Πωλείται Krell FPB 200

Status
Not open for further replies.

panosop

Συστημικός
Μηνύματα
5.571
Reaction score
668
Πωλείται για λογαριασμό φίλου ο πανίσχυρος και ακουστικός ενισχυτής της Krell, ο FPB 200.

Ειναι σε άριστη κατάσταση και όσον αφορά την ηχητική ποιότητα και πιστότητα, δεν υπάρχουν λόγια...

Τιμή πώλησης στα 2.300 ευρώ

http://krellonline.com/assets/support/FPB_ORIGINAL_SERIES_MANUAL_V982.pdf
Specs στη σελίδα 15.

Περισσότερα με προσωπικό μύνημα (pm).



 
  • Like
Reactions: PPG


panosop

Συστημικός
Μηνύματα
5.571
Reaction score
668
κάπου εδω, στα 1.900 ευρώ δηλαδή θα κατέβει η τιμή του ενισχυτη για να φύγει, καθότι οι αλλαγές στο "ηχητικό πεδίο" του φίλου μου ...ειναι ραγδαίες...!
 


Μηνύματα
1.191
Reaction score
103
πραγματικα ειναι αποριας αξιο να ειναι τοσος καιρος τωρα που επικοινωνω μαζι σας μεσω πμ και εδω ζητωντας ελα τηλεφωνο επικοινωνιας για την αγγελια που εχετε βαλει.Ειστε online τοσες μερες,τοσες ωρες και δεν μπαινετε στον κοπο να μου απαντησετε.Δεν μπορω να καταλαβω ποια η εννοια του να βαλετε την αγγελια αν δεν απαντατε στα πμ και τα ποστ ενδιαφεροντως
 

panosop

Συστημικός
Μηνύματα
5.571
Reaction score
668
πραγματικα ειναι αποριας αξιο να ειναι τοσος καιρος τωρα που επικοινωνω μαζι σας μεσω πμ και εδω ζητωντας ελα τηλεφωνο επικοινωνιας για την αγγελια που εχετε βαλει.Ειστε online τοσες μερες,τοσες ωρες και δεν μπαινετε στον κοπο να μου απαντησετε.Δεν μπορω να καταλαβω ποια η εννοια του να βαλετε την αγγελια αν δεν απαντατε στα πμ και τα ποστ ενδιαφεροντως
παρεπιμπτόντως τωρα ειδα το μυνημα. Γιατι δεν στελνετε ενα pm με τηλέφωνο επικοινωνίας? Ειναι πιο ευκολο νομίζω.
Ημουν εκτός Αθηνων , αλλά ειναι μόνιμα συνδεδεμένο το κινητο, γιαυτο φαινεται online , ειναι η απάντηση...
 

Μηνύματα
28
Reaction score
0
πραγματικα ειναι αποριας αξιο να ειναι τοσος καιρος τωρα που επικοινωνω μαζι σας μεσω πμ και εδω ζητωντας ελα τηλεφωνο επικοινωνιας για την αγγελια που εχετε βαλει.Ειστε online τοσες μερες,τοσες ωρες και δεν μπαινετε στον κοπο να μου απαντησετε.Δεν μπορω να καταλαβω ποια η εννοια του να βαλετε την αγγελια αν δεν απαντατε στα πμ και τα ποστ ενδιαφεροντως
 


panosop

Συστημικός
Μηνύματα
5.571
Reaction score
668
ολα τα αιτήματα εχουν μεταφερθεί και ο φίλος μου ήδη επικοινωνει με όλους τους ενδιαφερόμενους. Ευχαριστώ.
 



Μηνύματα
19
Reaction score
1
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.ΕΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΑ ΑΝΤΑΛΛΑΓΗ ΑΠΑΝΤΗΣΤΕ ΜΟΥ.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.
 


Μηνύματα
4
Reaction score
0
Χρόνια πολλά. Είναι διαθέσιμος ο ενισχυτής?..Στείλτε ένα τηλ. επικοινωνίας..ευχάριστω..
 



Μηνύματα
1.217
Reaction score
1.750
Οι ενισχυτἐς δεν πἀνε γιἀ ανακὐκλωση !
Σἰγουρα σε κἀποιο σπἰτι θα βρἰσκεται.
Βγἀλε Grey-Black ALERT
:roflmao:
 

Μηνύματα
676
Reaction score
395
Πωλείται για λογαριασμό φίλου ο πανίσχυρος και ακουστικός ενισχυτής της Krell, ο FPB 200.

Ειναι σε άριστη κατάσταση και όσον αφορά την ηχητική ποιότητα και πιστότητα, δεν υπάρχουν λόγια...

Τιμή πώλησης στα 2.300 ευρώ

http://krellonline.com/assets/support/FPB_ORIGINAL_SERIES_MANUAL_V982.pdf
Specs στη σελίδα 15.

Περισσότερα με προσωπικό μύνημα (pm).



Ετσι για να μην ξεχνιομαστε. Να μη θεωρηθει σχολιο αλλα η σωστη οδηγηση απο κατι τετοια μηχανηματα ξεκινα. Και αν ο ηχος θεωρηθει τραχυς ριχνεις μια προ λαμπα. Την καθαροτητα του krell δεν τη βρισκεις πουθενα.
 

Status
Not open for further replies.

Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.323
Μηνύματα
2.858.541
Members
37.895
Νεότερο μέλος
Mark Zappa
Top