Προτάσεις μικρού HI-FI λόγω κορωνιού.



wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.874
Reaction score
20.366
Μετά την ηχομπάρα που πρότεινε ο @Dimifoot η λύση του @jiovani75 είναι η καλύτερη, κατά την άποψή μου.
 
  • Like
Reactions: PMC

Μηνύματα
1.294
Reaction score
445
Εφοσον το κρητιριο ειναι η αναπαραγωγη μουσικης, Θα παιξει η ηχομπαρα η τα JBL τα bluetooth καλυτερα μουσικη απο ενα ζευγαρι κανονικα ηχεια πχ σαν τα Yamaha HS-7 White που προτεινε λιγο πριν καποιος?
 
  • Like
Reactions: det

Μηνύματα
1.296
Reaction score
2.568
Εφοσον το κρητιριο ειναι η αναπαραγωγη μουσικης, Θα παιξει η ηχομπαρα η τα JBL τα bluetooth καλυτερα μουσικη απο ενα ζευγαρι κανονικα ηχεια πχ σαν τα Yamaha HS-7 White που προτεινε λιγο πριν καποιος?
Όχι, αλλά αποφάσισε τι θες.
 

Μηνύματα
1.294
Reaction score
445
Όχι, αλλά αποφάσισε τι θες.
Εγω τι να θελω;
Ο φιλος αναφερει οτι θελει να ακουσει ομορφα μουσικουλα, απο μανιτζεβελο συστηματακι... ε γιανα απολαυσει μουσικουλα, δε θα του προτεινα ουτε φορητο boombοx ουτε ηχομομπαρα με 2ιντσα μεγαφωνακια..(Οχι οτι υποτημω τις ηχομπαρες η τα μπλουτουθια ε. Απλα θεωρω οτι ειναι για αλλες καταστασεις)
 

Μηνύματα
1.296
Reaction score
2.568
Εγω τι να θελω;
Ο φιλος αναφερει οτι θελει να ακουσει ομορφα μουσικουλα, απο μανιτζεβελο συστηματακι... ε γιανα απολαυσει μουσικουλα, δε θα του προτεινα ουτε φορητο boombοx ουτε ηχομομπαρα με 2ιντσα μεγαφωνακια..(Οχι οτι υποτημω τις ηχομπαρες η τα μπλουτουθια ε. Απλα θεωρω οτι ειναι για αλλες καταστασεις)
Sorry μπέρδεμα . Νόμιζα είσουν ο topic starter
 


Τελευταια Μηνυματα

Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.317
Μηνύματα
2.858.299
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top