Προβολείς.

Μηνύματα
576
Reaction score
848
Καλησπέρα καλή χρονιά σε όλους με υγεία, υπάρχουν καταστήματα στην Αττική που να έχουν στημένους προβολείς ώστε να μπορεί κάποιος να δει και να συγκρίνει; θέαση νόβα, οτε, νέτφλιξ, και φούλ αθλητικά, μπάτζετ 1.000-1.200 ευρώ, καινούργιος ή μεταχειρισμένος αυτή την στιγμή υπάρχει LG 75αρα, στο σαλόνι 5χ5 μέτρα μπορώ να ανοίξω 120 ίντσες, ευχαριστώ.
 

Μηνύματα
5.284
Reaction score
6.433
Δεν υπαρχει προβολεας τετοιος γενικα και ειδικα σε αυτη την τιμη που συνηθως δεν υπολογιζει κανεις το κοστος μιας οθονης...
Μενεις και περιμενεις για λιγο κατι σε 97-98 σε τηλεοραση αυξανοντας και λιγο το κοστος της .
 

billpeppas

A/V "Επαγγελματίας"
Μηνύματα
2.531
Reaction score
5.730
Καθόρισε τις απαιτήσεις σου σε ποιότητα εικόνας, και μπορείς να πάρεις κάτι στα λεφτά αυτά.
Ειδικά αν προτίθεσαι να πας και σε κάτι μεταχειρισμένο, υπάρχουν "λαβράκια".
 

Μηνύματα
576
Reaction score
848
Η ποιότητα θα είναι αυτή που θα παίρνω απο νόβα,οτε, νέτφλιξ, σκέφτομαι σε 1920χ1080 όπως λένε τα πιο πολλά σχόλια το μέγεθος μετράει, για αυτό τον λόγο λεω 120 ίντσες, η 75αρα έχει αρχίσει και μου φαίνεται μικρή.
 

Μηνύματα
2.127
Reaction score
5.590
Η ποιότητα θα είναι αυτή που θα παίρνω απο νόβα,οτε, νέτφλιξ, σκέφτομαι σε 1920χ1080 όπως λένε τα πιο πολλά σχόλια το μέγεθος μετράει, για αυτό τον λόγο λεω 120 ίντσες, η 75αρα έχει αρχίσει και μου φαίνεται μικρή.
Ερωτηση σε τι mode εχεις την τηλεοραση και βλεπεις ,και σε τι συνθήκες; Αν εισαι σε δωματιο με φως πας μονο σε short throw laser με οθονη alr αλλα το κοστος παει περιπατο προς τα πανω,αν εχεις σκοτεινο δωματιο χωρις φωτα εκει μπορεις να κανεις διαφορα.
 

Μηνύματα
576
Reaction score
848
Υπάρχει μπαλκονόπορτα 2,40χ2,20 με μαύρη κουρτίνα, αν θέλω εχω 100% σκοτάδι η TV παίζει τις ταινίες με cinema mode και τα αθλητικά με το αντίστοιχο mode, γνωρίζω οτι το μπάτζετ είναι πολύ μικρό αλλά δυστυχώς δεν μπορεί να ανέβει, για αυτό τον λόγο κοιτάζω οτι καλύτερο μπορώ να πάρω.
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.641
Μηνύματα
2.870.513
Members
37.926
Νεότερο μέλος
Demetriiosk71
Top