B&W club





Μηνύματα
813
Reaction score
1.788
Προσωπικά τα B&W μου αρέσουν. άσχετα αν δεν πρόκειται να τα αγοράσω ποτέ. Φαντάζομαι μου αρέσουν για τους λόγους που αρέσουν σε πολλούς που πολλές φορές είναι φετιχιστικοί. Ωστόσο να δίνει τόσα λεφτά για μηχανήματα- σε dedicated όπως φαίνεται χώρο- και να μη ξοδεύει ούτε ένα ευρώ για να "φέρει" τον χώρο, μου φαίνεται τελείως παράλογο.
 


wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.946
Reaction score
20.453
Με τι τα οδηγάει ρε παιδάκι μου,δεν βλέπω τιποτα
Classe. Φαίνονται στην πρώτη φωτογραφία, κάτω, χαμηλά, μεταξύ του subwoofer και του αριστερού ηχείου.
 



costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.358
Reaction score
125.329
Αυτό είναι που λεν "Ιτ γκόουζ κλάουντ";:tongue:

Με τ'ς κουρτίνες γι'απορρόφηση; :lol:
 


costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.358
Reaction score
125.329
Κότα φαλακρέ στήσε τα μάγκνεπαν
Μπα, άμα είναι να στήσω μ@λακία σεταπ στο πάνω σαλόνι, θα βάλω και γω μπιενταμπλεγιου ρε φαλακροπόδη! :lol:

Μόνο κίτρινο να μην έχουν στα γουφερ, δε ταιριάζει με τα χρώματα του σαλονιού! :tongue:
 

Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
27.359
Reaction score
79.407
Ερώτηση: επειδή το τρίγωνο θα είναι χειρότερο από πανοράματος, (λιγότερο από 1.8 μέτρα απόσταση ηχείων και 3 μέτρα απόσταση ακρόασης) μήπως δεν χρειάζεται κεντρικό;
Λέω τώρα. Μήπως τη βγάλω με 4.2
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.358
Reaction score
125.329
Ναι ρε, ποιος θα το προσέξει;

Κάτι να βαράει από μπρος, και κάτι από πίσω. Γέμισε.

Πάντως κυκλοφορεί ένα ωραίο 5-αρι σετάκι τζενελεκ... Λέω τώρα...

Έχουν κι ωραίες βάσεις για τοίχο, βγαίνουν και σε άσπρο, είναι συμμαζεμένα..
 

Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
27.359
Reaction score
79.407
Ναι ρε, ποιος θα το προσέξει;

Κάτι να βαράει από μπρος, και κάτι από πίσω. Γέμισε.

Πάντως κυκλοφορεί ένα ωραίο 5-αρι σετάκι τζενελεκ... Λέω τώρα...
Δεν θέλω λέμε.
Λες να μην ξέρω τι θα παιξει καλύτερα; Δεν με νοιάζει, Τιμάμε την ιστορία μας, τα χρέπια μου δεν θα πουληθούν ποτέ.
Εντάξει πάμε για 4.2 B&W, svs, Emotiva, Ncore.
 


Μηνύματα
1.396
Reaction score
2.810
Μπα, άμα είναι να στήσω μ@λακία σεταπ στο πάνω σαλόνι, θα βάλω και γω μπιενταμπλεγιου ρε φαλακροπόδη! :lol:

Μόνο κίτρινο να μην έχουν στα γουφερ, δε ταιριάζει με τα χρώματα του σαλονιού! :tongue:
Ν αλλάξεις σαλόνι, τα χρέπια δεν τ αλλάζουμε.
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.358
Reaction score
125.329
Βρε στην καινούργια σειρά 800 έχουν σταματήσει πλέον εκείνη την κίτρινη αηδία...
 

Δημητρης 777

Spendorious
Μηνύματα
6.121
Reaction score
18.871
Προσωπικά τα B&W μου αρέσουν. άσχετα αν δεν πρόκειται να τα αγοράσω ποτέ. Φαντάζομαι μου αρέσουν για τους λόγους που αρέσουν σε πολλούς που πολλές φορές είναι φετιχιστικοί. Ωστόσο να δίνει τόσα λεφτά για μηχανήματα- σε dedicated όπως φαίνεται χώρο- και να μη ξοδεύει ούτε ένα ευρώ για να "φέρει" τον χώρο, μου φαίνεται τελείως παράλογο.
Εμένα μου φαίνεται παράλογο που τόσο ωραίο χώρο τον γέμισε με ηχεία... :biggrin: :biggrin: :biggrin:
 



Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.602
Μηνύματα
2.865.615
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top