Denon RCD-M39DAB

Μηνύματα
55
Reaction score
6
Πωλείται ο μίνι ραδιοενισχυτής της Denon, RCD-M39DAB, σε μαύρο χρώμα. Αγορασμένος τον Μάρτιο του 2014 από το home av direct μέσω του amazon.co.uk, βρίσκεται σε άριστη λειτουργική και αισθητική κατάσταση και δίνεται στην εργοστασιακή του συσκευασία με όλα τα παρελκόμενα. Τα αναλυτικά τεχνικά χαρακτηριστικά της συσκευής αναφέρονται στον σύνδεσμο που παραθέτω :
http://www.denon-hifi.gr/gr/product...atid=systems&subid=minimicro&productid=rcdm39
Τιμή πώλησης 210 Ευρώ. Άμεση ανταλλαγή για ενδιαφερόμενους από τη Θεσσαλονίκη, ενώ για τους υπόλοιπους υπάρχει δυνατότητα αποστολής με αντικαταβολή (τα έξοδα δικά μου).
 


Μηνύματα
55
Reaction score
6
Παρακαλώ να κλείσει, μιας και ο ενισχυτής δόθηκε. Ευχαριστώ το avsite για τη φιλοξενία και εύχομαι καλές ακροάσεις στον νέο του ιδιοκτήτη.
 

Μηνύματα
43
Reaction score
1
Παρακαλώ να κλείσει, μιας και ο ενισχυτής δόθηκε. Ευχαριστώ το avsite για τη φιλοξενία και εύχομαι καλές ακροάσεις στον νέο του ιδιοκτήτη.
Ευχαριστω και εγω με την σειρα μου αν και δεν εφτασε ακομη ο DENON στα χερια μου
 

Μηνύματα
43
Reaction score
1
Παρακαλώ να κλείσει, μιας και ο ενισχυτής δόθηκε. Ευχαριστώ το avsite για τη φιλοξενία και εύχομαι καλές ακροάσεις στον νέο του ιδιοκτήτη.
Εφτασε τελικά ο DENON , ειναι άριστος , όπως και η συναλλαγή.
 


Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.602
Μηνύματα
2.865.615
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top