Βλέπετε Survivor;



Μηνύματα
2.064
Reaction score
1.467
την Μαυρη Δευτερα 20 Μαρτιου ειμαι με εναν συναδελφο και κουβεντιαζουμε μπαινει ενας τριτος και λεει τι σας καναμε χτες σας σκισαμε...εγω στεναχωρημενος λεεω με τον μαλακα τον μαρινακη την εχει κανει τξ=ην ομαδα μπο@ρδeλο
κανεις απο τους δυο δεν μου δωσε σημασια και συνεχιζαν να μιλανε και γελανε λεγοντας για μαχητες ντανο διασημους κτλ
οταν ρωτησα τι λετε ρε μ@λακες? με τι ασχολειστε ?εδω καταστρεφεται ο κοσμος (1-0 απο βαζελο)

Μετα αρχισα να το βλεπω αν ειμαι σπιτι και οκ εχει ενδιαφερον :D
 




daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.640
Reaction score
77.064
Το θέμα μου θυμίζει περιπτώσεις που ρωτάν ένα 65χρονο τι ψήφιζες όλα αυτά τα χρόνια...και αυτός απαντάει...
- δεν ψήφισα ποτέ στη ζωή μου ούτε ΣΥΡΙΖΑ..ούτε ΝΔ ούτε ΠΑΣΟΚ..:whistling:

τότε γιατί χτυπάνε 70ρια:o στην τηλεθέαση...είναι ένα ανεξήγητο πράγμα:D

Υ.Γ.εγώ πάντως βλέπω..το κόλλησα από τη γυναίκα και καταριέμαι ανελλιπώς το άμπαλο την Ελισάβετ>:(:roflmao::roflmao:
 

Manos58

εγχειρισμένη
Μηνύματα
17.160
Reaction score
12.839
Μονο κατι στιγμές διερχόμενος οταν ειναι οι κορες στο σπίτι ...ελπίζοντας να δω Σπαλιάρα να γ@...ει καμμια από τις 4000 που έχει δηλώσει :p
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.155
Reaction score
93.265
Υ.Γ.εγώ πάντως βλέπω..το κόλλησα από τη γυναίκα και καταριέμαι ανελλιπώς το άμπαλο την Ελισάβετ>:(:roflmao::roflmao:
Ενώ η Λαουρίτα...σίφουνας. :D
Κάποιος μάλλον πρέπει να την μαζεύει στο τέλος, αφού την ενημερώσει ότι οι ομάδες τέλειωσαν τη διαδικασία.:laugh:

 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.640
Reaction score
77.064
Ενώ η Λαουρίτα...σίφουνας. :D
Κάποιος μάλλον πρέπει να την μαζεύει στο τέλος, αφού την ενημερώσει ότι οι ομάδες τέλειωσαν τη διαδικασία.:laugh:

τουλάχιστον αυτή έχειν έναν κώλον τόσον...δεν μας πειράζει..:D:D
 

Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
27.246
Reaction score
78.929
Βλέπω.
Με την οικογένεια.
Πολυ γέλιο.

Μου αρέσει το κόνσεπτ του παιχνιδιού.
Υποστηρίζω Μαχητές. Και Σπαλιάρα απο την αλλη ομάδα, για τους γνωστούς λόγους.

Βρίσκω επίσης πολυ διασκεδαστικό που η μια ομάδα ονομάζεται "Διάσημοι" και οι παίκτες εχουν ονοματεπώνυμο, ενώ οι αντίπαλοι εχουν μονο μικρό όνομα.
 







Mufasa

Top teaser
Μηνύματα
673
Reaction score
2.149
Δεν βλέπω Survivor.

Ωστόσο παρακολουθώ κάθε μέρα Shopping Star.

ΠΟΙΟΣ ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΧΕΤΑΙ ΑΥΤΟ;

Θεωρώ ότι η Δανάη αδικήθηκε. Ως συνήθως η Καγιά ρίχνει τις όμορφες. Οι σάπιες πηγαίνουν στη μέση, για να μην θεωρηθεί ότι αδικήθηκαν επειδη είναι σάπιες. Ό,τι δεν της αρέσει το αποκαλεί φλύαρο! Πρώτη βγαίνει η πιο αδιάφορη.

Η φάση όμως στάζει ΠΧΙΟΤΗΤΑ.
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.155
Reaction score
93.265
Δεν βλέπω Survivor.

Ωστόσο παρακολουθώ κάθε μέρα Shopping Star.

ΠΟΙΟΣ ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΧΕΤΑΙ ΑΥΤΟ;

Θεωρώ ότι η Δανάη αδικήθηκε. Ως συνήθως η Καγιά ρίχνει τις όμορφες. Οι σάπιες πηγαίνουν στη μέση, για να μην θεωρηθεί ότι αδικήθηκαν επειδη είναι σάπιες. Ό,τι δεν της αρέσει το αποκαλεί φλύαρο! Πρώτη βγαίνει η πιο αδιάφορη.

Η φάση όμως στάζει ΠΧΙΟΤΗΤΑ.
Να ανοίξετε δικό σας θέμα κύριε. Είμεθα πάντα ανοιχτοί στην πχιότητα.
 



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.317
Μηνύματα
2.858.333
Members
37.894
Νεότερο μέλος
tassos249
Top