Οι Σειρές της Tv που αγαπήσαμε!!!


MAD

Σιαρτάκιας
Μηνύματα
5.251
Reaction score
1.161
Σε σύγκριση με αυτήν τήν τηλεόραση κοιτάξτε σήμερα καί κλάψτε, νοιώθω λίγο τυχερός πού είδα όλα μα όλα αυτά πού γράψατε, λόγω ηλικίας βεβαίως βεβαίως.
 

Μηνύματα
151
Reaction score
0
Χαβάη 5-0 (κορυφαίο)
Βιονική γυναίκα
Ο αόρατος άνθρωπος
Οι άγγελοι του Τσάρλυ
Οι Σάλλιβανς (έπαιζε και η Κάιλυ Μινόγκ μικρή)
Όλα για το πτυχίο (μεταγενέστερο αλλά επίσης κορυφαίο)
 


Μηνύματα
20.123
Reaction score
14.501
Καποιοι εδω μεσα η ψευδονται οσον αφορα στην ηλικια τους η εβλεπαν οντως τηλεοραση - ασπρομαυρη -!! :wink: μεσα απο το 'παρκο' τους!

Να,για παραδειγμα εγω θυμαμαι μονο την Καντυ-Καντυ,τους "Γειτονες"και τον πρωτο μου μεγαλο ερωτα -Μπρους Γουιλι στο "Αυτος Αυτη και τα Μυστηρια" :smile:
 

Μηνύματα
30.533
Reaction score
40
Καποιοι εδω μεσα η ψευδονται οσον αφορα στην ηλικια τους η εβλεπαν οντως τηλεοραση - ασπρομαυρη -!! :wink: μεσα απο το 'παρκο' τους!

Να,για παραδειγμα εγω θυμαμαι μονο την Καντυ-Καντυ,τους "Γειτονες"και τον πρωτο μου μεγαλο ερωτα -Μπρους Γουιλι στο "Αυτος Αυτη και τα Μυστηρια" :smile:
Χριστίνα κατ' αρχήν καλώς σε (ξανα)βρήκαμε!!!! :D :D :D

Για το θέμα της ηλικίας τώρα......Ασ' τους να ξεκαρφώνονται μόνοι τους!!!
Σε λίγο θα μας πει και ο σΚαφάτος ότι στην παιδική του ηλικία έβλεπε....."Φιλαράκια"

:lol: :lol: :lol:
 

Μηνύματα
1
Reaction score
0
Απάντηση: Re: Οι Σειρές της Tv που αγαπήσαμε!!!

Και το αγαπημενο μου .....



Ο ανθρωπος της ΑΝΚΛ.

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΛΙΓΑ ΜΕΤΡΗΜΕΝΑ ΣΤΑ ΔΑΧΤΥΛΑ,ΑΤΟΜΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΑΡΕΣΕΙ ΑΥΤΗ Η ΣΕΙΡΑ.ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΓΡΑΨΕΙ,ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ,ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΠΡΟΒΛΗΘΕΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ,ΤΟ 1991 ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΓΚΑ.ΑΝ ΤΑ ΕΧΕΙΣ ΓΡΑΨΕΙ,ΕΧΕΙΣ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΤΑ "ΑΝΕΒΑΣΕΙΣ",ΣΤΟ ΥΟUTUBE,NA ΤΑ ΔΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ;ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΙΣ ΓΡΑΨΕΙ,ΚΑΙ ΤΟ"ΡΑΤ ΠΑΤΡΟΛ";ΞΕΡΕΙΣ,ΕΚΕΙΝΗ Η ΣΕΙΡΑ,ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΘΕΜΑ 3 ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΥΣ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΓΓΛΟ,ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ 2 ΤΖΙΠ ΜΕ ΠΟΛΥΒΟΛΑ,ΚΑΙ ΕΣΤΗΝΑΝ ΕΝΕΔΡΕΣ,ΣΤΑ ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ ΣΤΡΑΤΕΥΜΑΤΑ,ΣΤΟ ΠΕΡΙΦΗΜΟ"ΑΦΡΙΚΑ ΚΟΡΠΣ" ΤΟΥ ΡΟΜΜΕΛ,ΣΤΗΝ ΒΟΡΕΙΟ ΑΦΡΙΚΗ,ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΟΥ ΔΕΥΤΕΡΟΥ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΠΟΛΕΜΟΥ.ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΚΥΝΗΓΟΥΣΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ,ΕΝΑΣ ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΛΟΧΑΓΟΣ ΜΕ ΤΟ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΤΟΥ ΑΠΟΣΠΑΣΜΑ.Η ΣΕΙΡΑ ΑΥΤΗ ΕΧΕΙ 58 ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ,ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΓΩΓΗ 1966 ΜΕ 1968.2 ΚΥΚΛΟΙ.Ο ΠΡΩΤΟΣ ΓΥΡΙΣΤΗΚΕ ΣΤΗΝ ΑΛΜΕΡΙΑ ΤΗΣ ΙΣΠΑΝΙΑΣ,ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΓΥΡΙΣΤΗΚΑΝ ΣΠΑΓΓΕΤΙ ΓΟΥΕΣΤΕΡΝ,ΤΗΝ ΕΠΟΧΗ ΕΚΕΙΝΗ.ΚΑΙ Ο ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΚΥΚΛΟΣ,ΣΤΙΣ ΗΝΩΜΕΝΕΣ ΠΟΛΙΤΕΙΕΣ ΑΜΕΡΙΚΗΣ.ΚΑΙ ΑΥΤΗ Η ΣΕΙΡΑ,ΕΙΧΕ ΠΡΟΒΛΗΘΕΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ,ΤΟ 1991 ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΓΚΑ.ΕΧΕΙΣ ΓΡΑΨΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ;ΑΝ ΝΑΙ,ΘΑ ΤΑ"ΑΝΕΒΑΣΕΙΣ"ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΣΤΟ YOUTUBE;ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΟΥ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ...
 


Μηνύματα
8.676
Reaction score
6
Απάντηση: Οι Σειρές της Tv που αγαπήσαμε!!!

Φιλες DENVERTZ καλωσόρισες στην παρέα μας …
Θα σε παρακαλέσω (όπως αναφέρουν και οι κανόνες λειτουργίας του site) να αποφεύγεις τα κεφαλαία όπως και τους λατινικούς χαρακτήρες..
Και παλι καλωσόρισες…
 





Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.588
Μηνύματα
2.866.591
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top