Οι θυσίες που κάνουμε για το home cinema

melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.930
Reaction score
41.197
Καλέ, τεράστια δείχνει η κλίση! με το μάτι τουλάχιστον και αν δεν ξεγελάει η φωτογραφία.
 

stampol

Οι θυσίες...
Μηνύματα
2.306
Reaction score
5.360
dc fix είναι αυτό Τασούλη;
ναι!!
[DOUBLEPOST=1490294509][/DOUBLEPOST]
Καλέ, τεράστια δείχνει η κλίση! με το μάτι τουλάχιστον και αν δεν ξεγελάει η φωτογραφία.
με το δικο σου ματι τωρα.....ολα τεραστια σου φαινονται!! :tongue:

το ξερω οτι εχει αρκετη κλιση. τουλαχιστον θα μπορω να τη μειωσω μετα.
[DOUBLEPOST=1490294558][/DOUBLEPOST]
Θα βάλεις και fer forgé βρε; Είσαι τεράστιος! :D
αφου με ξερεις τωρα...ειμαι ρομαντικο παιδι! :)
 



stampol

Οι θυσίες...
Μηνύματα
2.306
Reaction score
5.360
Update!!!

Yστερα απο διαφορες μερακλιδικες αλλαγες που προεκυψαν εδω η συνεχεια του προτζεκτ παντα σε λογικα πλαισια! :D

Προτζεκτορας επιτελους ταβανι..



βαση κεντρικου σε βελουδαρισμα μετα τη βαφη σε μαυρο ματ.



στημενη με την απολυτη κλιση ακριβειας κατα stampol's specs! :geek: (πωπωωω πως παιζ')



η μεγαλη αποφαση να γινει αλλαγη ολης της καλωδιωσης (ας ειναι καλα φιλος με ηχοσυστηματα αυτοκινητου) η μια κουλουρα ηταν μισοτελειωμενη και η αλλη ετοιμαζεται... :whistling:



φτιαχνοντας τα διαφορα....



το κομματι που μισω σε τεραστιο βαθμο αλλα δε μπορω να κανω αλλιως...



ομως!! :imtheking:



συνεχιζοντας..



για τον φιλο Rose που ειχε ρωτησει για τα καλωδια και τα Atmoς ηχεια πως ειναι περασμενα. καναλακι γωνια στην ακρη του τοιχου και μετα βαψιμο με πινελακι στο χρωμα του τοιχου. εδω το εμπρος δεξια.



εδω το πισω αριστερα



συνεχιζοντας την αλλαγη καλωδιων με νεα... αυτα που ειχα ηταν @#%%#$%$#@$@# χαλια!!



α! και το σαμπακι πηρε τη φροντιδα του!



Τωρα μενει να ερθει ο Καστρουνης να τα ρυθμισει και να παμε στο επομενο μυστικο προτζεκτ! :)
 




Μηνύματα
27.256
Reaction score
25.246
Εύγε παιδί μου STAMPOL, εξαιρετική δουλειά.
Το τραπέζι του καθιστικού όμως σου κάνει ζημιά. Εχεις και την οθόνη πολύ χαμηλά , δεν ξέρω τι ακούς από το κεντρικό, με όση κλίση και αν έχουν τα stampol specs. :fuckyou::D:smg:
 

stampol

Οι θυσίες...
Μηνύματα
2.306
Reaction score
5.360
Εύγε παιδί μου STAMPOL, εξαιρετική δουλειά.
Το τραπέζι του καθιστικού όμως σου κάνει ζημιά. Εχεις και την οθόνη πολύ χαμηλά , δεν ξέρω τι ακούς από το κεντρικό, με όση κλίση και αν έχουν τα stampol specs. :fuckyou::D:smg:
το ξερω αλλα οταν εχεις ηδη μπερδεψει το living room theater concept με το dedicated βγαινει ενας hybrid συνδυασμος που απαιτει μετα πολυπλοκους μαθηματικους αλγοριθμους επιλυσης προβληματων τραπεζακιου και λοιπων. :geek:

θα το αναθεσω στον Καστρουνη κ αυτο για τη καλυτερη δυνατη τοποθετηση και μετακινηση ολων :D

σπιτι κ αυτο να σου τυχει!! :p
 

Μηνύματα
27.256
Reaction score
25.246
Μην παραξηγηθώ σχόλιο μόνο έκανα , εντελώς καλοπροαίρετα. Και εγώ έχω τραπεζάκι , αλλά η οθόνη μου και το κεντρικό μου είναι πολύ πιο πάνω. Αυτό φυσικά δεν σημαίνει ότι το τραπεζάκι μου και μένα δεν μου κάνει παπαριές.
[DOUBLEPOST=1492181831][/DOUBLEPOST]Οσο για το σπίτι ,μην γκρινιάζεις , ο καθένας έχει ό,τι μπορεί. Σκέψου τους ταλαίπωρους στην Αγγλία που έχουν ότι έχουν για 99 χρόνια και μετά στο Αγγλικό δημόσιο!!
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.309
Reaction score
93.856
Τωρα μενει να ερθει ο Καστρουνης να τα ρυθμισει και να παμε στο επομενο μυστικο προτζεκτ! :)
Λες γι' αυτό που, μετά απ' όλα αυτά, αλλάζεις σπίτι; :p:roflmao:
 




Μηνύματα
22.269
Reaction score
15.543
εισαι πρωτοπορος τρελο αγορι....:hi:

θα βλεπεις οπως πρεπει και θα ακους καλα

οι αλλοι εχουν πιο ψηλα το κεντρικο αλλα και οθονη και χανουν σε αισθηση ;)

αντε τελειωνε να ερθω μια βολτα ....:party:
 

Μηνύματα
1.498
Reaction score
2.482
Αυτό το πράμα με τους γείτονες βρε παιδί μου... Έχω κι έγω έξαρση στην πολυκατοικία. Έχουμε γεμίσει γείτονες και δεν ξέρω τι να κάνω. Κανένα συνεργείο απογειτνίασης υπάρχει σε καλές τιμές;
 

stampol

Οι θυσίες...
Μηνύματα
2.306
Reaction score
5.360
Αυτό το πράμα με τους γείτονες βρε παιδί μου... Έχω κι έγω έξαρση στην πολυκατοικία. Έχουμε γεμίσει γείτονες και δεν ξέρω τι να κάνω. Κανένα συνεργείο απογειτνίασης υπάρχει σε καλές τιμές;
Πρεπει να βρουμε ενα μαγικο τροπο να τους βαζουμε σε βαθυ υπνωτισμο τις ωρες προβολης.

Εχω διαβασει οτι οι Ινδοι εχουν τετοιες μαγικες δυναμεις!! :D

Εννοειται οτι βαζουμε γυναικα και παιδια σ'αυτο... :tongue:
 

Μηνύματα
1.743
Reaction score
402
Εδώ σε μένα που χαιρόμουν πλήρης ασυλίας για την ένταση ακόμα και αρκετές ώρες μετά τα μεσάνυχτα, τώρα με το θεριο 3x12, ήδη μου σφυρίζουν..

ενώ έχουν βγει εκτός της πολυκατοικίας 3-4 φορές, λογο σεισμικής δόνησης.
Υπερβολές..

που κατάλαβε η άλλη το μπάσο 3 ορόφους πιο κάτω. Είναι δυνατόν;
 

Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
27.378
Reaction score
79.477
Εδώ σε μένα που χαιρόμουν πλήρης ασυλίας για την ένταση ακόμα και αρκετές ώρες μετά τα μεσάνυχτα, τώρα με το θεριο 3x12, ήδη μου σφυρίζουν..

ενώ έχουν βγει εκτός της πολυκατοικίας 3-4 φορές, λογο σεισμικής δόνησης.
Υπερβολές..

που κατάλαβε η άλλη το μπάσο 3 ορόφους πιο κάτω. Είναι δυνατόν;
Άνετα.
 


Τελευταια Μηνυματα

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.600
Μηνύματα
2.867.495
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top