Γιουροβιζιον 2015

Μηνύματα
12.991
Reaction score
8.347
Σημερα είναι ο ελληνικος διαγνωνισμος για την επιλογή τραγουδιου.
Τα υποψηφια τραγουδια είναι 5.

Running Order of the Songs
  1. Crash & Burn sung by C: REAL (Composed by Takis Dimaschis)
  2. Jazz & Syrtaki sung by Thomai Apergi & Legend (Composed by Christos Papadopoulos and Giannis Sinnis)
  3. Ela sung by Barrice (Composed by Niclas Olausson & The Beatbox and Victoria Chalkiti)
  4. Sunshine sung by Shaya Hansen (Composed by Shaya Hansen, Thomas Reil, Jeppe Reil and Marios Psimopoulos)
  5. One Last Breath sung by Maria-Eleni Kyriakou (Composed by Efthivoulos Theoxarous, Maria Elena Kiriakou, Vaggelis Konstantinidis & Evelina Tziora)

  1. παιδια,οσοι είναι αντίθετοι γενικως με το πανηγυράκι της Γιουροβιζιον τα ειπατε διεξοδικα περσι.Παρακαλω η κριτικη να περιοριστει σε μουσικα θεματα.Δυστυχως ο συνάδελφος μου στο θεμα Λεωνιδας μας εχει εξαφανιστεί τελευταια.
 


Μηνύματα
12.991
Reaction score
8.347
οι παπ#ριες και υπερβολες για το Number one μπορουσαν να λειπουν.Παρεπιπτοντως εμενα το άλλο τraγουδι των antique(die for you) μου ειχε αρεσει καλυτερα.

Στα καλα ,και οι τεσσερις υποψήφιες είναι κουκλαρες.
 
Last edited:


gstriftos

gilectronikos
Μηνύματα
17.601
Reaction score
4.135
Eννοείτε..


Τι άλογο ήταν αυτό που βγήκε με τον Καλλίρη;o_O


Edit:Περίμενα πολύ καλύτερη εικόνα από το HD της EΡΤ
 


Μηνύματα
12.991
Reaction score
8.347
μαλιστα,η κοπελια πολύ σεξι,βαλανε και μπουζουκακι λιγο ξεκαρφωτο με το τραγουδι,μαλλον σχετικα κοινοτυπο θαλεγα το τραγουδακι,όχι κακο αλλα δεν μου ειπε πολλα.....
 


Μηνύματα
12.991
Reaction score
8.347
στα ελληνικα η Θωμαις,τζαζ ηχος και σοου τυπου Μπροντγουεη,διαφορετικο αλλα δεν βλεπω ναχει τυχη στην ευρωπη....
 


gstriftos

gilectronikos
Μηνύματα
17.601
Reaction score
4.135
Back to the 90's με τους C:Real

H Θωμαΐδα τραγούδησε σαν την Meg Ryan στο:

 

Μηνύματα
12.991
Reaction score
8.347
δεν ξερω το ΕΛΑ,μετριο ποπ,ριξανε και το ελληνικο ξαφνικα,δεν μου αρεσε προσωπικα...
 





Μηνύματα
12.991
Reaction score
8.347
όχι ασχημη μπαλαντα,αρκετα καλη ερμηνεια χωρις να εχει τη πολύ μεγαλη φωνη,μαλλον ηθελε κατι παραπανω,παντως αξιοπρεπης υποψηφιοτητα.
Προσωπικα προτιμω την Shaya...
 

Μηνύματα
12.991
Reaction score
8.347
ωχ ,η Παπαριζου εχει παρει μπολικα κιλα,φερνει λιγο σε μΙς Πιγκυ:D,φωναρα παντα,βεβαια ,ειχα καιρο να τη δω τη Παπαριζου...
 




Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.311
Μηνύματα
2.858.170
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top