Black, Death & Extreme metal

cosmarpan

Underground
Μηνύματα
4.085
Reaction score
7.484
bong ra-slaytronic
.. αυτο παει εδω ?
χεστο decembered :lol: αν δεν μαυρισει η ψυχη σου πρωτα μην γραψεις εδώ. Βασικα, αυτό δεν είναι για πουθενα, μια dance-industrial-μεταλλοξεχειλωμενη βιοχλαπατσα για disoriented 15χρονα. :rolleyes: Δεν υπαρχει δευτερη ευκαιρια σε αυτό το νημα, ουτε καν πρωτη θα ελεγα.
 







Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.622
Reaction score
38.049
.. της ειπα πασγουορντ χελβις .. ειπε δεν παιρνει μολυσμενο αιμα απο μαιμουδες, ουτως η αλλιως εκανε διαλημμα για τσιγαρο. Της ειπα φιλοφρονηση, οτι θες κοριτσι μου, στις ομορφιες σου σημερα-σα πεθαμενη εισαι! χαμογελασε πισω απο το ανυπαρκτο προσωπο, και μπηκα. Ισως ειχαμε κανει τρελιτσες σε προηγουμενη ζωη, ισως να μου ειχε παρει αιμα αλλη φορα, οταν ειχα, με το ζορι μισο λιτρο.
λοιπον, αυτο θυμαμαι πιτσιρικας .. impaled nazarene και κατι morbid angel..
 


stathis

Ultra Home Theater
Μηνύματα
21.630
Reaction score
36.414
Όλα απο την Πολωνία φτυάρι Νεκροθάφτης μπάντα.
Black Altar - Black Altar (Full Album) 2004
 


cosmarpan

Underground
Μηνύματα
4.085
Reaction score
7.484
Ancestors Blood - Hyperborea (2016) Naturmacht Productions


Μην πολυλογούμε, Επικο, παγανιστικο, ψυχεδελικο, συμφωνικο, μελωδικο black από την Φινλανδια. Γυαλιστερα και βαρια keyboards σε πολλαπλα επίπεδα μαζι με θανατερα riffs, επικα τυμπανα και αμφιταλαντευομενη προσπαθεια να τραγουδησει η να ουρλιαξει, θα το πω οσο απλα μπορω. Εάν το ακουσετε ολο και δεν σας αρεσει, τοτε πολύ απλα δεν θα σας αρεσει κανενα μεταλ αλμπουμ in existence. Αναμφισβήτητα στα καλυτερα black του 2016.
Ευσταθιε τεκνον μου, το ξερω εριξα νερο στο κρασι μου, αλλα πρεπει να προσελκύσουμε νέο ακροατηριο, το Κτηνος διεταξον :angel:
 

stathis

Ultra Home Theater
Μηνύματα
21.630
Reaction score
36.414
Ancestors Blood - Hyperborea (2016) Naturmacht Productions


Μην πολυλογούμε, Επικο, παγανιστικο, ψυχεδελικο, συμφωνικο, μελωδικο black από την Φινλανδια. Γυαλιστερα και βαρια keyboards σε πολλαπλα επίπεδα μαζι με θανατερα riffs, επικα τυμπανα και αμφιταλαντευομενη προσπαθεια να τραγουδησει η να ουρλιαξει, θα το πω οσο απλα μπορω. Εάν το ακουσετε ολο και δεν σας αρεσει, τοτε πολύ απλα δεν θα σας αρεσει κανενα μεταλ αλμπουμ in existence. Αναμφισβήτητα στα καλυτερα black του 2016.
Ευσταθιε τεκνον μου, το ξερω εριξα νερο στο κρασι μου, αλλα πρεπει να προσελκύσουμε νέο ακροατηριο, το Κτηνος διεταξον :angel:
Ευλόγησον Πάτερ Πολωνέ.:lolsign:
 

stathis

Ultra Home Theater
Μηνύματα
21.630
Reaction score
36.414
Abigor
From their 1997 Apokalypse EP Napalm Records. Origin Vienna Austria formed in 1993 by Thomas Tannenberger and Peter Kubik.
 

cosmarpan

Underground
Μηνύματα
4.085
Reaction score
7.484
Abigor
From their 1997 Apokalypse EP Napalm Records. Origin Vienna Austria formed in 1993 by Thomas Tannenberger and Peter Kubik.
Η δεν θέλεις να προσελκύσουμε νέο ακροατήριο η με παραπλάνησε το Κτήνος. Εύκολη απάντηση ε? :lol::roflmao:
 



stathis

Ultra Home Theater
Μηνύματα
21.630
Reaction score
36.414
Enthroned is a black metal band formed in Charleroi, Belgium in 1993 by Cernunnos (drums R.I.P)
Prophecies of Pagan Fire was released by Evil Omen Productions in 1995, and is the first full-length of the horde.

Enthroned - Prophecies of Pagan Fire.
 


cosmarpan

Underground
Μηνύματα
4.085
Reaction score
7.484
Yellow Tears - The Pissmop LP (2008) Hospital Productions :rolleyes:


Δεν ήξερα που να μπει αυτο το Κτήνος, οποτε με την άδεια Του, διέταξον να μπει στο σκατοψυχο νημα.
Ηχητικη τρομοκρατικη extravacanza απο τους Νεοϋορκέζους κατουρολαγνους / κοπρολαγνους Yellow Tears. Πιείτε το ολο μονορούφι. Για πολυ γερά στομάχια και τροφιμους ψυχιατρείων. Μπορει να κάνει το νευρικό σας σύστημα Σμπαράλια σε δευτερόλεπτα η να θεραπεύσει ανίατες ασθένειες. Προσοχή στην διάγνωση χρειάζεται. :lolsign::roflmao::lol:
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.671
Μηνύματα
2.871.651
Members
37.930
Νεότερο μέλος
axil
Top