίδια κλωτσίδια που θα φάμε απ'τις σκηνές που θα δούμε!:lol::lolsign:
σταθη εσυ εισαι συνθησμενος στα κλωτσιδια και στα μπουνδια, ο τασος τον βλεπω να ειναι μαχημος οποτε δεν θα εχετε θεμα:D:laugh::lolsign:
 

stathis

Ultra Home Theater
Μηνύματα
21.631
Reaction score
36.414
αφου το εγκρινε ο καλημπρατορας ειμαστε οκ! του αρεσε και μου ειπε απο κοντα ειναι πολυ πιο επιβλητικο απ'οτι στης φωτο8-):vinsent:
[DOUBLEPOST=1477496833][/DOUBLEPOST]
σταθη εσυ εισαι συνθησμενος στα κλωτσιδια και στα μπουνδια, ο τασος τον βλεπω να ειναι μαχημος οποτε δεν θα εχετε θεμα:D:laugh::lolsign:
Πάντως σκέφτομαι τον ανυποψίαστο που δεν ξέρει τι έχει απο πίσω η οθόνη την έκπληξή του όταν αρχίζει η ταινία.:geek::geek:
 

susano lx90

Professional Home Cinema
Μηνύματα
1.547
Reaction score
5.052
Πάντως σκέφτομαι τον ανυποψίαστο που δεν ξέρει τι έχει απο πίσω η οθόνη την έκπληξή του όταν αρχίζει η ταινία.:geek::geek:
:D:lolsign:
[DOUBLEPOST=1477498368][/DOUBLEPOST]
σκεφτομαι να καληψω και τα sub και μετα να του ερθει ουρανοκατεβατο!:roflmao::roflmao::roflmao:
 






stathis

Ultra Home Theater
Μηνύματα
21.631
Reaction score
36.414
Εγώ νομίζω πάντως οτι έχεις κατουρηθεί απ'ταν χαρά απο το αποτέλεσμα σε ήχο και εικόνα.;)
:lolsign::lol:
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.323
Μηνύματα
2.858.528
Members
37.895
Νεότερο μέλος
Mark Zappa
Top