XINDAK 6950 (09) - ΥΒΡΙΔΙΚΟΣ ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΟΣ ΕΝΙΣΧΥΤΗΣ - 2x130wrms

Μηνύματα
72
Reaction score
53
Καλησπερα σε ολους,
Πωλειται ο ολοκληρωμενος υβριδικος ενισχυτης του τιτλου, αγορασμενος το ετος 2010 απο την επισημη αντιπροσωπεια.
Ο εν λογω ενισχυτης ειναι σε κατασταση βιτρινας με περιπου 100-150 ωρες (λογω επαγγελματος) με ησυχη και προσεκτικη λειτουργια και διδεται λογω αναβαθμισης με μεγαλυτερα μηχανηματα της εξαιρετικης XINDAK.
Εχουν αλλαχθει οι προενισχυτριες 6922 της ELECTROHARMONIX με τις χρυσοποδαρες της ιδιας εταιρειας. Οι αρχικες 6922 με μηδενικες ωρες λειτουργιες θα δοθουν μαζι με τον ενισχυτη.
Ηχητικα συμπερασματα και τεχνικα χαρακτηριστικα θα βρειτε http://www.auditorium.gr/index.php?productID=96 καθως και σε πληθωρα αναφορων στα διαφορα forum.

Τιμη 750 ευρω. Για ανταλλαγη θα με ενδιεφερε καποιο καλο πλατω η λαμπατος (PRIMALUNA , CAYIN κτλ)
Τηλ επικοινωνιας 6976625096 Κωστας.
 

Attachments


Μηνύματα
72
Reaction score
53
Η αγγελια ειναι σε ισχυ.
Μειωση της τιμης στα 700 ευρω σε μια νεα προσπαθεια. (προτου δοθει σε καταστημα προς ανταλλαγη)..
Ευχαριστω τους φιλους του forum οι οποιοι ενδιαφερθηκαν μεχρι τωρα...
 

Μηνύματα
12
Reaction score
4
Έχω τον ΧΑ6200 επίσης σε άριστη κατάσταση. Θα σε ενδιέφερε ανταλλαγή και διαφορά από εμένα?
 

Μηνύματα
1.292
Reaction score
38
Καλησπέρα.

Λόγω απουσίας του κατόχου του 6950 στο εξωτερικό, για τους επόμενους μήνες, έχω εξουσιοδοτηθεί για την πώληση του ενισχυτή, τον οποίο έχω και σπίτι μου.
Μπορείτε να επικονωνείτε με πμ. ανεβάζω και μερικές φωτό (είναι άριστος και με ελάχιστες ώρες λειτουργίας)

Ανταλλαγές και μείωση τιμής θα γίνουν μόνο με την έγκριση του κατόχου, οπότε υπομονή μέχρι να επικοινωνήσω.
 

Attachments

  • 217,1 KB Προβολές: 245
  • 288,3 KB Προβολές: 266
  • 351,2 KB Προβολές: 252
  • 273,4 KB Προβολές: 235


Μηνύματα
1.292
Reaction score
38
Ισχύει κανονικά, βρίσκεται στην Αθήνα και είναι διαθέσιμος για ακρόαση.

Η αγγελία παγώνει για λίγες μέρες για τον συντοπίτη Αντώνη. :)
 
Last edited by a moderator:

Μηνύματα
1.292
Reaction score
38
O ενισχυτής πουλήθηκε.
Kαλορίζικος Αντώνη. Εύχομαι να εκπληρώσει τις προσδοκίες σου!

Ευχαριστώ προσωπικά και εκ μέρους του avsitekostas το ΑVSite για την φιλοξενία της αγγελίας.
 



Τελευταια Μηνυματα

Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.600
Μηνύματα
2.867.505
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top