Marantz SR6008 Καινούργιος

Status
Not open for further replies.
Μηνύματα
97
Reaction score
56
Marantz SR6008 7.2-Channel 1080P and 4K Ultra HD Pass Through, Networking Home Theater Receiver with AirPlay {Μαύρος} Τιμή 750 ευρώ.
Πωλείται καινούργιος, δεν γράφω σφραγισμένος γιατί ανοίχτηκε για έλεγχο 2 λεπτά ειλικρινά και ξανακλείστηκε στο κουτί του. Δεν έγινε καμία ρύθμιση η κάτι παρόμοιο και ο λόγος που τελικά τον δίνω, είναι γιατί δεν μπορώ να τον στήσω σε τόσο μικρό χώρο που έχω. Νομίζω στην κατηγορία του είναι κορυφαίος και ο ήχος του { γιαυτό τότε και η αγορά του πριν 2,5 χρόνια} καταπληκτικός, διαβάστε τις αναφορές στο διαδίκτυο .
Όποιος ενδιαφέρεται, πραγματικά ο ενισχυτής είναι καινούργιος γιαυτό και δεν ανεβάζω φωτογραφίες όλα τα τις συσκευασίας σφραγισμένα και κάθε έλεγχος φυσικά δεκτός. Παρακαλώ δεν ενδιαφέρομαι για ανταλλαγές μια που δεν μπορώ να στήσω έτσι κι αλλιώς home cinema στον χώρο μου.
Τηλ. 6993989315
http://www.us.marantz.com/us/Produc...Catid=AVReceivers&SubCatId=0&ProductId=SR6008
 

Μηνύματα
97
Reaction score
56
Ανανέωση αγγελίας.
Ευχαριστώ για τον ενδιαφέρων, αλλά για το τι έχει ή δεν έχει, νομίζω ότι ο σύνδεσμος της marantz, τα περιγράφει αναλυτικά , για κάποιον που πραγματικά ενδιαφέρεται, ανάλογα με τι χρειάζεται, όπως ποιότητα ήχου, αλλά και ευκολιών. Περισσότερα με π.μ. ή τηλ. και ευχαρίστως να συζητήσουμε ότι θέλετε και πραγματικά 100% καινούργιος.
 


Μηνύματα
97
Reaction score
56
Ανανέωση αγγελίας.
Ναι !!! δεν έχει ατμούς αλλά έχει κορυφαίο ήχο, που κάποιοι άλλοι με atmos, ούτε τον πλησιάζουν και απλώς σφυρίζουν....
Σας περιμένει 99.999% καινούργιος.
Ευχαριστώ για το ενδιαφέρων και μπορώ για περισσότερες λεπτομέρειες, καλύτερα τηλεφωνικά .
Τηλ. 699 3989315

Καλή Χρονιά, καλές ακροάσεις ή και θεάσεις σε όλους.
 

Μηνύματα
97
Reaction score
56
Έφυγε.... εκτός φόρουμ. Παρακαλώ να κλείσει.
Ευχαριστώ το σαιτ για την φιλοξενία.
 

Status
Not open for further replies.

Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.602
Μηνύματα
2.865.599
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top