Pioneer Vsx-924 k Black

Status
Not open for further replies.
Μηνύματα
56
Reaction score
5
Πωλείται ο ενισχυτής του τίτλου σε υπεραριστη κατάσταση... κατάσταση βιτρίνας!!!
Ειναι αδουλευτα τα ενισχυτικα του ολοκαίνουρια γιατί τον εχω χρησιμοποιησει μονο για μουσικη με τελικο να δινει τα ρευματα.. ακομα με το αυτοκολλητο του πανω.....

Δεκτος καθες ελεγχος οπου διαπιστώνει ο καθε ενδιαφερομενος τα καθεκαστα!!
Πλήρη παρελκόμενα, κουτια, μανουαλ& wifi receiver, μικροφωνο ρύθμισης τα παντα..

ΤΙΜΗ 340€
να φυγει μονο και μονο λογο αλλαγης project σε atmos...
Τελικη μη συζητήσιμη και μονο Αθήνα για να ακουσει και να ελεγξει ο ενδιαφερομενος τον ενισχυτή!!
Ευχαριστώ.
20160524_174719.jpg

pioneer_vsx924_receiver_600_combideal_6001.jpg
 
Last edited:

Μηνύματα
56
Reaction score
5
Δεκτη και ανταλλαγή με ολοκληρωμένη αντίστοιχη προταση σε atmos και διαφορα μεχρι +150€ max απο εμενα!!
Μονο σε μηχάνημα αντίστοιχης αθικτης κατάστασης οπως το δικο μου..
 


Μηνύματα
2
Reaction score
0
Πωλείται ο ενισχυτής του τίτλου σε υπεραριστη κατάσταση... κατάσταση βιτρίνας!!!
Ειναι αδουλευτα τα ενισχυτικα του ολοκαίνουρια γιατί τον εχω χρησιμοποιησει μονο για μουσικη με τελικο να δινει τα ρευματα.. ακομα με το αυτοκολλητο του πανω.....

Δεκτος καθες ελεγχος οπου διαπιστώνει ο καθε ενδιαφερομενος τα καθεκαστα!!
Πλήρη παρελκόμενα, κουτια, μανουαλ& wifi receiver, μικροφωνο ρύθμισης τα παντα..

ΤΙΜΗ 340€
να φυγει μονο και μονο λογο αλλαγης project σε atmos...
Τελικη μη συζητήσιμη και μονο Αθήνα για να ακουσει και να ελεγξει ο ενδιαφερομενος τον ενισχυτή!!
Ευχαριστώ.
View attachment 59627
View attachment 59631
[DOUBLEPOST=1478875096][/DOUBLEPOST]file perimenw apantisi ton exeis poulisei ton enisxiti i oxi giati me endiaferei
 

Μηνύματα
56
Reaction score
5
[DOUBLEPOST=1478875096][/DOUBLEPOST]file perimenw apantisi ton exeis poulisei ton enisxiti i oxi giati me endiaferei
Και εγώ σου εχω απαντησει σε πμ πως υπαρχει στο κουτι του αλλα δεν εχω παρει απάντηση...
 




Μηνύματα
56
Reaction score
5
Παρακαλώ να κλείσει δεν ειναι δισθεσιμος για πώληση εν τέλει ο ενισχυτής λόγω αδυναμίας αναβάθμισης την προκειμένη στιγμή ευχαριστώ!
 

Μηνύματα
56
Reaction score
5
Η αγγελία είναι ενεργή ξανά με τελική τιμή στα * 300€ * να φύγει...
Ο ενισχυτής δεν χρησιμοποιείται καν και 4 μήνες που δουλεψε ηταν με τελικο τα ενισχυτικά του είναι αδουλευτα.. δεκτός ο κάθε ελεγχος..
 

Μηνύματα
56
Reaction score
5
Στα 270€ ο ενισχυτής μονο και μόνο γιατί βρέθηκε ο αντικαταστάτης και αυτο το ποσο μου λειπει... Αν δεν έχει δωθεί μεχρι την αγορά του νέου η αγγελία θα αποσυρθεί η τιμή ειναι ηδη ξεφτίλα..
 


Μηνύματα
56
Reaction score
5
Να κλείσει παρακαλώ ευχαριστώ για την φιλοξενία!! Καλές ακροάσεις στο φίλο Γιώργο!!!
 

Status
Not open for further replies.

Staff online

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.598
Μηνύματα
2.867.337
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top