Black, Death & Extreme metal

stathis

Ultra Home Theater
Μηνύματα
21.631
Reaction score
36.414
:lol: Ίσα μωρή Κυψελιωτισσα :fuckyou::lolsign::roflmao::lol:
Τελικά πλάκα πλάκα σε βλέπω να αλλάζεις ιθαγένεια, εχεις ποστάρει την μισή Πολωνία εδω μεςα. :rolleyes::drinks:
Δεν στο είπα έχω εγκατασταθεί Πολωνία μεριά.:smoke::drinks:
 

stathis

Ultra Home Theater
Μηνύματα
21.631
Reaction score
36.414
Πολωνέ Νεκροθάφτη πρέπει να χαλαρώσουμε λίγο σ'αυτά που ανεβάζουμε γιατί μπορεί να κατηγορηθούμε για ποιότητα.:lol::lol:

Sceptic - Voices From The Past album: Ubeliever's Script 2003
Sceptic - Nailed To Ignorance - demo 2015. Technical Death Metal from Poland.:taunt:
 

cosmarpan

Underground
Μηνύματα
4.085
Reaction score
7.484
Vampiric Blood - Ordo Dracul (2012) Dark Adversary Productions


Χτες το βραδυ είχε πάει 3 η ώρα, το άγχος μου είχε φτάσει στο κατακόρυφο, είχα ραντεβού στο γνάθο χειρουργικό για έγκλειστο φρονιμιτη σήμερα το πρωι, ήμουν στα πανω μου με Kratom, που απ'οσο ξέρω ειναι ακόμα νόμιμα :lol: κι άκουγα στα ακουςτικα αυτούς τους τρομερούς epic black Φινλανδούς με θεματολογία μονο βρυκολακες και δράκουλες. Do the math. :fuckyou:
 

stathis

Ultra Home Theater
Μηνύματα
21.631
Reaction score
36.414
Vampiric Blood - Ordo Dracul (2012) Dark Adversary Productions


Χτες το βραδυ είχε πάει 3 η ώρα, το άγχος μου είχε φτάσει στο κατακόρυφο, είχα ραντεβού στο γνάθο χειρουργικό για έγκλειστο φρονιμιτη σήμερα το πρωι, ήμουν στα πανω μου με Kratom, που απ'οσο ξέρω ειναι ακόμα νόμιμα :lol: κι άκουγα στα ακουςτικα αυτούς τους τρομερούς epic black Φινλανδούς με θεματολογία μονο βρυκολακες και δράκουλες. Do the math. :fuckyou:
:lol: Θεός ,
καλά βρε Πολωνέ 28χρονων και ακόμα έχεις άβγαλτους φρονιμίτες:lolsign::lol:
Πάντως η ώρα και θεματολογία με βαμπίρ που άκουγες ήταν best.:D:drinks:
 



stathis

Ultra Home Theater
Μηνύματα
21.631
Reaction score
36.414




Death/Black Metal from Finland / Satanism, Anti-Christianity, Blasphemy, Desecration, Occultism
Archgoat - The Apocalyptic Triumphator (2015) 12" vinyl / Debemur Morti Productions





To 2016 τους βρίσκει σε 14 πόλεις της Αμερικής με το “The Grand Luciferian March” tour και εν συνεχεία να δίνουν μια από τις καλύτερες ακραίες εμφανίσεις στο φετινό Hellfest Open Air, για να καταλήξουν τελικά στις 10 Δεκεμβρίου στην Αθήνα μαζί με τους ιστορικούς Dodsferd και Impure Worship κλείνοντας το 2016 με την Μαύρη Τελετή που του αναλογεί.

Συγκεκριμένα, η μπάντα θα περάσει από την σκηνή του Modu (Κολωνού 76) στην Αθήνα το Σάββατο 10 Δεκεμβρίου. Οι πόρτες ανοίγουν στις 20:30 ενώ την βραδιά θα ανοίξουν οι Αθηναίοι black metallers Dodsferd και Impure Worship.




http://www.metalhammer.gr/news/item/32817-archgoat-live-athens
 



cosmarpan

Underground
Μηνύματα
4.085
Reaction score
7.484
Blood Red Fog - Blood Red Fog (2006) Grievantee Productions


Δεν ξέρω τι συμβαίνει μ'αυτους τους μονολιθικούς, καταθλιπτικους, με ενα αργόσυρτο wall of sound black Φινλανδούς, αλλα για καποιο λόγο μου έχουν κάτσει καλά και το έχω παίξει στο repeat 3 φορές. Ειναι κάτι σαν μια διαρκή πτήση πανω απο την Κόλαση που οταν τελειώσει πρέπει να πάρεις απόφαση αν θες να πας εκεί. Και πιστέψτε με, η απόφαση ηταν ευκολη, δεν το σκέφτηκα καθόλου. Greetings from Hell.
 

stathis

Ultra Home Theater
Μηνύματα
21.631
Reaction score
36.414
Blood Red Fog - Blood Red Fog (2006) Grievantee Productions


Δεν ξέρω τι συμβαίνει μ'αυτους τους μονολιθικούς, καταθλιπτικους, με ενα αργόσυρτο wall of sound black Φινλανδούς, αλλα για καποιο λόγο μου έχουν κάτσει καλά και το έχω παίξει στο repeat 3 φορές. Ειναι κάτι σαν μια διαρκή πτήση πανω απο την Κόλαση που οταν τελειώσει πρέπει να πάρεις απόφαση αν θες να πας εκεί. Και πιστέψτε με, η απόφαση ηταν ευκολη, δεν το σκέφτηκα καθόλου. Greetings from Hell.
Tώρα που είπες για Κόλαση ,που εξαφανίστηκε ο wizzy ; τον κατάπιε το Μαύρο Σκοτάδι ; μπορεί και το Κτήνος.:rolleyes:
:lolsign:
 

cosmarpan

Underground
Μηνύματα
4.085
Reaction score
7.484
Tώρα που είπες για Κόλαση ,που εξαφανίστηκε ο wizzy ; τον κατάπιε το Μαύρο Σκοτάδι ; μπορεί και το Κτήνος.:rolleyes:
:lolsign:
Έχει μεταμορφωθεί και παραπλανά κατ'εξακολουθηση. Και δεν κανω πλάκα τώρα :whistling::rolleyes: Ας τον λυπηθεί το Κτήνος :lol:
 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.946
Reaction score
20.453
Χαίρομαι που με αναζητάτε! Βασικά, κάτι δεν πρέπει να πηγαίνει καλά με τη σχέση μου με το Κτήνος και για αυτό εξαπέλυσε έναν "Σκατόσαυρους εργασιάκους maximus" στο γραφείο μου με αποτέλεσμα να μην μπορώ να "αναπνεύσω" από τα "σκατά" (= δουλειά).

Μοναδική όασή μου, τα videos που αναρτάτε εδώ και στο heavy metal thread, σας ευχαριστώ!:D:D
 


cosmarpan

Underground
Μηνύματα
4.085
Reaction score
7.484
Brodequin - Instruments Of Torture :whistling: (2000) self released CD-R


Αριστοτεχνικό death metal απο το Tennessee. Ακούστε το σε εκκωφαντικές εντάσεις, σβήστε τα φώτα και όταν τα ανοίξετε, θα συνειδητοποιήσετε ότι θα είστε μεςα στα αίματα των άλλων. Αιματοβαμμένο, βίαιο, ώμο, κτηνώδες, δηλαδή ότι πρέπει για τους φανατικούς αναγνώστες αυτού του σκατοψυχου νήματος που δεν αξίζουν τίποτα λιγότερο απο αυτό. Ρουφήξτε αίμα με την ψυχή σας και μετά αλοιφτειτε με βούτυρο κακάο.:rolleyes::whistling:
 


wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.946
Reaction score
20.453
Brodequin - Instruments Of Torture :whistling: (2000) self released CD-R


Αριστοτεχνικό death metal απο το Tennessee. Ακούστε το σε εκκωφαντικές εντάσεις, σβήστε τα φώτα και όταν τα ανοίξετε, θα συνειδητοποιήσετε ότι θα είστε μεςα στα αίματα των άλλων. Αιματοβαμμένο, βίαιο, ώμο, κτηνώδες, δηλαδή ότι πρέπει για τους φανατικούς αναγνώστες αυτού του σκατοψυχου νήματος που δεν αξίζουν τίποτα λιγότερο απο αυτό. Ρουφήξτε αίμα με την ψυχή σας και μετά αλοιφτειτε με βούτυρο κακάο.:rolleyes::whistling:
"Brodequin was a death metal band from Knoxville, Tennessee. Formed in 1998 by brothers Mike and Jamie Bailey, the band has released three full-length albums to date. After 2005, all updates from the band ceased." (wikipedia)

Τι κρίμα που χάσαμε τέτοιο διαμάντι...:roflmao::laugh::roflmao::laugh:
 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.946
Reaction score
20.453
WELTESSER, a metallic doom trio, fueled by sour diesel and misery, the band was formed over Sabbath worship and Monolord. They will release their debut full-length album "Cresftallen" on January 27, 2017. (Prostetic Records).

Προς το παρόν, μπορείτε να ακούσετε το demo τους εδώ.
 

cosmarpan

Underground
Μηνύματα
4.085
Reaction score
7.484
Necrogod - Pactum Satanicum (2016) Black Metal Cult Records


Ξεκίνησαν το 1995 με αυτό το ονομα μέχρι το 2009 χωρίς να κυκλοφορήσουν τίποτα, το Κτήνος ομως τους είχε υπό την προστασία του. Κάπου εκεί χάνονται τα ίχνη τους στους κοινούς θνητούς, αλλάζουν το ονομα σε Satanic Goat Sabbat, το Κτήνος επεμβαίνει δημιουργώντας την ίδια χρονική στιγμη μια άλλη μπάντα με το ιδιο ονομα, κι ετςι παραπλανώντας τους, τελικά τους πείθει να ξαναγυρίσουν στο προσκήνιο χρησιμοποιώντας το παλιό τους ονομα. Είχαν αλλάξει πολλά ομως, η άμεση επαφή με το Κτήνος, τους οδήγησε σε απομόνωση για 4-5 χρονια, και φέτος μας έρχονται με 2 albums με το ιδιο το Κτήνος στην παραγωγή. Ήχος? Ακούστε με τα αυτάκια σας, όσοι αντέξουν, την ευθέως και άμεση επαφή Μαζί του. Το μεγαλειωδεστερο black της χρονιάς ΜΑΚΡΑΝ. Απο την Ρωσία.
 

stathis

Ultra Home Theater
Μηνύματα
21.631
Reaction score
36.414
Ωραίος ,την ώρα που σου έκανα like είχα ήδη στ'ακουστικά το FOLK-ROCK δίπλα..:lolsign:
Για πάρτυ σου ρειι.. :drinks:

Akrotheism - Tertium Datur (2015) ''Sphinx - The Great Enigma of Times'' Forever Plagued Records.
 


Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • spylab
    Shalom
  • PeterMeni
    DIY - "Επαγγελματίας"

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.559
Μηνύματα
2.865.569
Members
37.934
Νεότερο μέλος
corfu11
Top