Διακοπούλες θα κάνουμε φέτος (2020) ή...



Μηνύματα
3.044
Reaction score
10.101
Βρε παιδιά , υπάρχει κάποιος λόγος που δεν γράφετε το μέρος της φωτό ;
Δεν θα έρθουμε να σας ενοχλήσουμε.
Αν μας αρέσει ίσως κάποτε να πάμε. πχ αν κάποιος γράψει Μανη, Μαρμαράς Τρικερι , που να σε βρει ο άλλος ακόμη και αν θέλει να σε ... ενοχλήσει. :whistling:
 



Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.346
Reaction score
74.447
20200827_172350.jpg
20200827_172343.jpg
20200827_165827.jpg


Καθώς περνούσαμε το βουνό έκοψα τους θεούληδες που πίνουν σα να μην υπάρχει αύριο, κάτσαμε και φάγαμε και πίνουμε κι εμείς.
Μάθαμε όλη την ιστορία μέχρι τους παππούδες τους, ο ένας ειναι σρζαίος και βάζει Θεοδωράκη Πάριο με ένα Anker bt speaker!
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.640
Reaction score
77.064
View attachment 177599 View attachment 177600 View attachment 177601

Καθώς περνούσαμε το βουνό έκοψα τους θεούληδες που πίνουν σα να μην υπάρχει αύριο, κάτσαμε και φάγαμε και πίνουμε κι εμείς.
Μάθαμε όλη την ιστορία μέχρι τους παππούδες τους, ο ένας ειναι σρζαίος και βάζει Θεοδωράκη Πάριο με ένα Anker bt speaker!
η Βουγιουκλάκη από την κόρη μου τη σοσιαλίστρια δεν ήρθε να κάτσει δίπλα σας να σαβουρώσει γίγαντες? :laugh:
 



daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.640
Reaction score
77.064
Η ογδοντάχρονη ανέβηκε στο τραπέζι και δεν την πρόλαβα τόσο λιώμα που είμαι. >:(
κοίτα μη σου ρίξει τίπτα στο πιοτί και σε παρασύρει σε κανένα δώμα να σε ξεζουμίσει
αυτοί στα απομακρυσμένα έχουν βίτσια :lol:
 









Μηνύματα
20.074
Reaction score
14.378
Συνήθως περπατάμε εφτά χλμ νωρίς το πρωί κάθε μέρα σε διαφορετικές τοποθεσίες στη φύση.

Σήμερα σκεφτήκαμε να πάρουμε ένα νέο μονοπατι σε ένα γνωστό δάσος.

«Χαθήκαμε στο δάσος «,μας έπιασε βροχούλα και μετά από δυο ώρες Και 10 χλμ δημιουργήσαμε αυτό το σχήμα περπατώντας ,σύμφωνα με την εφαρμογή ρανταστικ:


76675665-5CDD-4B41-A118-C18074C97FFD.jpeg



FB5047C5-1DCB-4448-811E-1791D1683258.jpeg


Σε κάποιο σημείο της διαδρομής έπρεπε να περάσουμε από την άλλη πλευρά των ραγων του τρενου Και προτείνω να τις διασχίσουμε άτακτα .» Όχι!» ανταπαντά ο συνοδος,»σίγουρα θα υπάρχει κάποια διάβαση καθώς υπάρχει συχνή κυκλοφορία τρένων και είναι επικίνδυνο σημείο .»

Πραγματικά φτάνουμε σε μια διάβαση,η οποία ήταν κλειστή και εκτός από την μπάρα είχε και πλέγμα από κάτω από πάνω και γενικά απ όλες τις πλευρές,ειδικά οριζοντίως και για πολλά μέτρα (ίσως για κάτι «επίδοξους «αθλητές - καταπατητές κτλ)
Μπροστά από την μπάρα υπάρχει ένας σιδερένιος στήλος Μ ένα κουμπί.Τον πάτησε Ο σύνοδος μου και άνοιξε η μπάρα.

Μολις διασχίσαμε τις ράγες και βρεθήκαμε από την άλλη πλευρά του δάσους ,αρχίζω να περιεργάζομαι το κουτί με το κουμπί και να θαυμάζω την τεχνολογία.....:biggrin:

Την έκπληξη στο πρόσωπο μου ήρθε να συμπληρώσει η φωνή του κυρίου που έβγαινε δίπλα από το κουμπί.
» Έχετε περάσει κι εσείς και ο κύριος με το ποδήλατο?Να κλείσω?» :lol:

Σαν ποντιακό αστείο ακούγεται,είναι όμως αληθινό.
 

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.493
Reaction score
37.569
Σωτηρακη, οι γερμανοι απο χιουμορ πως πανε, μοιαζει λιγο με το αμερικανικο ? υπαρχει καταρχας?
(μου φανηκε αρκετα πηγαιο-αστειο το " Έχετε περάσει κι εσείς και ο κύριος με το ποδήλατο?Να κλείσω?" , βεβαια μη γνωριζοντας γερμανικα δεν μπορω ουτε να το φανταστω πως ηχει).
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.317
Μηνύματα
2.858.333
Members
37.894
Νεότερο μέλος
tassos249
Top