My (almost) diy system.



Μηνύματα
1.641
Reaction score
139
Re: Απάντηση: Re: My (almost) diy system.

Ντέν είδες ότι σέρνει μεγάλη ανταλλαγή πληθυσμού τελευταία στο site?
Φυλάξου γιατί εμείς έχουμε γίνει ...κομμάντα καθιστικών!!!:142:

Νάσαι καλά φίλε μου, πολύ με άρεσε το 2πλό σου σύστεμ (άντε κ 3πλό!!), να το απολαμβάνεις (με μουσική κ όχι μόνο..) κ να του βγάλεις κ καμμιά φωτο της προκοπής, έ?

Γράπσε κ μερικά πράγματα παραπάνω, δεν θα σε παρεξηγήσουμε!:139:
Εχεις δίκιο για τις φωτό.
Αυτό που έχω να πω είναι οτι με την αλλαγή των εξαρτημάτων των λαμπάτων ενισχυτών με καλύτερα ο ήχος δεν έχει καμία σχέση με πρίν.Αξίζει και με το παραπάνω τον κόπο και το χρήμα.
 


Μηνύματα
1.063
Reaction score
737
... από τα πλέον καλοστημένα (και σε μονάδες και χωροταξικά ) συστήματα που έχω δει ...

... μπράβο, να τα χαίρεσαι...
 

vag

Μηνύματα
103
Reaction score
0
Απάντηση: Re: Απάντηση: My (almost) diy system.

Όντως,είναι απόλαυση!!!:116:
πολύ όμορφο το σύστημά σου!! Μια ερώτηση: τα ηχεία αντιπροσωπεύονται εδώ στην Ελλάδα;
 

vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.728
Reaction score
7.510
Απάντηση: My (almost) diy system.

Διπλοθεσιτης που λεμε βρε παιδι μου.....!!!!!!:137:

Δηλαδη απο την μια ηχος λαμπατος και αλλο στυλ παιξιματος και απο την αλλη ηχος ποιο ουδετερος....για να τζαμαρεις υποθετω....

Μπραβο πουλακι μου ....ωραια πακετα και τα δυο και σιγουρα πολυ ωραιο και το diyδικο μερακι σου....αυτο λεει πολλα την σημερον ημεραν.....

Πραγματι αρχισαν να γεμιζουν οι ηχητικες αποδρασεις απο λαμπατους μουσικοφιλους.....βρα μπας και εχετε κανει κομμα με σκοπο να μποικοταρεται τα τρανζιστορια?

Προσεξε τι ευχεσαι......για το σπιτι σου που ειναι ανοιχτο(σε κοβω για εργενη η κανω λαθος?)γιατι οπως σου εγραψε ο Ceomiat μπορει συντομα να επελθει η καθοδος των Avsite rewiewers-η γνωστη παρεα-και θα τρεχεις να βρεις γαλακτομπουρεκα και παστουρμοπιτακια :143::143:

Να χαιρεσαι βρε φιλαρακι το χομπυ μας και τα συστηματα σου.....παντα γλεντια βρε λεβεντη μας!!!!
 

Μηνύματα
496
Reaction score
559
Απάντηση: My (almost) diy system.

καλοακουστο και να το χαιρεσαι!!!! ετσι μπραβο ρε παιδια `αλλος ενας λαμπατος στην παρεα! καλα λεω οτι εχουν αρχισει να ομορφαινουν τα ποστ!!!!!!
+1000 :426: :610:
 

vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.728
Reaction score
7.510
Απάντηση: My (almost) diy system.

Kοιτα χαρα......νατος και αλλος λαμπακολατρης....εφανερωθη.......για βαλλε μας και συ φωτο μαστορα με τα εργαλεια σου να παρουμε λιγο ματι.......για ανεβαζε φωτο στο τσαρδι μας.....ελα-ελα δεν θελουμε ντροπες...μικρα παιδακια ειμαστε και παιζουμε!!!!!!
\
Μην χαθουμε.....σε σημειωσα!!!!!!!!
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.411
Reaction score
125.599
Απάντηση: My (almost) diy system.

λαμπακολατρης????

μπουαααααααααααααχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαα!
 

Μηνύματα
496
Reaction score
559
Απάντηση: My (almost) diy system.

Kοιτα χαρα......νατος και αλλος λαμπακολατρης....εφανερωθη.......για βαλλε μας και συ φωτο μαστορα με τα εργαλεια σου να παρουμε λιγο ματι.......για ανεβαζε φωτο στο τσαρδι μας.....ελα-ελα δεν θελουμε ντροπες...μικρα παιδακια ειμαστε και παιζουμε!!!!!!
\
Μην χαθουμε.....σε σημειωσα!!!!!!!!
o.k !!! Την αλλη εβδομαδα ομως λογω μετακομισης :107:
 

Μηνύματα
1.641
Reaction score
139
... από τα πλέον καλοστημένα (και σε μονάδες και χωροταξικά ) συστήματα που έχω δει ...

... μπράβο, να τα χαίρεσαι...
πολύ όμορφο το σύστημά σου!! Μια ερώτηση: τα ηχεία αντιπροσωπεύονται εδώ στην Ελλάδα;
Σας ευχαριστώ.Τα ηχεία τα φέρνει ο MF Audio (Μιχάλης Φουάσης)που πρόσφατα έφερε και την Eufrodite,απίστευτο ηχείο να πάτε να το ακούσετε!!!
 

Μηνύματα
1.641
Reaction score
139
Re: Απάντηση: My (almost) diy system.

Διπλοθεσιτης που λεμε βρε παιδι μου.....!!!!!!:137:

Δηλαδη απο την μια ηχος λαμπατος και αλλο στυλ παιξιματος και απο την αλλη ηχος ποιο ουδετερος....για να τζαμαρεις υποθετω....

Μπραβο πουλακι μου ....ωραια πακετα και τα δυο και σιγουρα πολυ ωραιο και το diyδικο μερακι σου....αυτο λεει πολλα την σημερον ημεραν.....

Πραγματι αρχισαν να γεμιζουν οι ηχητικες αποδρασεις απο λαμπατους μουσικοφιλους.....βρα μπας και εχετε κανει κομμα με σκοπο να μποικοταρεται τα τρανζιστορια?

Προσεξε τι ευχεσαι......για το σπιτι σου που ειναι ανοιχτο(σε κοβω για εργενη η κανω λαθος?)γιατι οπως σου εγραψε ο Ceomiat μπορει συντομα να επελθει η καθοδος των Avsite rewiewers-η γνωστη παρεα-και θα τρεχεις να βρεις γαλακτομπουρεκα και παστουρμοπιτακια :143::143:

Να χαιρεσαι βρε φιλαρακι το χομπυ μας και τα συστηματα σου.....παντα γλεντια βρε λεβεντη μας!!!!
Βλάση να'σαι καλά!Την ίδια μουσική ακούω και στα δύο.Κλασική,world,blues,Ελληνική.
Δεν είμαι εργένης παντρεμένος είμαι και έχω μία κόρη εξίμιση και ένα γιό πέντε χρόνων.
 

vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.728
Reaction score
7.510
Απάντηση: Re: Απάντηση: My (almost) diy system.

Βλάση να'σαι καλά!Την ίδια μουσική ακούω και στα δύο.Κλασική,world,blues,Ελληνική.
Δεν είμαι εργένης παντρεμένος είμαι και έχω μία κόρη εξίμιση και ένα γιό πέντε χρόνων.

Τα ειδα μαζεμενα βρε παιδι μου και ειπα οτι αποκλειεται να τρεχουν τιποτις κουτσουβελα εκει μεσα......τυχερος ο Πετρος......

Να σου ζησουν βρε τα μαμουνια σου......αλλα να μην πειραζουν τα στερεα του μπαμπα!!!!!!!!!!:137::137:
 

Μ.Φ.

MF Audio Επαγγελματίας
Μηνύματα
561
Reaction score
185
Απάντηση: My (almost) diy system.

Βλάση,
τα μαμούνια του είναι κουκλιάαα!!!
(σαν τους γονείς τους)
(και φάτσες ταυτόχρονα)
φτού-φτού.



petkef 32

Πέτρο την τελευταία γραμμή γιατί την έβαλες;
θα έβρισκε την άκρη ο άνθρωπος.-ο φίλος. /αν θέλει κάτι…
 

vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.728
Reaction score
7.510
Απάντηση: My (almost) diy system.

Βλάση,
τα μαμούνια του είναι κουκλιάαα!!!
(και φάτσες ταυτόχρονα)
φτού-φτού.



petkef 32

Πέτρο την τελευταία γραμμή γιατί την έβαλες;
θα έβρισκε την άκρη ο άνθρωπος.-ο φίλος. /αν θέλει κάτι…
Μια χαρα την εβαλλε ο Πετρακος την γραμμη ......αφου τα φερνεις βρε Μιχαλιο γιατι να μην αναφερθει...?????

Στο κατω κατω τα αντιπροσωπευεις..που ειναι το περιεργο η το μεμπτο?

Ρε ολα θα τα λεμε ειπαμε.....................:143::143:
 

Μηνύματα
1.641
Reaction score
139
Ευτυχώς τα μηχανήματα δεν τα πειράζουν,το μόνο που πειράζουν (και μαθαίνουν)είναι αυτό το πιάνο:

όταν δεν σαπίζουν στο νικελοντεον:141:
(κάτι είχαμε πει με τον Μάρκου αλλά με έγραψε στα π@π@ρια του)
 

Manos58

εγχειρισμένη
Μηνύματα
17.160
Reaction score
12.839
Απάντηση: My (almost) diy system.

Τελικα καθε συστημα που σεβεται την καλη μουσικη και την παραδοση εχει πικαπ.
Συγχαρητηρια.Καλες ακροασεις
Τι ειπες Βλαση....δεν σε ακουσα καλα.....ξαναπεστο αυτο το αναλογικο...κατι
Α..δεν εχεις τετοιο ε...Καλα μωρε δεν πειραζει.Θα ερθει η ωρα σου.Τοσα Technics μεταχειρισμενα πουλιουνται:137::137::137:
 

vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.728
Reaction score
7.510
Απάντηση: My (almost) diy system.

Τελικα καθε συστημα που σεβεται την καλη μουσικη και την παραδοση εχει πικαπ.
Συγχαρητηρια.Καλες ακροασεις
Τι ειπες Βλαση....δεν σε ακουσα καλα.....ξαναπεστο αυτο το αναλογικο...κατι
Α..δεν εχεις τετοιο ε...Καλα μωρε δεν πειραζει.Θα ερθει η ωρα σου.Τοσα Technics μεταχειρισμενα πουλιουνται

Νατααααααααααααααααααααα και ο Μανος μας την λεει τωρα.......αντιτιθεμαι με σθενος υπερ του σιντιου κυριε.......
 

Μηνύματα
1.641
Reaction score
139
Re: Απάντηση: My (almost) diy system.

Τελικα καθε συστημα που σεβεται την καλη μουσικη και την παραδοση εχει πικαπ.
Συγχαρητηρια.Καλες ακροασεις
Τι ειπες Βλαση....δεν σε ακουσα καλα.....ξαναπεστο αυτο το αναλογικο...κατι
Α..δεν εχεις τετοιο ε...Καλα μωρε δεν πειραζει.Θα ερθει η ωρα σου.Τοσα Technics μεταχειρισμενα πουλιουνται:137::137::137:
ευχαριστώ!
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.621
Μηνύματα
2.868.335
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top