Multiplayer Games παιζετε;

Μηνύματα
5.771
Reaction score
0
Noμιζω οτι το μεγαλο "MΠΑΜ" στα παιχνιδια ηταν η συμμετοχη πολλων παικτων μεσω
Internet.
Ετσι γινεται πιο ενδιαφερον το παιχνιδι, παυει να ειναι μονοτονο και μοναχικο.

Για να δουμε ποιοι απο εμας "μπαινουν" σε καποιον server και γιατι; :D

Πρωτος εγω δηλωνω ενοχος για το CODUO( Call of Duty - United Offensive) καθως και για Unreal (τωρα πια σπανια).
 

spylab

Shalom
Moderator
Μηνύματα
12.602
Reaction score
31.044
Age of Empires στην ζωνη (Zone.com)
εδω και 6 χρονια :shock: ,οχι τοσο πολυ τελευταια.... :wink:
 

Μηνύματα
10.188
Reaction score
62
Διστυχώς multiplayer δεν με τραβάνε ακόμα. Ίσως επειδή δεν έχουν διαδοθεί στην Ελλάδα ακόμα, λόγω των απαράδεκτων συνδέσεων. Πιστεύω όμως οτι, ειδικά για τα φορητά, άν εξαπλωθεί το WI-FI στην Ελλάδα, θα γίνει πανικός!
 


Μηνύματα
149
Reaction score
0
με την παρεα κανονιζουμε lan multiplayer. μαζευομαστε σε ενος το σπιτι και το ρημαζουμε. συνηθως βαζουμε fps (MOHAA) αν και την τελευταια φορα δοκιμασαμε το NFS most wanted.
 

Μηνύματα
5.771
Reaction score
0
με την παρεα κανονιζουμε lan multiplayer. μαζευομαστε σε ενος το σπιτι και το ρημαζουμε. συνηθως βαζουμε fps (MOHAA) αν και την τελευταια φορα δοκιμασαμε το NFS most wanted.
ΩΩΩΩΩΩΩΩΩΡΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΟΣ!!!!!!! :D
 

Μηνύματα
1.479
Reaction score
106
μα φυσικα!

εχω περασει ατελειωτες ωρες bits&bytes στην ακαδημιας με το batlefield 1942 και πιο μετα με το medal of honor.

τωρα θα βαλω adsl γιατι θελω να γινω μελος σε μια Ελληνικη ομαδα στο κορυφαιο multiplayer game αυτη τη στιγμη το BATTLEFIELD 2

αστα να πανε πολυ καψιμο...

οποιος εχει καμια παρεα που να παιζει medal of honor ας μου στειλει κανα πμ για καμια μαχη! :p
 


Μηνύματα
5.771
Reaction score
0
Οχι...
Μαλλον ο χρονος αφηνει τα σημαδια του πανω μου, σιγα σιγα....
....και το σκουλαρικι ειναι το μονο που εχει απομεινει, να σου θυμιζει την χαμενη παιδικη σου αθωοτητα .... :cry: :cry: :cry: :cry:
Φιλε ,βαλε αλλη μια γυρα ...... :cry:


:lol: :lol: :lol:
 

Μηνύματα
5.115
Reaction score
7
Αυτό για τα λαν ισχύει και εδώ...Όσον φορ΄τα παιχνίδια σκοτώνω τα πάντα αλλά κυρίως Counter Strike και το Defence Of The Ancients mod του Warcraft 3.Κατα τα άλλα και COD2,και ότι NFS τραβάει η ψυχή σας,Unreal Tournament 2004 λίγο...Γενικώς πολλά...Α και αρκετά MOHAA...Μην ξεχνιόμαστε..
 

Μηνύματα
13.106
Reaction score
164
Ρε μανία να αναφέρεστε με τα αρχικά των παιχνιδιών!
(μου θυμίζετε τον τρόπο που μιλάνε οι μόνιμοι στο στρατό :) )
 


Μηνύματα
66
Reaction score
0
Δεν λέω καλό το Battlefield2 όμως για δοκιμάστε και το LineAge2 www.lineage2.com
είναι καταπληκτηκό! :mrgreen: :mrgreen: και με μεγάλη γκάμα από παικτες :!: Θα είναι θαυμα αν καταφέρεις να βρεις τον server άδειο !
 


Μηνύματα
5.771
Reaction score
0
Φιλε pambs τι "λεει" το Multiplayer COD2;Καλυτερο απο το COD ;
Moυ ειπαν οτι δεν "λεει" και πολλα το MultiP.
4give me unforgiven (COD2. COD ) :wink: :lol: :lol: :lol:
 


Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.670
Μηνύματα
2.871.632
Members
37.930
Νεότερο μέλος
axil
Top