Atoll IN80 se

Status
Not open for further replies.
Μηνύματα
1.849
Reaction score
2.322
Πωλειται στα 600 ευρω η ανταλλασεται με πολυκαναλο ενισχυτη 2013 και μετα με pre outs, η με τρικαναλο τελικο συν οτι διαφορες προκύψουν! Ειναι ολοκαινουριος, αριστος βεβαια, ενος μηνα αγορα, με αποδειξη, κουτια κτλ! Το δινω λογω αλλαγης πλευσης προς το πολυκαναλο. Τελευταια μειωση και μετα αποσυρεται.
 
Last edited:


Μηνύματα
1.849
Reaction score
2.322
Αλλη μια μειωση 10% γιατι θελω να χρηματοδοτησω αλλες αγορες αμεσα! Συνεχιζει να με ενδιαφερει ανταλλαγη με τρικαναλο τελικο, πολυκαναλο με preouts και hdmi, καθως και subwoofer, σε αριστη κατασταση εννοειται ολα!
 


Μηνύματα
1.849
Reaction score
2.322
Σε αριστη κατασταση, σχεδον αμεταχειριστο! 6 μηνων αγορα. ανταλλασεται με πολυκαναλο ενισχυτη με pre outs, hdmi (yamaha, marantz μεγαλης κατηγοριας) η με τρικαναλο τελικο συν οτι διαφορες προκύψουν! Ειναι ολοκαινουριος, αριστος βεβαια, με αποδειξη, κουτια κτλ! Το δινω λογω αλλαγης πλευσης προς το πολυκαναλο. Τιμη 550, συζητήσιμη.
 


Μηνύματα
7
Reaction score
0
Εάν υπάρχει κάποιο τηλέφωνο επικοινωνίας, με ενδιαφέρει. Ευχαριστώ.
 







Μηνύματα
1.849
Reaction score
2.322
Ακυρη η αγγελία, θα κρατηθεί και θα κατσω στα αυγα μου εφόσον κανω την δουλεία μου! Εχω ξεφτιλίσει τελειως την τιμη, και μου ζητάνε όλα τα ακυρα εδω μέσα οποτε οχι αλλο ξεφτίλισμα, έλεος! :tongue:
 

Status
Not open for further replies.

Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.562
Μηνύματα
2.865.645
Members
37.934
Νεότερο μέλος
corfu11
Top