RIP Σωκράτης Ζαφειριάδης (Roister)

Μηνύματα
1.733
Reaction score
2.474
 



PPG

Πίπιτζι
Μηνύματα
3.869
Reaction score
5.854
Κρίμα πραγματικά ........ακόμη έχω πολλά ηχεία της Roister στην κατοχή μου, η Steles 150 ήταν το πρώτο ηχείο που αγόρασα όταν ήμουν λύκειο και παίζει ακόμη στο σαλόνι ….
 






Μηνύματα
21
Reaction score
2
Δεν ήξερα πού νά τό γράψω. Ό Σωκράτης τής rois (roister) απεβίωσε τήν περασμένη εβδομάδα, εκτενή αναφορά έκανε γνωστό περιοδικό τού χώρου.
 


Μηνύματα
40
Reaction score
43
R.I.P. Τα πρώτα μου ηχεία πίσω στο 1985 ήταν τα LS100. Ακόμα κελαηδάνε .
Μάλιστα πριν 7-8 χρόνια ο συγχωρεμένος μου είχε αλλάξει το τουίτερ σε ένα από αυτά τα ηχεία.
 

Μηνύματα
4.893
Reaction score
25.936
Καλό παράδεισο κρίμα.....τα πρώτα μου της εταιρίας ήταν τα system3 που ήταν 2.1 μετά αγόρασα τις στήλες 150.
 

Μηνύματα
40
Reaction score
2
rip .....
Ετυχε να τον γνωρίσω προσωπικά όταν πήγα στη εταιρεία πριν 1 χρόνο για να τεστάρει τα ηχεία μου (Roister status 7).
Αξιολόγος ανθρώπος με βαθιά γνώση του ήχου.
 

Μηνύματα
1
Reaction score
0
Να προστεθώ κι εγώ μαζί με εσάς που είχαμε την τύχη να συναναστραφούμε και να αποκτήσουμε ηχεία του Σωκράτη.
Ομολογώ ότι δεν είχα αντιληφθεί τι είχε συμβεί.. σήμερα προσπάθησα να αυτόν πάρω τηλέφωνο και όλες οι γραμμές είναι ανενεργές.. ψάχνοντας λιγάκι στο γκουγκλ έπεσα πάνω στο δυσάρεστο νέο.. πολύ κρίμα..
Γνωρίζει κανείς αν θα συνεχίσει η Rois?
 

Μηνύματα
17
Reaction score
13
Να προστεθώ κι εγώ μαζί με εσάς που είχαμε την τύχη να συναναστραφούμε και να αποκτήσουμε ηχεία του Σωκράτη.
Ομολογώ ότι δεν είχα αντιληφθεί τι είχε συμβεί.. σήμερα προσπάθησα να αυτόν πάρω τηλέφωνο και όλες οι γραμμές είναι ανενεργές.. ψάχνοντας λιγάκι στο γκουγκλ έπεσα πάνω στο δυσάρεστο νέο.. πολύ κρίμα..
Γνωρίζει κανείς αν θα συνεχίσει η Rois?
Ως φαίνεται όχι.
Η κόρη του πουλάει κοψοχρονιά ότι έχει απομείνει….εχει και αγγελίες παντού.
 




Staff online

  • xfader
    Segregation supporter
  • n_olympios
    Μαντιναδόρος!
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.667
Μηνύματα
2.869.458
Members
37.943
Νεότερο μέλος
triantafyllos1969
Top