"Vinyl is Back"

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.991
Reaction score
20.519
Μην αγχώνεσαι... εάν εξαντληθεί... θα βγει και σε φλάκ... :laugh: :laugh: :laugh:
Μα, δεν το θέλω σε FLAC ρε αδερφέ, σε βινύλιο το θέλω! Χώρια του ότι τα FLAC δεν έχω τρόπο (συσκευή) να τα αναπαραγάγω, τι να τα κάνω;:p

Εν πάση περιπτώσει, όπως έγραψα και πιο πάνω, εάν βρεθεί κάποιος και μπορεί να με εξυπηρετήσει, ας επικοινωνήσει μαζί με με pm.
 

Nick Arvanitakis

Audio Pro
Administrator
Μηνύματα
46.964
Reaction score
23.740
Εάν κάποιος θα πάει στο "Vinyl is Back" το τριήμερο 06-08/10 και μπορεί (προλάβει?) να μου αγοράσει ένα αντίτυπο του πιο πάνω δίσκου, θα το εκτιμούσα ιδιαίτερα.

Λεπτομέρειες με pm.
Θα πάω το Σάββατο, έτσι λέω τώρα.
Στείλε pm.
 


Mr Spock

demokratischer - sektor
Μηνύματα
18.475
Reaction score
50.711
Δίσκος βινυλίου από το Vinyl is Back





Το 11ο Vinyl is Back σημαδεύεται από την έναρξη των Vinyl is Back Live Sessions που φιλοδοξούν να γράψουν ιστορία!


Τα βινύλια αυτής της συλλεκτικής σειράς είναι παραγωγής του ίδιου του Vinyl is Back και περιέχουν τη ζωντανή ηχογράφηση μίας συναυλίας που γίνεται στο πλαίσιο του Φεστιβάλ. Η συναυλία είναι διάρκειας «ενός δίσκου» και οι παρεμβάσεις της τεχνολογίας στο αποτέλεσμα είναι ελάχιστες ώστε να αποτυπώνεται η αλήθεια του live έχοντας γίνει μόνο μίξη και mastering στα κανάλια που ηχογραφήθηκαν ζωντανά μπροστά στο κοινό. Εγκαινιάζουμε την τολμηρή αυτή ιδέα με το σχήμα που μας την ενέπνευσε, τα Υπόγεια Ρεύματα! . . .





http://www.hxoseikona.gr/nea/5840-vinyl-is-back-live-sessions.html
 


ryk

Μηνύματα
2.112
Reaction score
925
Εάν κάποιος θα πάει στο "Vinyl is Back" το τριήμερο 06-08/10 και μπορεί (προλάβει?) να μου αγοράσει ένα αντίτυπο του πιο πάνω δίσκου, θα το εκτιμούσα ιδιαίτερα.

Λεπτομέρειες με pm.
Δυστυχώς θα λείπω, και θα ήθελα και 'γω ένα.
 


Nick Arvanitakis

Audio Pro
Administrator
Μηνύματα
46.964
Reaction score
23.740
Wizzy φίλε μου, σ έκανα πολύ μάγκα.
IMG_20171007_155811.jpg


Σου πήρα τον δίσκο με το διαφανές βινύλιο και μάλιστα με αφιέρωση-αυτόγραφο απ τον μπασίστα Niko UCF.
IMG_20171007_155822.jpg


Μήπως να τον κρατήσω ?
 
Last edited:


wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.991
Reaction score
20.519
Wizzy φίλε μου, σ έκανα πολύ μάγκα.
View attachment 80809

Σου πήρα τον δίσκο με το διαφανές βινύλιο και μάλιστα με αφιέρωση-αυτόγραφο απ τον μπασίστα Niko UCF.
View attachment 80810

Μήπως να τον κρατήσω ?
ΕΙΣΑΙ ΑΡΧΗΓΟΣ!!! Σε ευχαριστώ πολύ!

ΟΧΙ, μην τον κρατήσεις!:p

Τα υπόλοιπα με pm.
 
Last edited:

T

Tadakis

Guest
Μήπως είχε πολύ σαβούρα αυτή τη φορά? Γενικά περιμένεις να βρεις λιγα πράγματα αλλά αυτή τη φορά πραγματικά απογοητεύτικα.
 



wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.991
Reaction score
20.519
Το Vinyl is Back γιορτάζει τα 5 του χρόνια!
16, 17, 18 Μαρτίου 2018 στο «Μουσείο Αυτοκινήτου»

Το Vinyl is Back, η κορυφαία εκδήλωση - θεσμός για το βινύλιο, βάζει χρώμα και δίνει ρυθμό στη ζωή μας! Ένα φεστιβάλ με αστείρευτο μεράκι συνεχίζει την πορεία του στο χρόνο με τους φίλους του να γίνονται όλο και περισσότεροι, αλλά και πιο πιστοί σε αυτό που οι ίδιοι αγαπούν και ακολουθούν.

(πληροφορίες)
 








Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.640
Μηνύματα
2.870.117
Members
37.937
Νεότερο μέλος
daemon76
Top