Χαριζονται Roister DS-100 & Technics SU- 810

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.458
Reaction score
74.949
Τα πράγματα τα χαρίζει σε μέλος του AVsite ο άνθρωπος. Αλλιώς θα τα έβαζε αλλού.

Το θέμα έχει συζητηθεί εκτενώς και σε άλλα χαρίσματα. ;)
 





Μηνύματα
271
Reaction score
529
Καλησπερα και καλο μηνα. Συστημα χωρις πικαπ καφες χωρις τσιγαρο. Οποτε δωσε στον ανθρωπο και ενα Technics sl-j110r που τον γυριζει ακομα το δισκο,απο εμενα να ξεφευγει ομορφα. Ως νεος εδω μεσα δεν γνωριζω απο pm,vga κτλ Στειλε μου το κιν σου φιλε fraeklight να συνεννοηθουμε.
 

Μηνύματα
16.478
Reaction score
30.451
Καλησπερα και καλο μηνα. Συστημα χωρις πικαπ καφες χωρις τσιγαρο. Οποτε δωσε στον ανθρωπο και ενα Technics sl-j110r που τον γυριζει ακομα το δισκο,απο εμενα να ξεφευγει ομορφα. Ως νεος εδω μεσα δεν γνωριζω απο pm,vga κτλ Στειλε μου το κιν σου φιλε fraeklight να συνεννοηθουμε.
Ο νέος είν' ωραίος!!!

Αυτά τα ...καφές χωρίς τσιγάρο να τα προσέχεις...έχουν μαζευτεί πολλοί "ατμιστές" στο site..:p
 

Μηνύματα
731
Reaction score
617
Καλησπερα και καλο μηνα. Συστημα χωρις πικαπ καφες χωρις τσιγαρο. Οποτε δωσε στον ανθρωπο και ενα Technics sl-j110r που τον γυριζει ακομα το δισκο,απο εμενα να ξεφευγει ομορφα. Ως νεος εδω μεσα δεν γνωριζω απο pm,vga κτλ Στειλε μου το κιν σου φιλε fraeklight να συνεννοηθουμε.
Να σου στειλω το κινητο μου. Κανενα προβλημα. Νομιζω ομως οτι μπορει οποιοσδηποτε ενδιαφερομενος να επικοινωνησει απευθειας μαζι σου. Κατσε να δουμε πως θα καταληξει. Εννοω μπορει να δωθουν και χωριστα αν δεν θελησει καποιος και τα 3 ή μπορει να θελει μεμονομενα καποιος το πικαπ. Οπως και να 'χει εισαι ωραιος!
 

Μηνύματα
19
Reaction score
2
Μπράβο για την κίνηση σου !
Συνιστώ παιδικό χωριό SOS η κάποιο άλλο ίδρυμα με παιδάκια μια και η μουσική ειναι τροφή του έγκεφαλου όπως όλοι εμείς η λάτρες της γνωρίζουμε !!!
 
  • Like
Reactions: PPG


Μηνύματα
55
Reaction score
11
Συγχαρητήρια για την κίνηση. Δηλώνω ταπεινά συμμετοχή εκ μέρους του πατέρα μου λάτρη της κλασσικής μουσικής αλλά χωρίς σύστημα. Προηγούνται όμως οι ανάγκες των πολλών οπότε αν τελικά δοθεί σε κοινοφελές ίδρυμα δεν θα σε κακολογήσουμε!!!:hi:
 


Y

Yiannis_B

Guest
Δεν νομίζω ότι έχει και πολύ νόημα να ζητά κάποιος να μπει στην κλήρωση, για να τα χαρίσει με την σειρά του σε κάποιον που έχει ανάγκη. Όλοι μας ξέρουμε κάποιον που έχει ανάγκη. Να μπούμε όλοι στην κλήρωση?

...μνημόσυνο με ξένα κόλλυβα...
 


Μηνύματα
85
Reaction score
61
Δίνω και εγώ συγχαρητήρια για την γενναιόδωρη κίνηση σου.
Δεν θέλω να συμπεριληφθώ στην κλήρωση.
 

Μηνύματα
22
Reaction score
40
Μια τετοια προσφορα σε αγγελια θα επιανε πιστευω γυρω στα 100-150 ευρω ισως και παραπανω που ειδικα σημερα δεν ειναι ενα ποσο που θα ελεγε καποιος οχι,οποτε η επιλογη να χαριστουν δειχνουν συνειδητη αλληλεγγυη στον συνανθρωπο και κυριως στον ''συνκαυλ@$%μενο'' με τον ηχο που δεν εχει τα μεσα να χαρει το μερακι του,οποτε μονο μπραβο για τετοιες κινησεις!Αν δεν δωριστουν και γινει κληρωση θα ηθελα να λαβω μερος..
 


Μηνύματα
2.751
Reaction score
1.380
Σας ευχαριστω για τα καλα σας λογια. Cabdik το καλο που εχει το φορουμ ειναι οτι πολυ ευκολα μπορεις να καταλαβεις απο τα γραφομενα του ενδιαφερομενου και ειδικα απο τις αγγελιες αν τα εχει αναγκη η οχι. Ηδη το κανω μονος μου και πιστευω οτι οι διαχειριστες ειναι παντα προθυμοι να βοηθησουν σε τετοιες περιπτωσεις.
διαφωνω.....
αν εχει αγγελιες καποιος μπορει να εχει μεγαλυτερη αναγκη απο αλλον που δεν εχει....
επισης τα βινταζ ειναι ιδιαιτερη περιπτωση κ θα εκτιμηθουν περισσοτερο απο καποιον που γνωριζει...κ αυτος δεν ειναι ο 20αχρονος ανεργος...φιλικα παντα, κ μπραβο για την κινηση
 

Μηνύματα
731
Reaction score
617
Δεν ξερω τελικα τι ονομαζουμε vintage. Δεν νομιζω πως οτιδηποτε που εχει καποια χρονακια στην πλατουλα του οτι δικαιουται αυτον τον χαρακτηρισμο. Επιπλεον αυτος που γνωριζει μπορει να το εκτιμησει σανμηχανημα κατι που με αφηνει παγερα αδιαφορο. Εμας μας ενδιαφερει να ακουει την μουσικουλα του οποιος τα παρει και να το εκτιμησει σαν πραξη, οχι σαν μηχανημα.
Φιλικα
Χρηστος
 
Last edited by a moderator:

Μηνύματα
731
Reaction score
617
Νομιζω οτι το διαστημα της μιας εβδομαδας ηταν αρκετο για να δηλωση συμμετοχη οποιος επιθυμουσε. Μετα την κληρωση που εκανε η κορη μου (3 ετων και το διασκεδασε παντως) εχουμε νικητη..τα τααα και ειναι ο alekosgk. Αλεκο καλες ακροασεις. Δεν ξερω αν ενδιαφερεσαι και για το πικαπ που δινει ο φιλος ικτινος. Στειλε πμ να μιλησουμε
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.749
Μηνύματα
2.874.674
Members
37.943
Νεότερο μέλος
Harris_K
Top