Big Brother 2020






Μηνύματα
2.233
Reaction score
2.753
α εσύ είσαι χρονοκατηγορία Αβγδ...την στήνατε στα ζαχαροπλαστεία τις κυριακές για να δείτε γάμπα :lol:
42 είμαι.. ειμαι από μικρός στα πονηρά μονοπάτια :)
Ο αβγδ δε ξερω τι κατηγορία ηλικιακά είναι..
Ναι ΙΤΑ8 ή ΗΤΑ8.
Βρε ασχΙετοι, ΙΤΑ8 ηταν το καναλι! Οχι Ητα8. Αλλα τι να λεει τωρα με το internet...
Ναι.
Εισαι 50+ ετσι;
Βγάλε 8 χρόνια..

Βρήκα και μερικα λόγια για το κανάλι της εποχής μας.
Πάντως πράγματι,έβαζε και ωραίες ταινίες ninja.
 
Last edited:






C

chrispo

Guest
Δηλαδή, να πιστέψουμε ότι η εταιρεία παραγωγής ή το κανάλι (δεν γνωρίζω αν πρόκειται για εξωτερική παραγωγή) δεν είχαν ιδέα για το ψυχολογικό προφίλ του εν λόγω, και έπεσαν από τα σύννεφα.

Ή, μήπως, το συγκεκριμένο "κοκτέιλ" παικτών επιλέχτηκε τυχαία, και το κανάλι δεν είχε ιδέα τι επρόκειτο να επακολουθήσει;

Καλός παπάρας ο εν λόγω, αλλά βλέπω να τη βγάζει καθαρή το σκουπιδοκάναλο, χρησιμοποιώντας τον ως αποδιοπομπαίο τράγο.
όχι βέβαια , τίποτα δεν είναι τυχαίο ...απλά δεν τους βγήκε και ψάχνουν δικαιολογίες να πιαστούν τώρα. Το να παίζεις live (και όχι μόνο), τέτοια τυπάκια είναι σαν να βάζεις ένα άτομο με αυτοκτονικές διαθέσεις στον πέμπτο όροφο και να περιμένεις πότε θα πέσει. Σαφώς και φέρει ευθύνες και ο σταθμός:cautious:
 



Μηνύματα
7.270
Reaction score
11.818
Το μόνο που παρέχει αυτό το reality είναι το ότι μπορεί οποιοσδήποτε να παρακολουθήσει τους παίχτες μέσα στο σπίτι, κάτι σαν τη κλειδαρότρυπα. Υπάρχουν κι άλλα reality που τα βλέπουμε "κονσέρβα" και μονταρισμένα μεν, αλλά το concept τους είναι διαφορετικό ( π.χ. το masterchef ή το gntm ). Αν αποσυρθεί λοιπόν η δυνατότητα Live παρακολούθησης του big brother, αυτομάτως δεν έχει λόγο ύπαρξης.
Τώρα, σχετικά με τον λεβέντη τον Κρητίκαρο με τα πακέτα που αδειάζει καθημερινώς, δεν νομίζω ότι φέρει ευθύνη το κανάλι για τις πεποιθήσεις του, δεδομένου ότι δεν τις ανέπτυξε κατά τη συνέντευξη που του πήραν κατά το casting. Αν δηλαδή έλεγε όλα αυτά πριν μπει στο παιχνίδι, φυσικά και δεν θα τον έβαζαν στο σπίτι. Με το ίδιο σκεπτικό πρέπει να απαγορευτούν και οι live συνεντεύξεις στα πρωινάδικα και γενικότερα όλα τα Live στη τηλεόραση επειδή κάποιος καλεσμένος μπορεί να πάρει ανάποδες και να αρχίσει να λέει ό,τι του κατέβει.
 


ika

News
Μηνύματα
14.024
Reaction score
12.995
Συμπληρώνω και τον επίλογο από

Τι χώρα είμαστε, άμα το πει ένας απλός μεροκαμακιάρης το κάνουμε θέμα, άμα το πουν σε τραγούδι γίνεται σουξέ....
 


Μηνύματα
767
Reaction score
1.594
Τώρα, σχετικά με τον λεβέντη τον Κρητίκαρο με τα πακέτα που αδειάζει καθημερινώς, δεν νομίζω ότι φέρει ευθύνη το κανάλι για τις πεποιθήσεις του, δεδομένου ότι δεν τις ανέπτυξε κατά τη συνέντευξη που του πήραν κατά το casting. Αν δηλαδή έλεγε όλα αυτά πριν μπει στο παιχνίδι, φυσικά και δεν θα τον έβαζαν στο σπίτι.
Αχ αθώο μου αγόρι...

antonis_skai_big_brother.jpg
 

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.565
Reaction score
37.866
Τώρα, σχετικά με τον λεβέντη τον Κρητίκαρο με τα πακέτα που αδειάζει καθημερινώς, δεν νομίζω ότι φέρει ευθύνη το κανάλι για τις πεποιθήσεις του, δεδομένου ότι δεν τις ανέπτυξε κατά τη συνέντευξη που του πήραν κατά το casting. Αν δηλαδή έλεγε όλα αυτά πριν μπει στο παιχνίδι, φυσικά και δεν θα τον έβαζαν στο σπίτι. Με το ίδιο σκεπτικό πρέπει να απαγορευτούν και οι live συνεντεύξεις στα πρωινάδικα και γενικότερα όλα τα Live στη τηλεόραση επειδή κάποιος καλεσμένος μπορεί να πάρει ανάποδες και να αρχίσει να λέει ό,τι του κατέβει.
καταλαβαινουμε οτι το προβλημα ειναι και μονο που το σκεφτηκε ? καταλαβαινουμε οτι το προβλημα ειναι οτι το σκεφτηκε και το ειπε ? ποσο μαλλον μπροστα στη τιβι ?
αντιλαμβανομαστε οτι αυτο το πραμα ειναι καποια πεποιθηση του , και εχει γινει στο ευρη κοινο καπου κανονικοποιηση αυτης της πραξης ?
-regardless, η εκτιμηση μου ειναι οτι στο κεφαλι αρκετων δεν ειναι ξεκαθαρος ο αυτοελεγχος ουτε των λεκτικων εκφρασεων ουτε των σωματικων, και αυτο αποδικνιεται με τη στατιστικη (και ποσες περιπτωσεις δεν εχουν δηλωθει),το εν λογο νησι ειναι πολυ παραπανω απο τα στατιστικα της ΕΕ -
Σαφεστατα και η ευθυνη του καναλιου ειναι στο περιεχομενο του προγραμματος.
 
Last edited:


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.607
Μηνύματα
2.867.698
Members
37.937
Νεότερο μέλος
Hdch
Top