ME Geithain 801K

Status
Not open for further replies.
Μηνύματα
544
Reaction score
1.205
Ντροπή σου.
Είναι νόμιμο και συνηθισμένο φαινόμενο, τόσο στην Ελλάδα όσο και στο εξωτερικό, να υπάρχουν ένα σωρό μαγαζιά λιανικης χωρίς φυσικό κατάστημα και βιτρίνα, τυπικό παράδειγμα τα χιλιάδες μαγαζιά στο e-bay αλλά και ένα σωρό ιντερνετομάγαζα που ψωνίζουμε όλοι μας από το Σκρουτζ, που δεν έχουν φυσική υπόσταση ως τυπικά μαγαζιά με "βιτρίνα".

Ντροπή. Επιτίθεσαι αβάσιμα μόνο για τις εντυπώσεις σε έναν επαγγελματία που νομίμως λειτουργεί και διαθέτει επισήμως ένα σωρό μηχανήματα audio & video, ανάμεσά τους τα me Geithain και τα Trinnov, όπως κι ένα σωρό άλλα.

Κουτοπονηριές και υπονοούμενα, γυναικουλίστικα και ξενδιάντροπα.

Μάθε τουλάχιστον τι είναι ο μεταπωλητής. :gotcha:

Και κόψτε τις κουτοπονηράδες. Μάθετε να αναγνωρίζετε ποιος είναι ο εισαγωγέας και αντιπρόσωπος στην Ελλάδα, και ποιος πουλάει λιανική. Να μάθετε κι ελληνικά κάποτε.:lol:

Ντροπη δικη σου, χαμερπη δικολαβε.

Ακους Ζαπαντης και ταραζεσαι. Τι διαολο, ζευγαρι εισαστε; μου ειχε πει οτι εχει μεγαλη :gotcha:

Σε εχει βαρεσει ο Covid στην κεφαλα;

Εγραφες σε 3-4 ποστ για δικο του καταστημα λιανικης και τωρα τα γυρνας.

Γυναικουλιστικα.

Επιτιθεμαι? Στον Ζαπαντη τα εχω χωσει απο περσι ΚΑΙ δια τηλεφωνου ΚΑΙ μεσω του σάιτ ΚΑΙ θα εχει και συνεχεια.
Οχι λογω εντυπωσεων.
Σαμπ 7.000 ευρω. Τα οποια επεστραφησαν καθοτι δεν δουλεψαν...(το ενα καηκε)

Τρινοβ αγορασα απο δαυτον περσι και μετα απο πεντε μερες μου ανεβαζε την τιμη 500 ευρω με την δικαιολογια
"να μην δει η Αθηνα ποσο πουλιεται ο Τρινοβ"
Μηχανημα 11.000 ευρω.
Και ανεβαινε 500 ευρω τη βδομαδα!

Του εδωσα δουλεια 18.000 ευρω και γυρνας και μου λες οτι επιτιθεμαι αβασιμα για τις εντυπωσεις;;;

ΡΕ ΠΑΣ ΚΑΛΑ;;;;;
 


Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
27.350
Reaction score
79.344
Μηχανημα 11.000 ευρω.

14870€.
Πέρσι αν θυμάμαι καλά ηταν ακριβότερη η λιανική.

Η διαφορά να φανταστώ είναι έκπτωση. Όχι άσχημα.


Και εδώ 13000 pounds=14592 €
 
Last edited:

Μηνύματα
544
Reaction score
1.205

14870€.
Πέρσι αν θυμάμαι καλά ηταν ακριβότερη η λιανική.

Η διαφορά να φανταστώ είναι έκπτωση.
Και εδώ 13000 pounds=14592 €


Δημητρη μου, αυτα ειναι στην Αγγλια. Εδω ειναι αλλες τιμες. Το νουμερο που ανεφερα ειναι πραγματικο.
 

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.388
Reaction score
74.653
Λοκ, αύριο πάλι κορίτσα.

Παναβάλω καμιά ταινία να με πάρει ο ύπνος γιατί έχω το χάραμα στις 11 ζουμήτινγκ, πρέπει να κάνω κι ένα ντους μη βγω σαν την τρελλή στο τζάμι. :confused::tongue:
 

Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
27.350
Reaction score
79.344
Δημητρη μου, αυτα ειναι στην Αγγλια. Εδω ειναι αλλες τιμες. Το νουμερο που ανεφερα ειναι πραγματικο.
Δεν λεω πως δεν ειναι πραγματικό το νούμερο που έγραψες.

Λεω πως πήρες γενναία έκπτωση.

Ξερω πως σε όλες τις αγορές μπορείς να διεκδικήσεις καλύτερη τιμή απο την λιανικής οταν πας με τα λεφτα στο χέρι, ειδικά σε μια προβληματική αγορά οπως η Ελλάδα. Εσύ λοιπόν πήρες πολύ καλή τιμή. Εξαιρετική.
Πρέπει να είσαι ικανοποιημένος όσον αφορά αυτό το κομμάτι.

Δες τις αγγελίες που εχουν κλείσει για μεταχειρισμένο (στο Sold/expired)

Δες και αυτήν , πρόσφατη, από κατάστημα από όσο καταλαβαίνω (δεν ξέρω Γερμανικά), μτχ 6 μηνων
12500 €. Μτχ.

Άντε να κανεις παζάρι, και να το κατεβάσεις στην καλύτερη περίπτωση εκεί που το πήρες εσύ καινούργιο.

Σε καμία περίπτωση λοιπόν δεν μπορείς να εχεις παράπονα για την τιμή που πήρες τον τρινοβ.
 


costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.344
Reaction score
125.281
Σε καμία περίπτωση λοιπόν δεν μπορείς να εχεις παράπονα
Κι όμως έχει.
Ακόμα κι όταν δεν έχει πληρώσει κάτι, και το παραλαμβάνει. :gotcha:

Σαμπ 7.000 ευρω
Σιγά τα λάχανα ρε χουβαρδά!:lol:
Εγώ που είμαι φτωχός με το "low-budget σύστημά μου.......έλεος δηλαδή" που λέει ο φίλος σου ο Τζιοβάνι, έχω δώσει πολύ περισσότερα για σαμπ κι έχω (αν θυμάμαι καλά) το μισό χώρο από σένα! :gotcha:
Άσε που δε τα πλήρωσες κιόλας ούτε αυτά τα 7 ποτέ, αεροπληρωμές ρε, θαθαθάδικες, του Αγίου ανήμερα, ωραίος αγοραστής ρε! :gotcha:

Εμείς κύριος, πρώτα εξοφλαμε και μετά μας έρχονται στο σπίτι τα σαμπ και όλα. Εσείς; 8-)
Εγραφες σε 3-4 ποστ για δικο του καταστημα λιανικης και τωρα τα γυρνας
Τίποτα δε γυρνάω, χαμερπή μεταπωλητή της τρέλας..
Μάθε ελληνικά πρώτα.:gotcha:
Διάβαζε προσεκτικά λέμε! :lol:
χαμερπη δικολαβε.
Δεν είναι Ειρηνοδικείο εδώ, φόρουμ είναι, μπερδεύεσαι, άσε που έχουν καταργηθεί οι δικολάβοι γιατί πήξαμε στους ..δικηγόρους!:lol:
Είπαμε να μάθεις ελληνικά. :lol:
Χαμερπή αγοραστή μου εσύ!:gotcha:
Επιτιθεμαι? Στον Ζαπαντη τα εχω χωσει απο περσι ΚΑΙ δια τηλεφωνου ΚΑΙ μεσω του σάιτ ΚΑΙ..
Οκ, στάκα μαν..
Εγώ υποστήριξα ότι βρίσκεις ο,τι να'ναι ευκαιρίες άστοχες, για να επιτεθείς δημοσίως στον Ζαπαντη, ο οποίος επί της ευκαιρίας δεν συμμετέχει εδώ καθόλου, άρα πίσω από την πλάτη του.
Δηλαδή διαφωνείς, δεν επιτίθεσαι ή επιτίθεσαι όπου βρεις κι όπου σταθείς;
Δηλαδή διαφωνείς ή συμφωνείς με μένα;:gotcha:
Θα μάθεις ελληνικά κάποτε;:lol:

Μπήκες στη λίστα. Δεν έχει άλλη απάντηση για χάρη σου, τοκ του δε χέντ, δεν ασχολούμαι άλλο μαζί σου, είσαι και αναιδής και προσβλητικός και χαμερπής :lol: ούτε το σάλιο μου δεν αξίζεις, το ιντερνετικό. Τσαο! :lol:



ΥΓ.
Σε εχει βαρεσει ο Covid στην κεφαλα;
Εσένα κάτι άλλο σε έχει βαρεσει στην κεφάλα;:gotcha:

ποιος είναι πονηρός μην ανησυχείς και το έχει καταλάβει όλος ο κόσμος.
Όπως και ποιος είναι κομπλεξικός κουτοπόνηρος κακομαθημένος κι επιδειξίας με ενοχές. :lol:

Εγώ έγραψα "Λάιος εισάγει, Ζαπαντης διαθέτει", που είναι 100% σωστό, και συ δήθεν διαφωνησες και δήθεν ανταπάντησες με λινκ του Καστρουνη, που ούτε εισάγει, ούτε διαθέτει, ούτε είναι "μεταπωλητής" που λέει ο φίλος σου :lol: αλλά "δικαιούται να προωθεί πωλήσεις στον Λάϊο" επειδή είναι πιστοποιημένος καλιμπρατορας στην τρινοβ. Το λοιπόν, που δήθεν διαφωνείς φωστήρα μου σε όσα έγραψα; Δεν είναι εισαγωγέας ο Λάιος ή μήπως δεν τα πουλάει - διαθέτει ο Ζαπαντης που τα εμπορεύεται; Τι είναι λάθος από αυτά που είπα κουτοπονηρίδη ξερόλα μου;:gotcha:

Το αν προωθώ και γω πωλήσεις στον Λάϊο αλλάζει κάτι από τα ανωτέρω 100% ορθά;

Ο παπάρας ο ριακτβ, έσβησε το "Ζαπαντης" στο κείμενό μου, και έβαλε "Καστρουνης", κι έγραψε πως έτσι είναι το σωστό (φικσντ) κι ήρθες κι εσύ μουσίτσα από πίσω να σιγοντάρεις ότι δήθεν δεν είναι ο Ζαπαντης πωλητής, αλλά ο Καστρουνης. Εμένα πάντως χαρά μου θα ήταν να ήταν έμπορος και πωλητής των τρινοβ στο δικό του μαγαζί ο Καστρουνης, αλλά δεν είναι.

Στην πράξη ο Καστρουνης μπορεί όντως να σε καλύψει αν θες να πάρεις τρινοβ, στέλνει το όνομά σου τηλέφωνο κλπ ως πελάτη στο Λάιο και ο Λάιος θα σου πουλήσει τρινοβ με απόδειξη και τιμολόγιο και με ότι θες.
Και δεν είναι το θέμα μου τι κάνει ο Καστρουνης, να κάνει ότι θέλει.
Το θέμα μου είναι ότι σας γράφω απόλυτα σωστά πράγματα, αυτός είναι ο αντιπρόσωπος και εισαγωγέας, κι αυτό είναι μαγαζί που τα πουλάει, και όχι, να το σβήσετε, να πείτε κάτι άλλο, κανει λάθος ο ear, ψοφατε να αποδείξετε ότι κάπου κάνω λάθος, κομπλεξάκια..

Αλλά όπως συμβαίνει και με τις sony τις τηλεοράσεις, τις βρίσκεις όχι μόνο στη sony, αλλά και στο πλαίσιο, στον Κωτσόβολο, και σε ένα σωρό λιανεμπόρους.

Ή μήπως στόχος σου είναι να προωθούνται όλες οι πωλήσεις σε όλα τα είδη των εισαγωγέων στο τμήμα λιανικής του κάθε εισαγωγέα, του κάθε Νάκα και του κάθε Λαϊου, ώστε να μην πωλούν τελικά τα είδη που αυτοί εισάγουν τα άλλα μαγαζιά λιανικής; Δηλαδή lg τηλεόραση μόνο απευθείας από την lg, sony από τη sony, κλπ κλπ κλπ, ε; Do you know "εμπόριο";:gotcha:

Ο Ζαπαντης δεν προωθεί πωλήσεις στον Λάϊο ούτε προωθεί πωλήσεις στον Νάκα, αλλά αγοράζει από Λαϊο και Νάκα, και πουλάει σε μένα. Είναι έμπορος, πωστολενε για να το καταλάβετε;
Μεταπωλητής. :lol:

Τέλος πάντων, προσωπικά θα χαρώ να μπορεί πραγματικά να πουλάει τρίνοβ (και να βγάζει λεφτά) κι ο Καστρουνης, κι ο Λάμπρου, κι η ηχοεκφραση και η ηχοδομη κι ο Κωτσόβολος και το πρακτικερ και τα λιντλ, και σε όλους να δίνει ο Λάιος, να γίνει χαμός να πέσουν οι τιμές και να πάρουν όλοι τρινοβ και me Geithain.:laugh:

Βεβαίως εμείς με τα φτωχά σεταπ σε σχέση με το δικό σου (όλο το φόρουμ δηλαδή, δε νομίζω να έχεις βρει κάποιον που να'χει δώσει περισσότερα λεφτά από σένα) δεν δικαιούμαστε άποψης, εσύ νομίζεις την αγόρασες, δίνοντας τα λεφτά για τα ηχεία σου στο σαλόνι και για την αρμαθιά των μπριστον, τόσα λεφτά που έχεις κι ενοχές μη τα μάθουμε, κρυφά να μένουν.:gotcha:

Σε χαιρετούμε εμείς οι πτωχοί συγγενείς του όντιο "με το low-budget σύστημα του.......έλεος δηλαδή" έλεος κακομαθημένε κομπλεξάρα ενοχικέ μου ξερόλα δε θα πεις τίποτα. :lol:

Άϊ κατούρα και λίγο, στο σαλόνι πάντα, πίσω από τη ντανα με τα ακριβά σου μπρίθτον. :lol:

Στη θέση σου; Θα τα'ζμπρωχνα όλα όσα έχεις, για me Geithain 901, θα σου κοστίσουν ένα ταλιρακι το τεμάχιο, τα πέντε που έχεις είναι σύνολο 25 χιλιάρικα, τρίχες, δεν έχεις ούτε ένα ηχείο τόσο φτηνό εκεί μέσα. Και ενεργά, ούτε μπρίθτον ούτε τίποτα, τα καρφώνεις στον τρινοβ και λήξη.
Κι είτε το πιστεύεις είτε όχι, αυτά τα φτηνά, θα παίζουν πολύ καλύτερα από όσα έχεις τώρα.
Κλάσεις καλύτερα που λέει ο Λέανδρος.

Βεβαίως, πουλώντας τα πανάκριβα στέρεά σου και πηγαίνοντας σε 5 τεμάχια 901, θα πέσεις στην κατηγορία "low-budget σύστημα.......έλεος δηλαδή" σε σχέση με το hi-budget που είσαι τώρα, αλλά τι να κάνουμε, θα παίζει καλύτερα, ιδίως σε σαλόνι, για αντικειμενικούς λόγους. 8-)

Περνάω υπέροχα κορίτσια, δώστε ζωή στο λοκνταουν, έλα, πάμε γερά! :party:

Νταχαρη μη το σβήσεις, θα σου σκίσω τα μπιενταμπλεγιου.:gotcha:
 
Last edited:


daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.831
Reaction score
77.394
μπιενταμπλεγιου εχει ο νταχαρης;:p
παρακαλώ μη χαλάτε με άσχετα τη ροή...όχι ακόμα:p


Νταχαρη μη το σβήσεις, θα σου σκίσω τα μπιενταμπλεγιου.:gotcha:
απελευθερώθηκαν οι κανόνες εμπλοκή πλέον...δεν έχω να περισώσω τίποτα:lolsign:
 
Last edited:

Μηνύματα
2.118
Reaction score
3.628
Κι όμως έχει.
Ακόμα κι όταν δεν έχει πληρώσει κάτι, και το παραλαμβάνει. :gotcha:


Σιγά τα λάχανα ρε χουβαρδά!:lol:
Εγώ που είμαι φτωχός με το "low-budget σύστημά μου.......έλεος δηλαδή" που λέει ο φίλος σου ο Τζιοβάνι, έχω δώσει πολύ περισσότερα για σαμπ κι έχω (αν θυμάμαι καλά) το μισό χώρο από σένα! :gotcha:
Άσε που δε τα πλήρωσες κιόλας ούτε αυτά τα 7 ποτέ, αεροπληρωμές ρε, θαθαθάδικες, του Αγίου ανήμερα, ωραίος αγοραστής ρε! :gotcha:

Εμείς κύριος, πρώτα εξοφλαμε και μετά μας έρχονται στο σπίτι τα σαμπ και όλα. Εσείς; 8-)

Τίποτα δε γυρνάω, χαμερπή μεταπωλητή της τρέλας..
Μάθε ελληνικά πρώτα.:gotcha:
Διάβαζε προσεκτικά λέμε! :lol:

Δεν είναι Ειρηνοδικείο εδώ, φόρουμ είναι, μπερδεύεσαι, άσε που έχουν καταργηθεί οι δικολάβοι γιατί πήξαμε στους ..δικηγόρους!:lol:
Είπαμε να μάθεις ελληνικά. :lol:
Χαμερπή αγοραστή μου εσύ!:gotcha:

Οκ, στάκα μαν..
Εγώ υποστήριξα ότι βρίσκεις ο,τι να'ναι ευκαιρίες άστοχες, για να επιτεθείς δημοσίως στον Ζαπαντη, ο οποίος επί της ευκαιρίας δεν συμμετέχει εδώ καθόλου, άρα πίσω από την πλάτη του.
Δηλαδή διαφωνείς, δεν επιτίθεσαι ή επιτίθεσαι όπου βρεις κι όπου σταθείς;
Δηλαδή διαφωνείς ή συμφωνείς με μένα;:gotcha:
Θα μάθεις ελληνικά κάποτε;:lol:

Μπήκες στη λίστα. Δεν έχει άλλη απάντηση για χάρη σου, τοκ του δε χέντ, δεν ασχολούμαι άλλο μαζί σου, είσαι και αναιδής και προσβλητικός και χαμερπής :lol: ούτε το σάλιο μου δεν αξίζεις, το ιντερνετικό. Τσαο! :lol:



ΥΓ.

Εσένα κάτι άλλο σε έχει βαρεσει στην κεφάλα;:gotcha:


Όπως και ποιος είναι κομπλεξικός κουτοπόνηρος κακομαθημένος κι επιδειξίας με ενοχές. :lol:

Εγώ έγραψα "Λάιος εισάγει, Ζαπαντης διαθέτει", που είναι 100% σωστό, και συ δήθεν διαφωνησες και δήθεν ανταπάντησες με λινκ του Καστρουνη, που ούτε εισάγει, ούτε διαθέτει, ούτε είναι "μεταπωλητής" που λέει ο φίλος σου :lol: αλλά "δικαιούται να προωθεί πωλήσεις στον Λάϊο" επειδή είναι πιστοποιημένος καλιμπρατορας στην τρινοβ. Το λοιπόν, που δήθεν διαφωνείς φωστήρα μου σε όσα έγραψα; Δεν είναι εισαγωγέας ο Λάιος ή μήπως δεν τα πουλάει - διαθέτει ο Ζαπαντης που τα εμπορεύεται; Τι είναι λάθος από αυτά που είπα κουτοπονηρίδη ξερόλα μου;:gotcha:

Το αν προωθώ και γω πωλήσεις στον Λάϊο αλλάζει κάτι από τα ανωτέρω 100% ορθά;

Ο παπάρας ο ριακτβ, έσβησε το "Ζαπαντης" στο κείμενό μου, και έβαλε "Καστρουνης", κι έγραψε πως έτσι είναι το σωστό (φικσντ) κι ήρθες κι εσύ μουσίτσα από πίσω να σιγοντάρεις ότι δήθεν δεν είναι ο Ζαπαντης πωλητής, αλλά ο Καστρουνης. Εμένα πάντως χαρά μου θα ήταν να ήταν έμπορος και πωλητής των τρινοβ στο δικό του μαγαζί ο Καστρουνης, αλλά δεν είναι.

Στην πράξη ο Καστρουνης μπορεί όντως να σε καλύψει αν θες να πάρεις τρινοβ, στέλνει το όνομά σου τηλέφωνο κλπ ως πελάτη στο Λάιο και ο Λάιος θα σου πουλήσει τρινοβ με απόδειξη και τιμολόγιο και με ότι θες.
Και δεν είναι το θέμα μου τι κάνει ο Καστρουνης, να κάνει ότι θέλει.
Το θέμα μου είναι ότι σας γράφω απόλυτα σωστά πράγματα, αυτός είναι ο αντιπρόσωπος και εισαγωγέας, κι αυτό είναι μαγαζί που τα πουλάει, και όχι, να το σβήσετε, να πείτε κάτι άλλο, κανει λάθος ο ear, ψοφατε να αποδείξετε ότι κάπου κάνω λάθος, κομπλεξάκια..

Αλλά όπως συμβαίνει και με τις sony τις τηλεοράσεις, τις βρίσκεις όχι μόνο στη sony, αλλά και στο πλαίσιο, στον Κωτσόβολο, και σε ένα σωρό λιανεμπόρους.

Ή μήπως στόχος σου είναι να προωθούνται όλες οι πωλήσεις σε όλα τα είδη των εισαγωγέων στο τμήμα λιανικής του κάθε εισαγωγέα, του κάθε Νάκα και του κάθε Λαϊου, ώστε να μην πωλούν τελικά τα είδη που αυτοί εισάγουν τα άλλα μαγαζιά λιανικής; Δηλαδή lg τηλεόραση μόνο απευθείας από την lg, sony από τη sony, κλπ κλπ κλπ, ε; Do you know "εμπόριο";:gotcha:

Ο Ζαπαντης δεν προωθεί πωλήσεις στον Λάϊο ούτε προωθεί πωλήσεις στον Νάκα, αλλά αγοράζει από Λαϊο και Νάκα, και πουλάει σε μένα. Είναι έμπορος, πωστολενε για να το καταλάβετε;
Μεταπωλητής. :lol:

Τέλος πάντων, προσωπικά θα χαρώ να μπορεί πραγματικά να πουλάει τρίνοβ (και να βγάζει λεφτά) κι ο Καστρουνης, κι ο Λάμπρου, κι η ηχοεκφραση και η ηχοδομη κι ο Κωτσόβολος και το πρακτικερ και τα λιντλ, και σε όλους να δίνει ο Λάιος, να γίνει χαμός να πέσουν οι τιμές και να πάρουν όλοι τρινοβ και me Geithain.:laugh:

Βεβαίως εμείς με τα φτωχά σεταπ σε σχέση με το δικό σου (όλο το φόρουμ δηλαδή, δε νομίζω να έχεις βρει κάποιον που να'χει δώσει περισσότερα λεφτά από σένα) δεν δικαιούμαστε άποψης, εσύ νομίζεις την αγόρασες, δίνοντας τα λεφτά για τα ηχεία σου στο σαλόνι και για την αρμαθιά των μπριστον, τόσα λεφτά που έχεις κι ενοχές μη τα μάθουμε, κρυφά να μένουν.:gotcha:

Σε χαιρετούμε εμείς οι πτωχοί συγγενείς του όντιο "με το low-budget σύστημα του.......έλεος δηλαδή" έλεος κακομαθημένε κομπλεξάρα ενοχικέ μου ξερόλα δε θα πεις τίποτα. :lol:

Άϊ κατούρα και λίγο, στο σαλόνι πάντα, πίσω από τη ντανα με τα ακριβά σου μπρίθτον. :lol:

Στη θέση σου; Θα τα'ζμπρωχνα όλα όσα έχεις, για me Geithain 901, θα σου κοστίσουν ένα ταλιρακι το τεμάχιο, τα πέντε που έχεις είναι σύνολο 25 χιλιάρικα, τρίχες, δεν έχεις ούτε ένα ηχείο τόσο φτηνό εκεί μέσα. Και ενεργά, ούτε μπρίθτον ούτε τίποτα, τα καρφώνεις στον τρινοβ και λήξη.
Κι είτε το πιστεύεις είτε όχι, αυτά τα φτηνά, θα παίζουν πολύ καλύτερα από όσα έχεις τώρα.
Κλάσεις καλύτερα που λέει ο Λέανδρος.

Βεβαίως, πουλώντας τα πανάκριβα στέρεά σου και πηγαίνοντας σε 5 τεμάχια 901, θα πέσεις στην κατηγορία "low-budget σύστημα.......έλεος δηλαδή" σε σχέση με το hi-budget που είσαι τώρα, αλλά τι να κάνουμε, θα παίζει καλύτερα, ιδίως σε σαλόνι, για αντικειμενικούς λόγους. 8-)

Περνάω υπέροχα κορίτσια, δώστε ζωή στο λοκνταουν, έλα, πάμε γερά! :party:

Νταχαρη μη το σβήσεις, θα σου σκίσω τα μπιενταμπλεγιου.:gotcha:
Γιατρε,τι ωρα ειπες οτι πιανεις δουλεια;

Ολη μερα και ολη νυχτα στο φορουμ την βγαζεις ρε κουφαλα!Δημοσιο for eva!
 

T

Tadakis

Guest
Πλάκα έχει πάντως που συζητάτε τόσο έντονα και με πάθος για τα Trinnov και τα me-Geithain. Λίγο-πολύ, όσοι πήραν, πήραν. Άντε άλλα λίγα κομμάτια και πάμε πάλι για αλλαγή αντιπροσωπείας. Τα γνωστά της αγοράς (Ελληνικής και μη). Φαντάστήτε δλδ να ήταν και κανένα πιο πιασάρικο brand η κανένα πιο (εμπορικά) επιτυχημένο.
 

P

PMC

Guest
Όπως και ποιος είναι κομπλεξικός κουτοπόνηρος κακομαθημένος κι επιδειξίας με ενοχές. :lol:
εχω αναφέρει πουθενά συγκρίσεις η βαθμολογιες του συστήματος μου κούκλε μου?
αυτες είναι τακτικές αυτών που προσπαθούν να πείσουν με παραμύθια......;)


εχεις πάρει το νιαρφιελντ μονιτορακι και το έχεις αναγάγει σε άπιαστο ακουστικο ονειρο.......ξυπνα!
μονιτορ για πάγκο εργασίας έχεις......και με το μπουρου μπουρου έχεις πείσει και μερικούς εδώ μέσα ,

σοβαρα τώρα, Όταν έχουμε δύο ηχεία Από το πολύ ανταγωνιστικό χώρο των επαγγελματικών μόνιτορ ηχείων που το ένα ζευγάρι κοστίζει 3000€( μαζί με τους ενισχυτες ) και το άλλο κοστίζει 25χιλιάρικα, Θεωρείς ότι μπορεί να έχουνε καμία σχέση μεταξύ τους?:roflmao::roflmao::roflmao:

C9DBF798-D369-4688-8E74-48F18704718A.jpeg D718DCF2-EE6F-4760-8927-1CC9DD90151B.jpeg D97174CF-9A6B-45F4-A63D-B925FD5B486B.jpeg


Άϊ κατούρα και λίγο, στο σαλόνι πάντα, πίσω από τη ντανα με τα ακριβά σου μπρίθτον. :lol:

Στη θέση σου; Θα τα'ζμπρωχνα όλα όσα έχεις, για me Geithain 901, θα σου κοστίσουν ένα ταλιρακι το τεμάχιο, τα πέντε που έχεις είναι σύνολο 25 χιλιάρικα, τρίχες, δεν έχεις ούτε ένα ηχείο τόσο φτηνό εκεί μέσα. Και ενεργά, ούτε μπρίθτον ούτε τίποτα, τα καρφώνεις στον τρινοβ και λήξη.
Κι είτε το πιστεύεις είτε όχι, αυτά τα φτηνά, θα παίζουν πολύ καλύτερα από όσα έχεις τώρα.
Κλάσεις καλύτερα που λέει ο Λέανδρος.

..... Έλεος.......:gotcha:



Εγώ έγραψα "Λάιος εισάγει, Ζαπαντης διαθέτει", που είναι 100% σωστό, και συ δήθεν διαφωνησες και δήθεν ανταπάντησες με λινκ του Καστρουνη, που ούτε εισάγει, ούτε διαθέτει, ούτε είναι "μεταπωλητής" που λέει ο φίλος σου :lol: αλλά "δικαιούται να προωθεί πωλήσεις στον Λάϊο" επειδή είναι πιστοποιημένος καλιμπρατορας στην τρινοβ. Το λοιπόν, που δήθεν διαφωνείς φωστήρα μου σε όσα έγραψα; Δεν είναι εισαγωγέας ο Λάιος ή μήπως δεν τα πουλάει - διαθέτει ο Ζαπαντης που τα εμπορεύεται; Τι είναι λάθος από αυτά που είπα κουτοπονηρίδη ξερόλα μου;
μια φωτογραφία είναι ρε Κώστα......δεν μπορείς να καταλάβεις τι δείχνει ?
τι τρελές είναι αυτά που τσαμπουνάς?

8F69844C-D791-4105-9C5E-7AAE8FE7495F.png D061CA25-DAC5-4DAD-BE2F-978CCA2D10B5.jpeg
 


Kotsidis John

Photography
Moderator
Μηνύματα
13.873
Reaction score
34.211
Γιατρε,τι ωρα ειπες οτι πιανεις δουλεια;

Ολη μερα και ολη νυχτα στο φορουμ την βγαζεις ρε κουφαλα!Δημοσιο for eva!
Γιανννη, ενα cd ακομα περιμενω να το φερεις πισω, ενας χρονος θα περασει, ακομα περιμενω.. ενα cd.. θα το ξεχασω στο τελος.
 


P

PMC

Guest
Mη μαλωνετεεε , αγαπημενοι να στε
για το σάιτ δουλεύουμε , να ανεβει λίγο η επισκεψιμότητα .....
καλα μου Τα έλεγε ο ζιζικ ότι ο έαρ φέρνει επισκεψιμότητα.
τωρα κατάλαβα με ποιον τρόπο.....γράφει μαλακιες , τσαντιζομαστε όσοι μαλακες ασχολούμαστε ακόμα μαζί του και δεν τον αφήνουμε να λέει ότι κοτσάνα θέλει σαν τον γραφικό του χωριού.......

τελος κύριοι.
δεν ασχολουμαι άλλο.....

καληνυχτα σας.
 

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.808
για το σάιτ δουλεύουμε , να ανεβει λίγο η επισκεψιμότητα .....
καλα μου Τα έλεγε ο ζιζικ ότι ο έαρ φέρνει επισκεψιμότητα.
τωρα κατάλαβα με ποιον τρόπο.....γράφει μαλακιες , τσαντιζομαστε όσοι μαλακες ασχολούμαστε ακόμα μαζί του και δεν τον αφήνουμε να λέει ότι κοτσάνα θέλει σαν τον γραφικό του χωριού.......

τελος κύριοι.
δεν ασχολουμαι άλλο.....

καληνυχτα σας.
Καλημέρα θες να πεις μάλλον...

Το παρακάτω βεβαίως και δεν είναι...off topic.
 



Status
Not open for further replies.

Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.591
Μηνύματα
2.865.154
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top