Πιο καλώδιο για σύνδεση subwoofer μέχρι 70 ευρώ;

Μηνύματα
386
Reaction score
966
Αφού το καλοπαιδακι μου κατάφερε να διαλύσει το πάλιο και μάλιστα να μείνει και το pin μεσα στο rca του sub.. Ψάχνω για αντικατάσταση και εχω δει αυτό https://www.skroutz.gr/s/12888111/Audioquest-Cable-RCA-male-RCA-male-5m-Black-Lab.html αξίζει; έχει κάποιος κάτι να προτείνει σε 5μετροσε αυτά τα λεφτά;
 

H

HuxFlux

Guest
Θέλει θάρρος και πυγμή για να ανοίξεις τέτοιο thread .... Καλή τύχη εύχομαι (σε εσένα; στο sub σου; στο thread; θα δείξει).

ΥΓ. Βάλε ένα μογκαμάκι να τελειώνεις και μη το πολυμελετάς!
 


Μηνύματα
5.280
Reaction score
6.428
Aυτο που εβαλες δε γραφει παντως αντοχη σε καλοπαιδακια και οταν ποναει χερι δεν κοβουμε κεφαλι...
 

Μηνύματα
16.478
Reaction score
30.451
Θέλει θάρρος και πυγμή για να ανοίξεις τέτοιο thread .... Καλή τύχη εύχομαι (σε εσένα; στο sub σου; στο thread; θα δείξει).

ΥΓ. Βάλε ένα μογκαμάκι να τελειώνεις και μη το πολυμελετάς!
Μέχρι 70 ευρώ λέει ο άνθρωπος βρε!
Τους λογικούς δεν τους πειράζουμε!
 

Μηνύματα
2.599
Reaction score
4.585
Τα καλώδια που έχουν φορά επάνω με βελάκια είναι για τους αναποφάσιστους? Για όσους δεν παίρνουν στρογγυλή τυρόπιτα διότι δεν μπορούν να αποφασίσουν από που θα την δαγκώσουν?
 

TGD

Μηνύματα
6.985
Reaction score
7.073
Ρώτα την Audioevolution/Audience που ξεστοκάρει τα Audioquest μπας κι έχει ακόμα τέτοια...
 

Μηνύματα
3.764
Reaction score
6.732
Μέχρι 70 ευρώ λέει ο άνθρωπος βρε!
Τους λογικούς δεν τους πειράζουμε!
70 euros είναι λογική τιμή για καλώδιο που συνδέει subwoofer?? :lol:

Τελικά εσύ πρέπει να είσαι ο μεγαλύτερος χαιεντάς εδώ μέσα φίλε :lolsign: :lolsign:
 



Μηνύματα
16.478
Reaction score
30.451
70 euros είναι λογική τιμή για καλώδιο που συνδέει subwoofer?? :lol:

Τελικά εσύ πρέπει να είσαι ο μεγαλύτερος χαιεντάς εδώ μέσα φίλε :lolsign: :lolsign:
Χαιεντας είναι αυτός που πιστεύει πως ένα rca μισού μέτρου που συνδέει ένα cd player με έναν λαμπατο ενισχυτή είναι λογικό να στοιχίζει 1200 ευρώ, αλλά ένα rca των 5 μέτρων πρέπει να στοιχίζει πολύ λιγότερο από 70 αφού συνδέεται με ένα βρωμερό σαμπ που ρυπαίνει το αγνό και αμόλυντο δικάναλο.. :tongue:
 

Μηνύματα
904
Reaction score
239
Εγω ειχα παρει παλια κουλουρα VDH C5 Hybrid. 6.5 ευρω το μετρο. Το εχω σε ολες τις συνδεσεις μεχρι και 15μ απο τον προ στους μονομπλοκ. 3.8 ohm στα 100μ
 

Μηνύματα
3.764
Reaction score
6.732
Χαιεντας είναι αυτός που πιστεύει πως ένα rca μισού μέτρου που συνδέει ένα cd player με έναν λαμπατο ενισχυτή είναι λογικό να στοιχίζει 1200 ευρώ, αλλά ένα rca των 5 μέτρων πρέπει να στοιχίζει πολύ λιγότερο από 70 αφού συνδέεται με ένα βρωμερό σαμπ που ρυπαίνει το αγνό και αμόλυντο δικάναλο.. :tongue:
Εγώ 30 ευρώ έδωσα για πεντάμετρο για σαμπ και είναι άψογο!!
Αλλά για rca 1200 γενικώς δεν τα δίνω :biggrin:
 

Μηνύματα
904
Reaction score
239
Εγώ 30 ευρώ έδωσα για πεντάμετρο για σαμπ και είναι άψογο!!
Αλλά για rca 1200 γενικώς δεν τα δίνω :biggrin:
Στα 1200 καλυτερα ενα mini dsp!
Ασε που το σαμπ το πηρα 1500 ντεμο κομματι!!
 

Μηνύματα
3.764
Reaction score
6.732
Στα 1200 καλυτερα ενα mini dsp!
Ασε που το σαμπ το πηρα 1500 ντεμο κομματι!!
Εντάξει, είναι και αυτή μία επιλογή. Προσωπικά προτίμησα να επενδύσω σε παθητική ισοστάθμιση ( αν μπορούμε να χρησιμοποιήσουμε αυτόν τον όρο για την φροντίδα του χώρου ).
 


Τελευταια Μηνυματα

Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • xfader
    Segregation supporter
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.317
Μηνύματα
2.858.307
Members
37.894
Νεότερο μέλος
tassos249
Top