Ηχεία Dolby Atmos οροφης


petepappas

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
1.139
Reaction score
153
τυπου solid η χωνευτα αμα σε περνει.....ακομα κ τα lm κανουν.....αναλογα ποσα θες να ξοδεψεις
 





petepappas

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
1.139
Reaction score
153
απλα να ναφερω οτι τα magnat αν και οικονομικα ηταν πολυ κοντα στα heco ηταν υποδεστερα στον ηχο,αν μπορεις παρε jbl εχει κ φτηνα καλα μοντελλα
 


petepappas

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
1.139
Reaction score
153
δεν ειναι απαραιτητο να πας σε τοσο ακριβα.πηγαινε δες κ αν μπορεις να ακουσεις πριν παρεις καθως κ καλο θα ειναι να συμβαδιζουν ηχητικα με τα υπολοιπα που εχεις...........
[DOUBLEPOST=1477262011][/DOUBLEPOST]να θυμασαι οτι τα θες για πανω εφε δεν ειναι απαραιτητο να ειναι πολυ μεγαλα κ πολυ ακριβα..........
[DOUBLEPOST=1477262184][/DOUBLEPOST]κοιτα κ εδω να παρεις μια γευση κ μη βιαστεις...https://www.athensproaudio.gr/el/installation-speakers/
 

petepappas

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
1.139
Reaction score
153
εμενα προσωπικα μου αρεσαν τα ομοαξονικα της jbl μετα της electrovoice k focal.βασικο ειναι αν μπορεις να τα ακουσεις σε μουσικη να παρεις μια γευση
 


Μηνύματα
155
Reaction score
46
Καλησπερα ,να ρωτησω υπαρχει αποψη εαν τα ηχεια της γιαμαχα NS-AW 592 /992 ειναι καταλληλα για ατμος απο τις προδιαγραφες τους;
Oλα τα αλλα ηχεια μου ειναι Focal electra αλλα τα αντιστοιχα της,ειναι ασπρα και ακριβοτερα.
Ευχαριστω πολυ.
 

Μηνύματα
7.219
Reaction score
4.602
Εαν θες να το κανεις σωστά βάζεις φοκαλ .
Αλλιώς βάλε οτι σε βολεύει η οτι βρεις
 

Μηνύματα
353
Reaction score
151
Καλησπερα ,να ρωτησω υπαρχει αποψη εαν τα ηχεια της γιαμαχα NS-AW 592 /992 ειναι καταλληλα για ατμος απο τις προδιαγραφες τους;
Oλα τα αλλα ηχεια μου ειναι Focal electra αλλα τα αντιστοιχα της,ειναι ασπρα και ακριβοτερα.
Ευχαριστω πολυ.
αποψη κανενας για τα yamaxa?
 




Μηνύματα
66
Reaction score
8
Tα yamaha τα σκεφτόμουνα και εγώ και τα άκουσα στο Naka μαζί με sub. Λίγο οι υψηλές τους ξυρίζουνε. Έβαλα πιο βαθιά το χέρι στην τσέπη και πήρα monitor audio , όχι τη φθηνή σειρά αλλά την treamless αν θυμάμαι καλά που φοράει καλό τουίτερ. Δυστυχώς αν και έχουν εγκατασταθεί ακόμα δεν τα έχω ακούσει.
 

Sugah

Ζαχαρούλης
Μηνύματα
1.974
Reaction score
3.326
Για να μην ανοίγω καινούριο θέμα, τα Beoplay S3 πως θα σας φαινόντουσαν σαν ηχεία για άτμος;
Πιστεύετε θα ακούγονται αρκετά δυνατά για να αναποκριθούν σε αυτή τη χρήση;
 

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.346
Reaction score
74.447
Εξαρτάται. Πόσο δυνατά είναι το "αρκετά δυνατά"; :)
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.320
Μηνύματα
2.858.446
Members
37.894
Νεότερο μέλος
Nika
Top