Γινε και εσυ Ραδιοφωνικος Παραγωγος


cosmarpan

Underground
Μηνύματα
4.085
Reaction score
7.484
Grave Digger - Heart of Darkness (1995)



Πάρτε μια πρόγευση του τι θα επακολουθήσει. O cosmarpan ειναι φτιαγμένος απο τιτάνιο.
 

cosmarpan

Underground
Μηνύματα
4.085
Reaction score
7.484
Arcanum - Trulmaelder (1995)


Πάμε γερά κι οποίος αντέξει, είδα και μια πολυ ανεβαστικη ταινία σινεμά και η ψυχική μου ανάταση εχει πάρει τα πολυ πάνω της.
Μέλος Christiana, ειδικά αφιερωμένο σε σένα, ξερω ποσό πολυ σ'αρέσει το folk doom black metal, έτσι υποθέτω τουλάχιστον.
 
Last edited:


cosmarpan

Underground
Μηνύματα
4.085
Reaction score
7.484
Crystal Phoenix - 474 Anno Domini



Ελαφριά παρέκκλιση πορεία μουσικά, αλλα όχι θεματικά, θα κινηθώ στο ίδιο σκοτεινό κλίμα. Όλο το υπόλοιπο προγράμματος θα ειναι αφιερωμένο στα πλάσματα του σκότους, νυχτερίδες, αράχνες, κτλ κτλ ειναι χιλιάδες.
 



cosmarpan

Underground
Μηνύματα
4.085
Reaction score
7.484
Jacula - Absolution


Για το μέλος Stathis που ξερω ποςο τον ελκύει η συγκεκριμένη θεματολογία. Και φυσικα όπως είπα για ολα τα πλάσματα που τρέφονται απο το σκοτάδι.
 


Christiana

Muzik
Μηνύματα
5.106
Reaction score
10.287
Arcanum - Trulmaelder (1995)

Πάμε γερά κι οποίος αντέξει, είδα και μια πολυ ανεβαστικη ταινία σινεμά και η ψυχική μου ανάταση εχει πάρει τα πολυ πάνω της.
Μέλος Christiana, ειδικά αφιερωμένο σε σένα, ξερω ποσό πολυ σ'αρέσει το folk doom black metal, έτσι υποθέτω τουλάχιστον.
Mπα πανάθεμά σε,σκιάχτηκα.
Like,για την αφιέρωση και μόνο.
 

stathis

Ultra Home Theater
Μηνύματα
21.630
Reaction score
36.415
Re που ήσουν τόσο καιρό; xaxa θησαυρό κουβαλάς βλέπω!
ΜERCI και για την αφιέρωση ..
:D
 

cosmarpan

Underground
Μηνύματα
4.085
Reaction score
7.484
Standard - In the arms of fear


Οι λατρεμένοι μου Standarte ξεκινούν απο εκεί που σταμάτησαν οι Black Widow. για το μέλος David Cassidy και όλες τις theraposa blondi που δεν βρίσκουν τροφή.


 

Μηνύματα
3.152
Reaction score
4.188
Standard - In the arms of fear


Οι λατρεμένοι μου Standarte ξεκινούν απο εκεί που σταμάτησαν οι Black Widow. για το μέλος David Cassidy και όλες τις theraposa blondi που δεν βρίσκουν τροφή.

Θα προτιμούσα το Black widow από Alice, αλλά καλό κι' αυτό.
Thanks ρε! :) :thumbsup:
 




cosmarpan

Underground
Μηνύματα
4.085
Reaction score
7.484
Dead Kennedys - Nazi punks fuck off



Για τον Monsignor Georges μιας και εχει πολιτικές ευαισθησίες και άνοιξε νήμα περί Πολυτεχνείου Ελεω επετείου.
 


cosmarpan

Underground
Μηνύματα
4.085
Reaction score
7.484
Black Widow - Come to the Sabbat


Περισσότερο αστείο παρά απόκρυφο η σκοτεινό, αλλα διατηρεί ακόμα τη χάρη του. Θεματολογικά παραμένω στο παιχνίδι ακόμα.:focus:
 



Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • PeterMeni
    DIY - "Επαγγελματίας"

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.005
Μηνύματα
2.885.140
Members
37.975
Νεότερο μέλος
Sonic10
Top