Βλέπετε Survivor;


Μηνύματα
82
Reaction score
32
Αφού ρωτάς, όχι.



Υ.Σ. Αν το μήνυμα δεν χρειάζεται, μπορεί να διαγραφεί...
 





Μηνύματα
20.125
Reaction score
14.508
Όχι,δεν βλέπω.

Πριν πολλλα χρόνια,όταν ακόμη έβλεπα τηλεόραση,θυμάμαι έναν κύκλο γυρισμένο στην Ασία που παρακολουθουσα αδιάλειπτα.Ξεκουραζουν το νου τέτοιου είδους παιχνίδια και χαίρεται κανεις βλέποντας τις φυσικές ομορφιές του πλανήτη μας.
 






Z

Zdimis

Guest
Τηλεοραση δεν εχω κεραια οποτε μονο για μονιτορ του λαπτοπ αλλα δυστυχως σαρβ βλεπω απο λαιβ τβ,και δεν βλεπω τπτ αλλο φυσικα εφοσον δεν εχω καν τβ και οτιδηποτε αλλο δεν με βαζει στο τριπ να γο δω ιντερνετικα.Τα παιχνιδια ειναι ψιλομαπα για προσκοπακια λυκοπουλα αλλα το κονσεπτ ειναι ενδιαφερον κ παιζεται κ στοιχημα!
 

xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.753
Reaction score
83.568
Δεν βλέπω γιατί μου είναι από αδιάφορα μέχρι αποκρουστικά τα βασικά στοιχεία τέτοιων παιχνιδιών.
Συναισθήματα, ίντριγκες, διαφωνίες και όλα γενικώς τα, απωθητικά για μένα, παρελκόμενα των κοινωνικών συναναστροφών.

Όταν όμως διαβάζω για τη θεαματικότητα που έχει το Survivor δεν μπορώ παρά να παραδεχτώ τη μεγάλη επιτυχία των συντελεστών του.

Και θεωρώ πολύ πιο υγιές να υπάρχουν παιχνίδια με αρκετούς γυμνασμένους και όμορφους ανθρώπους από άλλες εκπομπές γεμάτες με "αντιτουριστικούς" χαρακτήρες.
 
Last edited:

Μηνύματα
2.576
Reaction score
4.326
'Oχι δεν βλέπω. Βασικά έχω ξε-συνδέσει το καλώδιο της κεραίας αλλά αύριο που αρχίζει η f1 πρέπει να το ξαναβάλω. Ποιο κανάλι την δείχνει;
 

Μηνύματα
5.283
Reaction score
6.429
Mεσα στη βδομαδα παιζουν και κουιζ ερωτησεων που εχουν πολυ ενδιαφερον και δε μπορεις σιωπηρα να συμμετασχεις και εσυ ...
Βεβαια στα σεξουαλικου περιεχομενου η αληθεια ειναι ο Σπαλιαρας το εχει το παιδι!! π.χ. ποσο κρατα μαι μεση σεξουαλικη πραξη ή ποσες θερμιδες καταναλωνει η γυναικα ή ο αντρας , ο εργατης δηλαδη :whistling: και ποιο απλα που εχουν να κανουν με εκτιμησεις οπως ηλικιες ατομων απο διαφορετικες φυλες!! τι σας τα λεω αφου για να εχετε αποψη μαλλον το κρυφοβλεπετε ολοι:D
 

Μηνύματα
300
Reaction score
62
Και βέβαια βλέπουμε. Κι εγώ στην αρχή το κοίταζα αφ υψηλού, αλλά μια χαρά είναι το survivor, έχει όση ποιότητα χρειάζεται μια τέτοια εκπομπή και είναι διασκεδαστικό. Οι φετινές σειρές της τηλεόρασης άλλωστε , ειδικά του Alpha, κατά την γνώμη μου, είναι σκέτη αποτυχία.Αηδίες, φουλ λαικισμός, καθόλου χιούμορ. Πιστεύω ότι η τηλεόραση γενικά έχει να σου δώσει πράγματα (ως προς ενημέρωση και διασκέδαση) αρκεί να μπορείς να τα φιλτράρεις φυσικά. Θεωρίες του τύπου πετάξτε την TV από το μπαλκόνι,εν έτει 2017, με φοβίζουν ολίγον τι.

16998228_768768876630694_7747735201725144699_n.jpg
 

Μηνύματα
6.906
Reaction score
5.786
ΟΧΙ δεν βλεπω.
Την τηλεοραση την εχω κανει μονιτορ για καμμια ταινιουλα απο usb. Γενικα στην Ελλαδα οταν ανοιγεις την τηλεοραση βλεπεις οτι σκουπιδι σου πασαρουν,οποτε την καταργησα.

Δεν βλέπω γιατί μου είναι από αδιάφορα μέχρι αποκρουστικά τα βασικά στοιχεία τέτοιων παιχνιδιών.
Συναισθήματα, ίντριγκες, διαφωνίες και όλα γενικώς τα, απωθητικά για μένα, παρελκόμενα των κοινωνικών συναναστροφών.
:thumbsup:
 

Μηνύματα
4.887
Reaction score
25.903
Δε βλέπω (και δεν βλέπεται )γιατί υποβιβάζει το μυαλό μου και τη σκέψη μου αλλά είπαμε δημοκρατία ......όλοι συνυπάρχουν στην κοινωνία μας :headbang:
 

Z

Zdimis

Guest
Δε βλέπω (και δεν βλέπεται )γιατί υποβιβάζει το μυαλό μου και τη σκέψη μου αλλά είπαμε δημοκρατία ......όλοι συνυπάρχουν στην κοινωνία μας :headbang:
ΑΥΤΟ που συνηθως "σερβιρει" ως τηλεοπτικο προιον ειναι σκουπιδακι συν το παθητικο της υποιθεσης και η ανυπαρξια καναλιων χωρις σκουπιδακια .....Ετσι στην υποβιβαζει θες κι αλλο?.
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.611
Μηνύματα
2.867.882
Members
37.939
Νεότερο μέλος
geo kok
Top