Ηχητική παραποίηση χώρου ακρόασης

Status
Not open for further replies.
A

AKARL

Guest
εμ κι εσύ...αν είχες φτιάξει από τότε το ρεύμα σου, ακόμα θα ήσουν εκεί!!
Δυστυχώς δε με είχες γνωρίσει τότε και κατρακύλισες στο βούρκο της ψηφιακίλας! :biggrin: :biggrin:
Είχε και μακρυά μαλλιά τότεσας... Μετά ήμπλεξε με τα πσηφιακά και τα ενεργά και γίνηκε το κακό... :roflmao:
 

A

amoustakas

Guest
εμ κι εσύ...αν είχες φτιάξει από τότε το ρεύμα σου, ακόμα θα ήσουν εκεί!!
Δυστυχώς δε με είχες γνωρίσει τότε και κατρακύλισες στο βούρκο της ψηφιακίλας! :biggrin: :biggrin:
Πριν το χώρο φτιάξτε το ρεύμα!
Copyright 2019 Leandros. Ειδικός ρευματολόγος. :lol:
 


costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.296
Reaction score
125.088
εμ κι εσύ...αν είχες φτιάξει από τότε το ρεύμα σου, ακόμα θα ήσουν εκεί!!
Δυστυχώς δε με είχες γνωρίσει τότε και κατρακύλισες στο βούρκο της ψηφιακίλας! :biggrin: :biggrin:
Βρε βλαμμένε, εκείνη την εποχή είναι δυνατόν να μην είχα πανάκριβα καλώδια ρεύματος και να μην έκανα και ακροάσεις σε καλώδια;
Τότε ρε χαμένε, τα καλώδια ηχείων μου, κόστιζαν περισσότερα λεφτά από τα ηχεία, και είχα (πρόσεξε) μαγκνεπαν 3-αρια.
Λίγος σεβασμός στο παρελθόν μου, από χαϊεντικής πλευράς, τα έχω κάνει όλα, ρόδια να θες, παντού ολόβερ.

Τιδεκαταλαβαινεις....

Απλώς αυτά που λες τώρα, τα έλεγα εγώ έφηβος, την μαύρη εποχή που δεν είχε Ίντερνετ, αφού όλοι αυτά έλεγαν... Μετά, ξύπνησα. Εσύ έχεις μείνει ακόμα σε κείνη την εποχή, δε τα'μαθες; Τελείωσε ο εμφύλιος, οι κομμουνιστές πλέον δεν είναι παράνομοι. Καραμανλής, αυτός με τα πυκνά φρύδια το'κανε.
 

Μηνύματα
125
Reaction score
377
Πριν το χώρο φτιάξτε το ρεύμα!
Copyright 2019 Leandros. Ειδικός ρευματολόγος. :lol:
Μετά το χώρο είναι το ρεύμα. Ξεχωριστή γραμμή για το σύστημα, με καλύτερο καλώδιο, όπως το εννοεί ο καθείς αυτό, από το απλό ηλεκτρολογικό.
 



leandros

Πάρτε παθητικά!
Μηνύματα
3.195
Reaction score
6.100
Βρε βλαμμένε, εκείνη την εποχή είναι δυνατόν να μην είχα πανάκριβα καλώδια ρεύματος και να μην έκανα και ακροάσεις σε καλώδια;
Τότε ρε χαμένε, τα καλώδια ηχείων μου, κόστιζαν περισσότερα λεφτά από τα ηχεία, και είχα (πρόσεξε) μαγκνεπαν 3-αρια.
Λίγος σεβασμός στο παρελθόν μου, από χαϊεντικής πλευράς, τα έχω κάνει όλα, ρόδια να θες, παντού ολόβερ.

Τιδεκαταλαβαινεις....

Απλώς αυτά που λες τώρα, τα έλεγα εγώ έφηβος, την μαύρη εποχή που δεν είχε Ίντερνετ, αφού όλοι αυτά έλεγαν... Μετά, ξύπνησα. Εσύ έχεις μείνει ακόμα σε κείνη την εποχή, δε τα'μαθες; Τελείωσε ο εμφύλιος, οι κομμουνιστές πλέον δεν είναι παράνομοι. Καραμανλής, αυτός με τα πυκνά φρύδια το'κανε.
κι εκεί λάθος έκανες παναθεμά με...
-Αγόρασες καλώδια επειδή διάβασες, ή επειδή τ'άκουσες??
-Αγόρασες καλώδια χωρίς να έχει έστω μια dedicated παλιογραμμή ρεύματος με min ένα καλώδιο παροχής 3x2,5mm και ασφάλεια βραδείας τήξης, αλλιώς τι να σου κάνουν ρε ντοτόρε τα καλώδια τ'ακριβά??...
Για να σου αποδώσουν τ αναμενόμενα, πρέπει να τους δώσεις και ρεύμα..όχι δοκίμιο!! :roflmao: :roflmao:
-Αγόρασες καλώδια χωρίς να με ρωτήσεις?? :idk: :idk:
Τίποτα σωστό...έτσι δικαιολογείται η μεταστροφή σου σε immersive:rofl::rofl:
Μη συνεχίζεις άλλο, θα χαθεί ο σεβασμός μου απέναντι σου..ντροπή της λυχνίας!:tongue::tongue:
 

Μηνύματα
4.343
Reaction score
1.765
Βρε βλαμμένε, εκείνη την εποχή είναι δυνατόν να μην είχα πανάκριβα καλώδια ρεύματος και να μην έκανα και ακροάσεις σε καλώδια;
Τότε ρε χαμένε, τα καλώδια ηχείων μου, κόστιζαν περισσότερα λεφτά από τα ηχεία, και είχα (πρόσεξε) μαγκνεπαν 3-αρια.
Λίγος σεβασμός στο παρελθόν μου, από χαϊεντικής πλευράς, τα έχω κάνει όλα, ρόδια να θες, παντού ολόβερ.

Τιδεκαταλαβαινεις....

Απλώς αυτά που λες τώρα, τα έλεγα εγώ έφηβος, την μαύρη εποχή που δεν είχε Ίντερνετ, αφού όλοι αυτά έλεγαν... Μετά, ξύπνησα. Εσύ έχεις μείνει ακόμα σε κείνη την εποχή, δε τα'μαθες; Τελείωσε ο εμφύλιος, οι κομμουνιστές πλέον δεν είναι παράνομοι. Καραμανλής, αυτός με τα πυκνά φρύδια το'κανε.
πω πω τη διαβάζαμε τότε στα περιοδικά.
πετρινα χρονια.
 




costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.296
Reaction score
125.088
Αγόρασες καλώδια επειδή διάβασες, ή επειδή τ'άκουσες??
Βρε χαζοβιόλη, μιλάμε για τότε.

Χωρίς ακρόαση δεν αγόραζα τίποτα.

Φυσικά με ακροάσεις όλα.

Τα μαγαζιά με ήξεραν, μου δάνειζαν καλώδια. Τα γνωστά. Για ακροάσεις.
Αγόρασες καλώδια χωρίς να έχει έστω μια dedicated παλιογραμμή ρεύματος με min ένα καλώδιο παροχής 3x2,5mm και ασφάλεια βραδείας τήξης, αλλιώς τι να σου κάνουν ρε ντοτόρε τα καλώδια τ'ακριβά??...
Φυσικά είχαν γίνει όλα αυτά.
Σε ιδιόκτητο χώρο.
Με επώνυμες ασφάλειες παντού.

Ακροάσεις.και στα καλώδια ρεύματος.

Ώρες ολόκληρες, άπειρες, ακροάσεις καλωδίων.

Τα έκανα όλα.
 

Μηνύματα
7.252
Reaction score
11.794
Σέρνεται το νήμα Νικόλα, σαν ταινία του Αγγελόπουλου. :)
Τόση αγωνία, ούτε για το επόμενο επεισόδιο του GNTM!! Έλεος!
Post automatically merged:

Εγώ φίλε άναψα το τζάκι, ακούω μουσικούλα και τους απολαμβάνω.
Αντε μανάρια πείτε και άλλα!! :p
Πως φαίνεται ο άντρας, ο μερακλής! :p
 

leandros

Πάρτε παθητικά!
Μηνύματα
3.195
Reaction score
6.100
Βρε χαζοβιόλη, μιλάμε για τότε.

Χωρίς ακρόαση δεν αγόραζα τίποτα.

Φυσικά με ακροάσεις όλα.

Τα μαγαζιά με ήξεραν, μου δάνειζαν καλώδια. Τα γνωστά. Για ακροάσεις.

Φυσικά είχαν γίνει όλα αυτά.
Σε ιδιόκτητο χώρο.
Με επώνυμες ασφάλειες παντού.

Ακροάσεις.και στα καλώδια ρεύματος.

Ώρες ολόκληρες, άπειρες, ακροάσεις καλωδίων.

Τα έκανα όλα.
respect again doctor για το ένδοξο παρελθόν σου λοιπόν!!:hi::hi:
Εύγε!!:thumbsup:
Αλήθεια πως μετά ξέπεσες τόσο χαμηλά??:idk::idk:
Πάντα το είχα απορία!!
 

leandros

Πάρτε παθητικά!
Μηνύματα
3.195
Reaction score
6.100
6-αρι καλώδιο από τον πίνακα, μια φάση του τριφασικού μόνο για το στέρεο, βύσματα ρεύματος τα μπλε των 35-40 αμπέρ, τα βιομηχανικά, καλώδια ρεύματος όλα θωρακισμένα, χέσε με.

Παράτα με λεανδρούκο, τα'κανα όλα, αλλά στην πορεία ξέμπλεξα από τις βλακείες. Εσύ να δούμε πότε θα ξυπνήσεις....
εμ δε τα 'κανες όλα ντοκ, τι βιομηχανικά φις και βλακείες τώρα??
..τόρνο τροφοδοτούσες ή φρέζα??

Τα φις αυτά από μεταλλουργικής άποψης είναι ο ορισμός του χρεπίου, μιας και κατασκεύαζονται για να είναι αυξημένης μηχανικής αντοχής κι όχι υψηλής καθαρότητας χαλκού για βελτιστοποίηση της ροής του ρεύματος!!..
...πωπω, τι είπα πάλι ο άνθρωπος!!
Βιομηχανικά καλώδια ρεύματος...μπλιαχ!..
Ο μόνος που τα χρειάζεται εδώ μέσα αυτά τα δύο είναι ο @Μελίδης Μιχάλης !
Ήθελες το Λέανδρο σου αλλά..ήσουν άτυχος, δε με ήξερες τότε..και να που κατάντησες!
 
Last edited:





Status
Not open for further replies.

Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.552
Μηνύματα
2.864.077
Members
37.929
Νεότερο μέλος
stergiosgk
Top