Home Cinema στο "termatogazi''

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.108
Reaction score
124.674
Ω ρε δε φανταζεσαι τι μπασο βγανει εκεινο το 6ααρι. γι αυτο. που να ξερεις απο μακρυα, πρεπει να ακουσεις.
Θα μου βγάλεις την λάβα από τη μύτη, σταμάτα!

IMG_20191120_214257.jpg
 




TERMATOGAZI

Bass!
Μηνύματα
2.148
Reaction score
4.878
Για αλλη μια φορα θελω να εκθειασω το after sales service της trinnov. Δεν υπαρχουν λεμε...
Το πρωι εστειλα στον Antoine ενα κολλημα που ειχα με την ρυθμιση των sub . Αφου μου προτεινε 2-3 πραγματα , με ρωταει αν μπορω να ανοιξω τον trinnov .
Του λεω ειναι στο ρευμα και συνδεμενος στο ιντερνετ , δεν μπορεις να τον ανοιξεις?
Μου απανταει οχι, αλλα καλη ιδεα για το μελλον...
Πριν λιγο του λεω ειμαι μπροστα στο μηχανημα και το ανοιξα , μπηκε μεσα αμεσως και μου τα ετοιμασε ΟΛΑ , μασημενη τροφη και μου λεει πατα calibrate τωρα . Ε ενταξει δεν παιζονται , αντε γεια .
Μονο αυτη η υπηρεσια που εχουν πραγματικα δεν κοστολογειται .
Απαντανε σχεδον σε ολα , αμεσα , χωρις μισολογα και συνεχως βελτιωνουν το software αφου λαμβανουν συνεχως υποψην τα αιτηματα των πελατων τους .. ( εκτος απο του dimifoot οπου τους ζηταει πραγματα που μονο αυτος μπορει να τα ζητησει):D
 

susano lx90

Professional Home Cinema
Μηνύματα
1.547
Reaction score
5.052
Για αλλη μια φορα θελω να εκθειασω το after sales service της trinnov. Δεν υπαρχουν λεμε...
Το πρωι εστειλα στον Antoine ενα κολλημα που ειχα με την ρυθμιση των sub . Αφου μου προτεινε 2-3 πραγματα , με ρωταει αν μπορω να ανοιξω τον trinnov .
Του λεω ειναι στο ρευμα και συνδεμενος στο ιντερνετ , δεν μπορεις να τον ανοιξεις?
Μου απανταει οχι, αλλα καλη ιδεα για το μελλον...
Πριν λιγο του λεω ειμαι μπροστα στο μηχανημα και το ανοιξα , μπηκε μεσα αμεσως και μου τα ετοιμασε ΟΛΑ , μασημενη τροφη και μου λεει πατα calibrate τωρα . Ε ενταξει δεν παιζονται , αντε γεια .
Μονο αυτη η υπηρεσια που εχουν πραγματικα δεν κοστολογειται .
Απαντανε σχεδον σε ολα , αμεσα , χωρις μισολογα και συνεχως βελτιωνουν το software αφου λαμβανουν συνεχως υποψην τα αιτηματα των πελατων τους .. ( εκτος απο του dimifoot οπου τους ζηταει πραγματα που μονο αυτος μπορει να τα ζητησει):D
:hi: :hi: :hi:
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.640
Reaction score
77.064
Για αλλη μια φορα θελω να εκθειασω το after sales service της trinnov. Δεν υπαρχουν λεμε...
Το πρωι εστειλα στον Antoine ενα κολλημα που ειχα με την ρυθμιση των sub . Αφου μου προτεινε 2-3 πραγματα , με ρωταει αν μπορω να ανοιξω τον trinnov .
Του λεω ειναι στο ρευμα και συνδεμενος στο ιντερνετ , δεν μπορεις να τον ανοιξεις?
Μου απανταει οχι, αλλα καλη ιδεα για το μελλον...
Πριν λιγο του λεω ειμαι μπροστα στο μηχανημα και το ανοιξα , μπηκε μεσα αμεσως και μου τα ετοιμασε ΟΛΑ , μασημενη τροφη και μου λεει πατα calibrate τωρα . Ε ενταξει δεν παιζονται , αντε γεια .
Μονο αυτη η υπηρεσια που εχουν πραγματικα δεν κοστολογειται .
Απαντανε σχεδον σε ολα , αμεσα , χωρις μισολογα και συνεχως βελτιωνουν το software αφου λαμβανουν συνεχως υποψην τα αιτηματα των πελατων τους .. ( εκτος απο του dimifoot οπου τους ζηταει πραγματα που μονο αυτος μπορει να τα ζητησει):D

μάλλον αυτός ο Αντουάν....δεν έχει δει στα πόσα db παίζεις...
διαφορετικά θα σε αγνοούσε επιδεικτικά όπως τον dimi :laugh: :lol:
 

TERMATOGAZI

Bass!
Μηνύματα
2.148
Reaction score
4.878
Θα καταντησουμε hiendαδες με τον κωλοτρινοβ , βρεθηκα εγω ο αρχικαγκουρας να ακουω κατι diana krall και
Glenn Miller και το χειροτερο ειναι οτι μου αρεσαν . Μην με ρωτατε παραπερα ουτε τους ξερω τους κυριους , ουτε σε τι ειδος μουσικης κατατασσονται αλλα μου αρεσαν πολυ.
 

Μηνύματα
3.652
Reaction score
5.462
μάλλον αυτός ο Αντουάν....δεν έχει δει στα πόσα db παίζεις...
διαφορετικά θα σε αγνοούσε επιδεικτικά όπως τον dimi :laugh: :lol:
Ο Tom πάντως ισχυρίζεται ότι το δικό του home cinema μετράει flat 130 db στην θέση ακρόασης στα 2 hz αν θυμάμαι καλά.
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.640
Reaction score
77.064
Θα καταντησουμε hiendαδες με τον κωλοτρινοβ , βρεθηκα εγω ο αρχικαγκουρας να ακουω κατι diana krall και
Glenn Miller και το χειροτερο ειναι οτι μου αρεσαν . Μην με ρωτατε παραπερα ουτε τους ξερω τους κυριους , ουτε σε τι ειδος μουσικης κατατασσονται αλλα μου αρεσαν πολυ.
να τους στείλεις ιμέιλ καλέ...θα χαρούν πολύ:tongue::roflmao::lol:
 
Last edited:

TERMATOGAZI

Bass!
Μηνύματα
2.148
Reaction score
4.878
μάλλον αυτός ο Αντουάν....δεν έχει δει στα πόσα db παίζεις...
διαφορετικά θα σε αγνοούσε επιδεικτικά όπως τον dimi :laugh: :lol:
Ασε του ειπα στα ποσα db εκανα calibration με τον ζαπ και του πεσαν τα αυτια . 110db calibration καναμε ...
 



daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.640
Reaction score
77.064
Ασε του ειπα στα ποσα db εκανα calibration με τον ζαπ και του πεσαν τα αυτια . 110db calibration καναμε ...
δεν πιστεύω να του έδειξες τον Ζαπ πεσμένο....
μη σου στείλει καμιά ιντερπολ:lol:
 

susano lx90

Professional Home Cinema
Μηνύματα
1.547
Reaction score
5.052
Θα καταντησουμε hiendαδες με τον κωλοτρινοβ , βρεθηκα εγω ο αρχικαγκουρας να ακουω κατι diana krall και
Glenn Miller και το χειροτερο ειναι οτι μου αρεσαν . Μην με ρωτατε παραπερα ουτε τους ξερω τους κυριους , ουτε σε τι ειδος μουσικης κατατασσονται αλλα μου αρεσαν πολυ.
Έτσι εξηγείται το m2, απο σινεματζιδικα ηχεία πάς σε στουντιακα :lolsign: σε βλέπω να πουλάς σιγά σιγά και κάνα σαμπ, δεν χρειαζόνται τόσα για την μουσική που ακούς :p:lolsign: μόνο στης ταινίες
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.640
Reaction score
77.064
Έτσι εξηγείται το m2, απο σινεματζιδικα ηχεία πάς σε στουντιακα :lolsign: σε βλέπω να πουλάς σιγά σιγά και κάνα σαμπ, δεν χρειαζόνται τόσα για την μουσική που ακούς :p:lolsign: μόνο στης ταινίες
άντε και με 2κάναλο :roflmao:
 

TERMATOGAZI

Bass!
Μηνύματα
2.148
Reaction score
4.878
Έτσι εξηγείται το m2, απο σινεματζιδικα ηχεία πάς σε στουντιακα :lolsign: σε βλέπω να πουλάς σιγά σιγά και κάνα σαμπ, δεν χρειαζόνται τόσα για την μουσική που ακούς :p:lolsign: μόνο στης ταινίες
Εβαλα μετα και τις καγκουριες μου , ολα καλα ...
 


daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.640
Reaction score
77.064
Εβαλα μετα και τις καγκουριες μου , ολα καλα ...
μου θυμίζεις έναν θείο μου που στις γιορτές όταν σκάει μύτη από Θεσσ.....έχει κάνει μπαλονάκι εδώ και χρόνια....και τα μεσημέρια στο τραπέζωμα το ρίχνει αποκλειστικά σε κοτοπουλοκατάσταση...(τα πρώτα χρόνια της επέμβασης...τον έπιασα να τρώει και κοτόσουπα :cry: )

τα άλλα δεν τα αγγίζει ούτε για μυρωδιά ο κερατάς...ούτε σούβλες...ούτε τίποτα

και μόλις νυχτώσει,αραιώσουμε και μείνουμε μπιζ μπιζέ...ξαναφτιάχνουμε κάρβουνα...κατεβάζω πράμα από το μεσημέρι για ζέσταμα και ρίχνουμε πανσέτες και χοιρομέρια δίχως αύριο :roflmao::lol:
 

TERMATOGAZI

Bass!
Μηνύματα
2.148
Reaction score
4.878
μου θυμίζεις έναν θείο μου που στις γιορτές όταν σκάει μύτη από Θεσσ.....έχει κάνει μπαλονάκι εδώ και χρόνια....και τα μεσημέρια στο τραπέζωμα το ρίχνει αποκλειστικά σε κοτοπουλοκατάσταση...(τα πρώτα χρόνια της επέμβασης...τον έπιασα να τρώει και κοτόσουπα :cry: )

τα άλλα δεν τα αγγίζει ούτε για μυρωδιά ο κερατάς...ούτε σούβλες...ούτε τίποτα

και μόλις νυχτώσει,αραιώσουμε και μείνουμε μπιζ μπιζέ...ξαναφτιάχνουμε κάρβουνα...κατεβάζω πράμα από το μεσημέρι για ζέσταμα και ρίχνουμε πανσέτες και χοιρομέρια δίχως αύριο :roflmao::lol:
Ετσι ακριβως κανω και εγω στο φαι...
 


Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • xfader
    Segregation supporter

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.317
Μηνύματα
2.858.333
Members
37.894
Νεότερο μέλος
tassos249
Top