Γράψε ό,τι σκέφτεσαι αυτή τη στιγμή

tyler durden

Μη ριβγιούερ
Μηνύματα
5.680
Reaction score
2.727
Απάντηση: Γράψε ό,τι σκέφτεσαι αυτή τη στιγμή...

Ελλαδα - Αργεντινη 3-3, 93 λεπτο, ο Τζορβας κανει βολε, ο Σαλπιγιδης παιρνει κεφαλια αναμεσα σε Samuel, Burdisso, γυριζει και κανει σεντρα και ο ερχομενος απο πισω Βυντρα εχοντας πλατη τον Ντεμικελις σηκωνεται και με ψαλιδακι στελνει τη μπαλα στο γαμμα. Ο Μαραντονα απο τα νευρα του σκιζει τη μπλουζα του και απομεσα φαινεται το φρεσκοχτυπημενο τατουαζ με το προσωπο του Πελε :142:
 

Nick Arvanitakis

Audio Pro
Administrator
Μηνύματα
46.964
Reaction score
23.739
Απάντηση: Γράψε ό,τι σκέφτεσαι αυτή τη στιγμή...

Ελλαδα - Αργεντινη 3-3, 93 λεπτο, ο Τζορβας κανει βολε, ο Σαλπιγιδης παιρνει κεφαλια αναμεσα σε Samuel, Burdisso, γυριζει και κανει σεντρα και ο ερχομενος απο πισω Βυντρα εχοντας πλατη τον Ντεμικελις σηκωνεται και με ψαλιδακι στελνει τη μπαλα στο γαμμα. Ο Μαραντονα απο τα νευρα του σκιζει τη μπλουζα του και απομεσα φαινεται το φρεσκοχτυπημενο τατουαζ με το προσωπο του Πελε :142:

Για να κάνω ενα τηλεφωνηματάκι στο Ψ.Ν.Α.:142:
 

Μηνύματα
620
Reaction score
4
Απάντηση: Γράψε ό,τι σκέφτεσαι αυτή τη στιγμή...

άλλο ένα πάρτυ με κακομαθημένα 19χρόνα να μου σπάνε τα νεύρα....c'est la vie!!!
 

Μηνύματα
641
Reaction score
100
Απάντηση: Γράψε ό,τι σκέφτεσαι αυτή τη στιγμή...

...πότε αρχίζει η προετοιμασία για το...mundobasket ???
 



Μηνύματα
2.046
Reaction score
0
Απάντηση: Γράψε ό,τι σκέφτεσαι αυτή τη στιγμή...

..ωραίο το παγωτό...αλλά ήταν πολύ λίγο...:133:
..ωραία δροσιά έχει στο γραφείο..:135:
..ωραίο τραγούδι...:135:
..η μ@λ@κία τελικά είναι έμφυτη..:142:
 

Costas Coyias

Ημίθεος
Administrator
Μηνύματα
25.100
Reaction score
20.576
Απάντηση: Γράψε ό,τι σκέφτεσαι αυτή τη στιγμή...

Santana - γυναίκες - σολομό στη σχάρα - μπύρα - πατάτες τηγανιτές με σως μουστάρδας -BB King - γυναίκες - σολομό στη σχάρα - μπύρα - πατάτες τηγανιτές με σως μουστάρδας - flamenco - γυναίκες - σολομό στη σχάρα - μπύρα - πατάτες τηγανιτές με σως μουστάρδας - James Brown - γυναίκες - χαϊεντάδες φλαμπέ με πορτσίνι α λα κρεμ - μπύρα - πατάτες τηγανιτές με σως μουστάρδας - γυναίκες...
 


Costas Coyias

Ημίθεος
Administrator
Μηνύματα
25.100
Reaction score
20.576
Απάντηση: Γράψε ό,τι σκέφτεσαι αυτή τη στιγμή...

...αααχχχ, και καναδυό σόδες με παγάκια...
 

Nick Arvanitakis

Audio Pro
Administrator
Μηνύματα
46.964
Reaction score
23.739
Απάντηση: Γράψε ό,τι σκέφτεσαι αυτή τη στιγμή...

Οχι άλλο σολομο , λιγο κάλβο δεν εχεις?
 

Μηνύματα
5.168
Reaction score
9
Re: Απάντηση: Γράψε ό,τι σκέφτεσαι αυτή τη στιγμή...

Santana - γυναίκες - σολομό στη σχάρα - μπύρα - πατάτες τηγανιτές με σως μουστάρδας -BB King - γυναίκες - σολομό στη σχάρα - μπύρα - πατάτες τηγανιτές με σως μουστάρδας - flamenco - γυναίκες - σολομό στη σχάρα - μπύρα - πατάτες τηγανιτές με σως μουστάρδας - James Brown - γυναίκες - χαϊεντάδες φλαμπέ με πορτσίνι α λα κρεμ - μπύρα - πατάτες τηγανιτές με σως μουστάρδας - γυναίκες...
χαχα respect! :142:
 

Μελίδης Μιχάλης

Πρόεδρος ΕΒΒΕ
Μηνύματα
30.218
Reaction score
27.779
Απάντηση: Γράψε ό,τι σκέφτεσαι αυτή τη στιγμή...

Μπύρες παγωμένες, σουβλάκια, ντομάτα, τυρί, αγγουράκι, ελιές, λαδόπιτες και ξανά μπύρα.
Το σκέφτομαι αλλά δεν είναι και τίποτα να το κάνω.
Κανένας εθελοντής εδώ κοντά;
 

Μηνύματα
12.851
Reaction score
10.067
Re: Απάντηση: Γράψε ό,τι σκέφτεσαι αυτή τη στιγμή...

μολις εφαγα ενα παγωτο Algida και σκεφτηκα εκεινο το καβ@#^λακι με το λεπτο στενο μαγιω που το διαφημιζει .....για την ωρα μονο αυτο....αλλα να μου την αφησετε για κανατριωρο ετσι?μην βιαζεστε να μου την παρετε!!!!!
Μόλις σε διάβασα θυμήθηκα εκείνη τη γωνιακή την κάβα κοντά στο σπίτι σου! Ξανάρχομαι εκεί μόνο και μόνο για να ξαναψωνίσω από εκεί!!!!!!
 

Gebreselassie

Μαύρος!
Μηνύματα
30.910
Reaction score
2.524
Fettuccine με μανιτάρια, αρακά και άσπρη σάλτσα στο Mare e Monti.
Λευκό κρασί και καλή παρέα. Ήταν υπέροχα!

...
 

vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.725
Reaction score
7.505
Απάντηση: Re: Απάντηση: Γράψε ό,τι σκέφτεσαι αυτή τη στιγμή...

Μόλις σε διάβασα θυμήθηκα εκείνη τη γωνιακή την κάβα κοντά στο σπίτι σου! Ξανάρχομαι εκεί μόνο και μόνο για να ξαναψωνίσω από εκεί!!!!!!
Την θυμασαι μπαγασα ακομα την ζημια ετσι????
Το χρυσο μου ολο σορτσακια και μπουστακια cabrio φοραει....αι σιχτιρ πια...εχω πιει 12 containers γουισκια απο τοτενες που ηρθε διπλα μου!!!!!
 

Μηνύματα
27.206
Reaction score
25.181
Απάντηση: Γράψε ό,τι σκέφτεσαι αυτή τη στιγμή...

Θέλω μπύρα παγωμένη , θα παω ψυγείο, τι εχει πάθει το γ@μημένο το pc και δεν μ ου εμφανίζει τα εικονίδια στο post reply? πάω για μπύρα, τι γαυγίζουν τα κοπρόσκυλα απο κάτω? αύριο πρέπει να διαβάσω , γιατί simulator και αδιάβαστος δε λέει , θα γίνω ρόμπα, στη μαδρίτη, ρόμπα των σκυλιώνε , γαμώτο.
 

Μηνύματα
2.046
Reaction score
0
Απάντηση: Γράψε ό,τι σκέφτεσαι αυτή τη στιγμή...

φαγητό ...service συτοκίνητο...ταχυδρομείο ...τράπεζες ...φαγητό...γραφείο....φαγητό ...γυμναστήριο ....φαγητό...γραφείο....φαγητό................................σκ...:135:
 




Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.602
Μηνύματα
2.865.605
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top