AUDIOLAB 8000 AP + CAYIN D1205.1A

Μηνύματα
22
Reaction score
0
Γεια σας,επειδη τα μηχανήματα κάθονται τον περισσοτερο καιρο καθωτι ναυτικος αποφασιστεί να πουληθουν.Λοιπον ο audiolab 1 χερι από αντοπροσωπο κατασταση καινουργιου εμφανισιακά και λειτουργικα.Πολύ αξιολογο σε σινεμά και μουσικη και παιζει τα καινουργια audio formats συνδεδεμενο με blue ray (panasonic dmp 500) με πολύ καλο ηχο για την κατηγορια.Ο cayin τωρα είναι ένα τερατακι 25 κιλων 2 χερι από μεγαλο κατάστημα του είδους, με ρευματα που κινει μεγαλη γκαμα ηχειων (τα δικα μου audio vector mi3 signature main,το κεντρικο τους και sur. με μεγαλη ανεση).Μερικα χαρακτηριστικα του: 5 x 120 wrms 6Ω - 2 x 300 wrms (bridged) freq.resp. 10-30khz - thd 0,08% - s.n. 91 db - separated structure for each five channels - separated power supply for each five channels - 5 separated multi functional circuits for each channels.Το ηχητικο αποτέλεσμα τουλάχιστον στα αυτια μου πολύ αξιολογο για την κατηγορια τους.Υπαρχουν χαρτια και συσκευασιες.
Τιμη πακετου 1.200 ευρα.Νομιζω για φωτο είναι λιγο δυσκολο για μενα γιατι παρολο που διαβαζω όταν είμαι εδώ σε καθημερινη βαση δεν εχω ξαναγραψει και δυσκολευτικα λιγο.
Ευχαριστω το avsite εκ των προτερων.Περιοχή Αθηνα.
Τηλ. 6972554166
 




Μηνύματα
22
Reaction score
0
Χρόνια πολλά σε όλους καλή χρονιά με υγεία και πολλά μουσικά ταξίδια.
Για την αγγελία πάμε πάλι UP.
 






ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.595
Μηνύματα
2.867.179
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top