Gearbest - VOYO V2 TV Box Windows 10 4K

xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.629
Reaction score
83.112
1445970532696-P-2787431.jpg


VOYO V2 TV Box Windows 10 4K
- EU PLUG 5000MAH BATTERY + 64GB SSD


στην τιμή των $120.89

Ένα πολύ ενδιαφέρον γκάτζετ. Ουσιαστικά, πρόκειται για ένα mini PC με Windows 10, με δυνατότητες streaming box και μπαταρία 5000mAh που χρησιμεύει και ως power bank! Στην τιμή συμπεριλαμβάνεται 64άρης SSD δίσκος. Από εμφάνιση είναι ιδιαίτερο, καθώς διαθέτει επιφάνειες από tempered glass σε χρυσό πλαίσιο και όλα αυτά σε πολύ μικρές διαστάσεις.


1445970532495-P-2787431.jpg


VOYO V2 TV Box Χαρακτηριστικά:

● Built-in 5000mAh μπαταρία λιθίου, μπορεί να χρησιμοποιηθεί ως power bank, ικανοποιεί πλήρως τις ανάγκες τροφοδοσίας οποιαδήποτε στιγμή.

● 64GB SSD αποθηκευτικός χώρος.

● Αυθεντικά Windows 10 OS: Γρήγορα και σταθερά, σας δίνει πρόσβαση σε πάνω από 800.000 APPs συμπεριλαμβανομένων των Facebook, YouTube, Picasa κλπ.

● Επαγγελματικό 2.4G WiFi, προσφέροντας ένα σταθερό σήμα WiFi για να απολαύσετε υψηλής ποιότητας βίντεο.

● 2GB DDR3 μνήμης RAM και 32GB + eMMC ROM, με 64GB μέγιστη χωρητικότητα επέκτασης σας δίνει περισσότερο χώρο για να κατεβάσετε τις αγαπημένες σας εφαρμογές και να περιηγηθείτε σε ιστοσελίδες, να παίξετε παιχνίδια, τρέχει εφαρμογές, να παρακολουθήσετε ταινίες.

● Bluetooth 4.0 συνδεσιμότητα: Εύκολη σύνδεση με τις περισσότερες συσκευές με δυνατότητα Bluetooth (υπολογιστής, κινητό τηλέφωνο, το πληκτρολόγιο, και άλλα).

● υποδοχή HDMI: για ενσύρματη σύνδεση της τηλεόρασής σας με το VOYO V2 για την καλύτερη εμπειρία πολυμέσων 1080P HD.

● Έρχεται με μια θύρα RJ45 για 10/100 / 1000M Ethernet που παρέχει μια ισχυρή επέκταση του δικτύου.

● Επιφάνεια του σώματος γυαλί και καθρέφτη, έχει σχεδιαστεί για να προστατεύει το VOYO V2 TV Box σας από γρατζουνιές.

● XBMC υποστήριξη.

● Εξαιρετικά λεπτό μέγεθος (μόνο 13,1 x 8,2 x 1,5 cm), ιδανικό για μεταφορά.

201510271349075641.jpg

201510271432154523.jpg


201510271433238631.jpg


 


Ν

Νίκος Σταθόπουλος

Guest
Απο πριν τα capital controls ψαχνόμουν για ένα Mini pc, ώστε να το βάλω στο σαλόνι χωρίς να έχω τη "παραφωνία" του κουτιού του desktop. Πριν καμία εβδομάδα λοιπόν αγόρασα το συγκεκριμένο, οπότε περιμένω να το παραλάβω και θα επανέλθω με εντυπώσεις. Πάντως, τα χαρακτηριστικά του φαίνονται καλά για τη κατηγορία.
 



Μηνύματα
235
Reaction score
110
Πολύ ωραίο φαίνεται. Περιμένουμε με ενδιαφέρον τις εντυπώσεις.
 

xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.629
Reaction score
83.112
Από εντυπώσεις χρηστών που διάβασα, το μόνο παράπονο είναι ότι θερμαίνεται εύκολα, λογικό, λόγω μεγέθους και σχεδιασμού. Αν τοποθετηθεί σε μη συνωστισμένο χώρο δεν πιστεύω να υπάρξει λειτουργικό πρόβλημα.
 

Ν

Νίκος Σταθόπουλος

Guest
Σε τι τιμή το είχες αγοράσει ?
Και απο πιο site ?
Δεν θυμάμαι πόσο πήγε ακριβώς, αλλά το αγόρασα απο το gearbest. Υπάρχουν κι άλλα πιο φτηνά με τον ίδιο επεξεργαστή, αλλά με ενδιαφέρει ο ssd που του έχουν φορέσει ( άσχετα αν τον έχουν βάλει σε δίαυλο usb που θα περιορίσει τη ταχύτητά του ) και η μπαταρία του για χρήση spotify στο στερεοφωνικό μου χωρίς να εμπλέκεται μετασχηματιστής. Κι εγώ διάβασα για το ζήτημα θερμοκρασίας και δεν μπορεί να παρέμβει κανείς στο εσωτερικό του χωρίς να σπάσει το γυαλί που έχει επάνω. Αλλά ελπίζω κι εγώ να μην έχει θέματα αν το βάλω σε ανοιχτό μέρος.
Θα σας ενημερώσω όταν με το καλό παραλάβω.
 





Ν

Νίκος Σταθόπουλος

Guest
Παραγγελία στις 04/11, αποστολή στις 05/11, άφιξη στη χώρα προορισμού για διανομή στις 15/11, κ@λοβάρεμα των ΕΛΤΑ μέχρι σήμερα και έχουμε μέλλον απ'ότι φαίνεται. Αρκετά γρήγορη η Belgium Airmail πάντως.
 

Ν

Νίκος Σταθόπουλος

Guest
Και βρίσκομαι στην ευχάριστη θέση να αναγγείλω τη παραλαβή του Voyo μου! Δεν το έχω συνδέσει ακόμα, αλλά εμφανισιακά μπορώ να πω ότι είναι πολύ κομψό! Ίσως κάνω τη πρώτη δοκιμή αργότερα το απόγευμα. Αναμείνατε!!
 

Emmanouil 1964

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
7.788
Reaction score
28.227
Φίλε Νίκο !
Σου δώσαμε ένα μήνα να το χαρείs !
Περιμένουμε :beach::lazy::help::smoke: να μαs πείs !!!!!

ΠΑΤΑΤΑ ή ΦΙΛΕΤΟ :newrussian:
 



Μηνύματα
6.905
Reaction score
5.783
Σημερα παρελαβα το voyo απο την παραπανω προσφορα χωρις ssd δισκο.
Το πισακι ειναι πανεμορφο,ελαφρυ για μεταφορα. Προσθεσα ενα hub λογω οτι εχει μονο μια usb.
Eγκατεστησα το kodi & foobar. H ακροαση μουσικης εγινε με το kodi λογω οτι το foobar θελει καποιες ρυθμισεις αλλα βαρεθηκα.

Το πισακι συνδεθηκε με τον DENON DRA-F 109 οπου εχω στο υπνοδωματιο. Απο το μεσημερι παιζει συνεχεια,χωρις να θερμανθει ιδιαιτερα.
Ανοιγει και κανει restart πολυ γρηγορα.
Βολεψε γιατι μου αποδεσμευσε το λαπτοπ σε θεμα μουσικης.
Δεν το εχω συσδεσει με το ιντερνετ ακομα,να δω σε θεμα πλοηγησης πως τα παει. Αυριο θα δοκιμασω και με ταινιες μεγαλα αρχεια,ωστε να δω αποδοση.
Το δοκιμασα για λιγο με ταινια στα 2gb και επαιξε αψογα με συνδεση στην tv,με ενα hdmi της crystal audio.
To γκατζετακι λυνει χερια !!

IMG_20170113_185857.jpg
IMG_20170113_185715.jpg
 


Τελευταια Μηνυματα

Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.317
Μηνύματα
2.858.302
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top