Οι κουδουνίστρες μου 40.2








Μηνύματα
7.262
Reaction score
11.812
Αν τα έχει κάποιος και τον χαλάει, εδώ είμαι παιδιά! Ανταλλαγή με τα δικά μου όποτε θέτε!
 
Last edited:


costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.378
Reaction score
125.480
Αστους να λυσανε hood, εμεις γουσταρουμε πολυ τη συστηματαρα σου! Κιας μην εχεις σαμπ!
Ψευτρόνι! :gotcha:

Μίλησε ο άνθρωπος που τρύπησε τους τοίχους του σπιτιού του για το απόλυτο σαμπ, κι είπε ότι ε, δε πειράζει να μην έχεις σαμπ, ο έχων τα atc 100, τα ενεργά. Με σαμπ.:tongue:

Ούτε 5' δεν αντέχεις να ακούς αυτή τη "συστηματάρα", που δεν έχει δει μικρόφωνο στη ζωή της...:lol:

Ούτε δίλεπτο.
Ούτε.:gotcha:

Μόνο ο ασρτονατ τα θέλει εδώ μέσα, και λογικά μιλάει το παιδί.:hi:

Ο Κογιας τα έχει έρωτα. Αν του τα χαρίσει κάποιος, δεν ξέρω που μπορεί να φτάσει... το ροκανίδι τους. Μπορεί να τα κάνει γλάστρες, τρύπα έχουν να στραγγίζουν.:lol::lol::lol::lol::lol::lol:





Εντάξει, πλάκα κάνω.
Καλά ηχεία, πολύ καλά, μπράβο ρε!
Ωραία παίζουν. :)
 
Last edited:

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.562
Reaction score
37.848
ο αγωνας για τα ενεργα ειναι δυνατοτερος απ ολα τα παθητικα ...
δεν σας αναγνωριζω τελευταια Κυριε EAR μας...

-Με γεια τα νεα ηχεια και στον νηματοθετη, να τα χαιρεται και να τα ευχαριστιεται και να παραμενει το διατηρει ενεργο το σκοταδι τουλαχιστων !
 

dapost

Rehdeko & Harbeth lover
Μηνύματα
4.798
Reaction score
11.041
Δε με πιστεύετε όταν σας λέω ότι μου αρέσουν τα Χαρμπεθ, δεν ξέρω γιατί!

Μου αρέσουν ακριβώς γιατί παίζουν ωραία σε δωμάτια χωρίς ακουστική φροντίδα, χωρίς σαμπ και χωρίς ισοστάθμιση. Εκεί που τα υπόλοιπα σούπερ ντούπερ μόνιτορς παίζουν άμπασα και κουραστικά και που τα ενήλικα σαμπς σου προκαλών πονοκέφαλο. Επίσης παίζουν ωραία μεγάλο εύρος των σκ@τοηχογραφήσεων που ακούμε.

Επειδή είμαι όμως τεχνοφρίκουλας και της ταλαιπώριας, δε θα τα αγόραζα (αν και οι τιμές τους είναι πολύ δελεαστικές).

Δείτε και μία φωτό από το χώρο που βρίσκομαι τώρα...Με τη σωστή οροφή, μη παράλληλους τοίχους, τεράστια οθόνη και ενήλικο σαμπ. Εδώ δε θέλω χαρμπεθ. Θέλω ένα ...κοπρεσεράκι...!

20191106_085736.jpg
 
Last edited:


Μηνύματα
637
Reaction score
767
Επιτέλους το όνειρο είναι πραγματικότητα. Επειδή δεν ξέρω γιατί ενώ έχουν γίνει compressed δεν μπορούν τα αρχεία να ανέβουν, μπορείτε να ακούσετε στο youtube τα παρακάτω βίντεο που έχω ανεβάσει. Ελπίζω να δουλεύουν.

Post automatically merged:

Το κατάφερα τελικά.
μπραβο συντροφε.
Ο συνδυασμος vekian, 40,2 απλά σκοτώνει (εχω ακριβως το ιδιο set up αλλά με λάμπες στην ενίσχυση). Full range γαμάτος ήχος. Enjoy1
 

Μηνύματα
2.353
Reaction score
4.917
Επιτέλους το όνειρο είναι πραγματικότητα. Επειδή δεν ξέρω γιατί ενώ έχουν γίνει compressed δεν μπορούν τα αρχεία να ανέβουν, μπορείτε να ακούσετε στο youtube τα παρακάτω βίντεο που έχω ανεβάσει. Ελπίζω να δουλεύουν.

Post automatically merged:

Το κατάφερα τελικά.
Δεν ξέρω πως ακούγονται τα harbeth. Πως να το καταλάβει άλλωστε κάποιος όταν βλέπει βίντεο του youtube! Όλα το ίδιο ακούγονται στο youtube!
Να μας καλέσεις σπίτι σου, χα χα!
 

vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.728
Reaction score
7.510
Ψευτρόνι! :gotcha:

Μίλησε ο άνθρωπος που τρύπησε τους τοίχους του σπιτιού του για το απόλυτο σαμπ, κι είπε ότι ε, δε πειράζει να μην έχεις σαμπ, ο έχων τα atc 100, τα ενεργά. Με σαμπ.:tongue:

Ούτε 5' δεν αντέχεις να ακούς αυτή τη "συστηματάρα", που δεν έχει δει μικρόφωνο στη ζωή της...:lol:

Ούτε δίλεπτο.
Ούτε.:gotcha:

Μόνο ο ασρτονατ τα θέλει εδώ μέσα, και λογικά μιλάει το παιδί.:hi:

Ο Κογιας τα έχει έρωτα. Αν του τα χαρίσει κάποιος, δεν ξέρω που μπορεί να φτάσει... το ροκανίδι τους. Μπορεί να τα κάνει γλάστρες, τρύπα έχουν να στραγγίζουν.:lol::lol::lol::lol::lol::lol:





Εντάξει, πλάκα κάνω.
Καλά ηχεία, πολύ καλά, μπράβο ρε!
Ωραία παίζουν. :)
Τι μαδαφακας που εισαι ρε Εαρινε.....μια τρυπιτσα τοση δα ανοιξε ο αθρωπας και συ αμεσως να ριξεις την μπηχτη σου....σα δε νδρεπεσαι ρε.....παλιαθρωπε.....πες μας τωρα οταν εσυ ειχες Harbeth στο τσαρδι σου πως παιζανε....πεστα ολα στο λαο σου τοτε με τα σιγκλε εντιτ που ειχες στο γυαλινο ρακ σου με ποδαρακια vibrapod.....................................
 






Staff online

  • n_olympios
    Μαντιναδόρος!
  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.595
Μηνύματα
2.867.228
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top