Καλώδια και θύματα

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.635
Reaction score
77.055
Τι γελας ρει, τι ειναι αυτο το ρεστομπρισιον αρχισες να μιλας και εσυ σαν τον τζονυ;
Δεν χρειαζεται ριστογρουσιον ουτε να τα βαλεις εκει που λες στο σποιλερ :lol:
Ερχομαι εγω παραυτα στην αλεξανδρουπολη και σε απαλλασσω απο το βαρος:wink:
εχω να δω εικοσι χρονια την αλεξανδρουπολη:wink::)
μόλις τα φτιάξω κυρ Χρίστο θα τα κάνω τουρνέ σε όσους επιθυμούν να τεστάρουν χαιεντιές :laugh:
δεν βλέπετε ότι έχετε απομακρύνει όλα τα μέλη που θέλουν να γράψουν την άποψη τους είτε σας αρέσει είτε όχι.
εσύ αντιστάθηκες....
ε ας αντισταθούν και εκείνοι
θέλει αγώνα και πάλι το χαλιεντ καημένεεεεεε 😂 :lol: :lolsign:
 
Last edited:



Μηνύματα
1.217
Reaction score
1.750
Μα αλήθεια νομίζεις πως έστω και ένας από εμάς, δεν είχε ακριβώς το δικό σου ξεκίνημα.? Απλά, από ένα σημείο και μετά, αρχίσαμε να ξεκαθαριζουμε την παραμύθα, και είπαμε Ως εδώ!
No more.
Όχι άλλο κάρβουνο.
ΥΓ. Το δικό μου ξεκίνημα κράτησε 30 χρόνια, περνώντας από τελείως εξωτικά dream machines του τυπου
Goldmund, CAT, KR, Symphonic Line, Proac, Siltech, SR, και άπειρα μπιζού του ίδιου στυλ, που βέβαια πάντα φρόντιζα να τα συνοδεύω με ανάλογης εμφάνισης και κόστους πικαπ.
Πάντως η απομυθοποιηση κάποια στιγμή σου χτυπάει την πόρτα.
Εντάξει. Δε θέλει στενοχώρια. Λεφτά είναι μωρέ, σιγά. Κουκιά όπως λέμε. Πάνε κι έρχονται. Σημασία έχει να προχωράμε. :thumbsup:
Πάντως εδώ μη τα αδικείς τα παιδιά.
Η καρδιά τους χωράει πολλά.
 


Μηνύματα
16.478
Reaction score
30.451
Club in club δηλαδή :lolsign: :roflmao:

Και με ξεχωριστό moderation! :rofl:
Θα είχε πάντως ενδιαφέρον!
Ένα subforum όπου την ανάλυση τεχνικών θεμάτων θα αναλάμβαναν ο Κογιας, ο Μπουτιας, ο Ζαπαντης, και οι φαλακροι και ένα άλλο όπου τα τεχνικά θα αναλάμβαναν ο Λέανδρος, ο Αψεντης, ο Γδρεσιος και ο Κχας..
Και να προβλεπόταν η δυνατότητα για κάθε μέλος να συμμετείχε σε ένα από τα δύο, όχι και στα δύο.
Αλήθεια, σε ποιο θα συμμετείχα; είμαι σε μεγάλο δίλημμα... :roflmao: :roflmao::roflmao:
 

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.387
Reaction score
93.963
Εφόσων αισθάνεσαι έτσι, γιατί τότε δε γίνεσαι κι εσύ από τα μέλη που απομακρύνονται; Τί είναι αυτό που σου δίνει δύναμη να συνεχίζεις να συμμετέχεις;
Επειδή ο σκοπός κάποιων είναι αυτός δηλαδή να απομακρύνονται τα μέλη οικειοθελώς,θα φύγω όταν θα θέλω
:headbang:
 










Μηνύματα
947
Reaction score
2.990
Ένα subforum όπου την ανάλυση τεχνικών θεμάτων θα αναλάμβαναν ο Κογιας, ο Μπουτιας, ο Ζαπαντης, και οι φαλακροι και ένα άλλο όπου τα τεχνικά θα αναλάμβαναν ο Λέανδρος, ο Αψεντης, ο Γδρεσιος και ο Κχας..
.....

Ακου να σου πω πορτογιούρα ... :biggrin:
Εχω μανατζάρει έργα της ExxonMobil της Saudi Aramco της Γαλλικής Total και άλλων,
δεν μπορόύσα να φανταστώ ότι σε ένα υγιές φόρουμ συνομιλίας και ανταλαγής απόψεων για τα στέρεα
θα συναντούσα και διαδικτυακούς καφενόβιους να προσπαθούν να πείσουν (κάποιες φορές ακόμα και με φασιστική συμπεριφορά ) για το επιστημονικό τους έργο.
Ποιο επιστημονικό έργο?
Το απόλυτο "0"
Επειδή το κουκουέ γεννάει και θρέφει τεμπέληδες να ξέρεις ότι
οι μάχες δίνονται στα χαρακώματα και όχι στα καφενεία.
Την επόμενη φορά που θα πίασεις το nick μου στο στόμα σου αλλά και τον όρο «επιστήμη»
να κοιτάς το παρακάτω συνημμένο.. μικρό απόσπασμα απ΄το βιογραφικό μου και την επαγγελματική μου δραστηριότητα
.
 

Attachments

Last edited:



Μηνύματα
1.864
Reaction score
4.430
Με αφορμη μια παρατηρηση ειδικου που διαβασα αλλου για αλλο θεμα,
δεν χρειαζονται λεπτομερειες ειναι δυσαρεστες.

Ειπε αυτος ο καλος κυριος ομως κατι ενδιαφερον, οτι τα μελη κλειστων διαδικτυακων τοπων
που αλληλοεπιδρουν για μεγαλο διαστημα εχουν, προφανως μεσω μιας αυτοτροφοδοτουμενης, ενισχυομενης διαδικασιας και μεσω επιβραβευσεων , ερχομαι στο ζουμακι,
μια εντελως στρεβλη αισθηση της πραγματικοτητας και του τι ειναι αποδεκτο,
ζουν δηλαδη σε ενα δικο τους οχι παραλληλο εδω αλλα κλειστο συμπαν
που στο τελος καταληγει να δικαιολογει και να θεωρει απολυτως φυσικα
πασης φυσεως παραλογα ,ακραια, τερατωδη πραγματα.

Ειναι καλο για ολους να εκθετουμε τις αποψεις μας και τον τροπο που τις επικοινωνουμε
στην ανεμποδιστη, ελευθερη κριση των αλλων.
Προφανως ισχυει για ολους.
 
Last edited:


ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.153
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top