www.palasis.gr


Μηνύματα
280
Reaction score
3
Στη προσφορά μου για τα μέλη δεν υπάγονται οι Πλαστικές αποθήκες τις Keter εδώ καθώς και όλα τα υπόλοιπα προϊόντα τις ίδιας εταιρίας.

Ευχαριστώ πολύ
Βασίλειος Παλάσης
 



Μηνύματα
280
Reaction score
3
Νέες τιμές και για τις βάσεις τοίχου για Lcd/Plasma TVs
Καθώς τα περιθώρια στένεψαν για την συγκεκριμένη κατηγορία βγαίνει από την προσφορά του -15%.....

Ευχαριστώ
Βασίλειος Παλάσης
 

Μηνύματα
280
Reaction score
3
Το καλοκαίρι είναι εδώ και ο καλύτερος τρόπος να το απολαύσετε είναι έξω στον κήπο στην βεράντα, στο μπαλκόνι.

Εμείς με σας κάνουμε δώρο την 3μετρη ομπρέλα σας με κάθε αγορά σετ τραπεζαρία αλουμινίου , ξύλου , πλαστική με τις αντίστοιχες καρέκλες.(για αγορά από 200€)

Η προσφορά ισχύει μέχρι τέλος του Μαΐου και μέχρι τέλος των αποθεμάτων, ότι έρθει πρώτο..
 


Μηνύματα
18
Reaction score
0
Βλεπω μια διαφορα αναμεσα στις εικονες του δεξιου κ' αρστερου γραφειου "Superior Compact", ειναι 2 σχεδια? (η κατω με βολευει λογο υπαρξης σωματος καλοριφερ)
Επισης θα ηθελα να μου πεις εαν ειναι δυνατον να διαφοροποιηθουν οι διαστασεις.
Ευχαριστω.
 

Μηνύματα
280
Reaction score
3
Βλεπω μια διαφορα αναμεσα στις εικονες του δεξιου κ' αρστερου γραφειου "Superior Compact", ειναι 2 σχεδια? (η κατω με βολευει λογο υπαρξης σωματος καλοριφερ)
Επισης θα ηθελα να μου πεις εαν ειναι δυνατον να διαφοροποιηθουν οι διαστασεις.
Ευχαριστω.
Τα γραφεία είναι ακριβός τα ίδια στο σχεδιασμό τους.αν θες κάνε μου ένα τηλέφωνο στο 2291037243 ζήτα τον Βασίλη να καταλάβω καλύτερα τη ακριβός θες.
Όσο για τις διαστάσεις δυστυχώς όχι δεν μπορούν να αλλάξουν, τα γραφεία αυτά είναι εισαγόμενα.
 

Μηνύματα
1.563
Reaction score
0
Σχετικά με το γραφείο Irven G01 S36 2008 δύο ερωτήσεις:

Από τι υλικό είναι φτιαγμένο?
Ποιό το πάχος της σανίδας?

Ευχαριστώ
 



Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • xfader
    Segregation supporter
  • PeterMeni
    DIY - "Επαγγελματίας"
  • spylab
    Shalom

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.722
Μηνύματα
2.873.962
Members
37.938
Νεότερο μέλος
AntoKonto
Top