Room treatment

Μηνύματα
2.576
Reaction score
4.326
2 σε κάθε γωνία - 8 συνολικά με το αλουμίνιο μπροστά. Οι πίσω είναι χωρίς layer αλουμινίου και 15cm πάχος. Το πηχάκι αφού μπει ο πετροβάμβακας και ασφάλιση με ένα καρφάκι σε κάθε στήριγμα
 

Μηνύματα
5.283
Reaction score
6.428
δε λυγιζει ε? εγω εχω αριθερμ γιαυτο... πισω πως και δεν αλουμινιο? εισε κοντα?
 

Μηνύματα
2.576
Reaction score
4.326
Πίσω αποφάσισα να μην βάλω με αλουμίνιο για να γίνει δουλίτσα και στις πιο πάνω συχνότητες. Για το αν λυγίζει εννοείς το φύλλο με το αλουμίνιο? Ναι μια χαρά λυγίζει. Είναι κάτι σαν αλουμινόχαρτο κολλημένο στον πετροβάμβακα
 



Μηνύματα
2.576
Reaction score
4.326
IMG_20170410_154246.jpg
δ.jpg
α.jpg


Συνολο 12. 4 (τα μπλε )με πάχος 15cm για πίσω από τη θέση ακρόασης και 8 με 10 cm για τις γωνίες και το μπροστά layer με αλουμίνιο. Πάντως για πρώτη κατασκευή βγήκε πολύ professional λέμε :p Πιο μετά θα βάλω τα μισά πρόχειρα και θα μετρήσω να δω τι ψάρια πιάσαμε...
[DOUBLEPOST=1491840137][/DOUBLEPOST]
Ωραία ραφιέρα..:p:thumbsup:
Καλή ε?
 


Μηνύματα
2.576
Reaction score
4.326
Αν και είχα πολύ όρεξη σήμερα να τα κάνω όλα, κάποιο μουνόπ@νο πυροβόλησε έναν από τους γάτους μου στο μάτι με αεροβόλο μάλλον. Αν τον πετύχαινα θα τον έσπαζα στη μέση αυτό το δίποδο τέρας....
 


Μηνύματα
496
Reaction score
559
Αν και είχα πολύ όρεξη σήμερα να τα κάνω όλα, κάποιο μουνόπ@νο πυροβόλησε έναν από τους γάτους μου στο μάτι με αεροβόλο μάλλον. Αν τον πετύχαινα θα τον έσπαζα στη μέση αυτό το δίποδο τέρας....
Κ@ριολες, μονοβολα στα χερια και τα ποδια θελουν, να μην σηκωνουν ουτε χαρτοπετσετα.... :mad::mad:
 


Μηνύματα
2.576
Reaction score
4.326
Δεν πρόλαβα τον κτηνίατρο, αύριο πρωί πρωί θα δείξει. Τον έριξα αντιβίωση αφού του το καθάρισα γύρω γύρω με water for injection
 






Μηνύματα
2.576
Reaction score
4.326
Και έβαλα να παίξω λίγο μουσική από e-radio. Αυτή τη στιγμή παίζει το little wing από stevie ray voughan. Ε τα πάντα ακούγονται πιο σφικτά σου 'ρχεται να δώσεις κι άλλο γκάζι.... :p Εκτός κι αν το placebo effect μ' έχει πιάσει καλά..... :lolsign:
 

Μηνύματα
5.283
Reaction score
6.428
Η ποιο vfm λυση ειναι αυτη με τα αλουμινοφυλλο το λεω συνεχως, το μπασο εσφιξε ,καθαρισε λιγουλακι ?;)βαλε σε ολες τις γωνιες αν μπορεις και μεχρι ταβανι!! (μαζι γραφαμε)

Φτιαξε τη Χ του waterfall στο 0 (μηδεν) να τα βλεπεις ποιο ομορφα, τα μετρησες και με σωστες σταθμες μπραβο!
 

Μηνύματα
2.576
Reaction score
4.326
Σωκράτη μέτρησα από 20 και πάνω οπότε μόνο στο all spl μπορεί να ξεκινήσει από το 0. Στα άλλα 2 δεν
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.588
Μηνύματα
2.866.617
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top