Χριστουγεννιάτικα - Πρωτοχρονιάτικα Δώρα (2020)

Status
Not open for further replies.
Μηνύματα
631
Reaction score
534
Καλή χρονιά και από εμένα.
Δηλώνω συμμετοχή για τα:
Δώρο 23 Web camera & headset (σφραγιστά)
Δώρο 15, 3 μ μήκος
 



Rosinante

Dark Nιάου
Μηνύματα
1.506
Reaction score
5.606
αφου θα φερω απ το θκομ, τι να μου κρατησεται εμενα; μρε χαρη οταν επιτραπει να παμε απο νομο σε νομο θα σκασω μυτη στο κλεινον αστυ, με πολεμοφοδια :drinks: :party:
Δωρο να μου φερεις...😉
 





Μηνύματα
299
Reaction score
617
Δηλώνω συμμετοχή για το δώρο 2 Ζευγάρι γυαλιών οράσεως (για ενήλικες) και για το phono stage dynavox Tc 750
 

christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.288
Reaction score
13.195
για εμας τους Μουσικους ισχυει παντα, οτι ειπε ο γκενσμπουργκ οταν ειχε παει με την τζεην μπιρκιν
σε ενα κοσμικον κεντρον, δεν μπορω να το γραψω δημοσια, Ναι ετσι ειναι χαρη μου :drinks: :party:
 

toulou

Δικαναλίδης
Μηνύματα
1.397
Reaction score
1.856
Δηλώνω συμμετοχή για το Δώρο 8: Ενισχυτής YAMAHA DSP-Ε390 , και για το phono stage dynavox Tc 750 `
 

Μηνύματα
7.237
Reaction score
4.617
Εγώ μπορώ να δηλώσω συμμετοχή για την ρακί και αν την κερδίσω να την παραλάβει ο Μ ?
Να την πιει με τον Βλάσση ς ?
 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.962
Reaction score
20.479
Υποβολή δώρων μπορεί να γίνει μέχρι την Κυριακή 10 Ιανουαρίου, 2021. Η τελική λίστα με τα δώρα θα καταρτιστεί τη Δευτέρα, 11 Ιανουαρίου 2021 και συμμετοχές στις κληρώσεις μπορούν να υποβληθούν μέχρι και την Τρίτη, 12 Ιανουρίου 2021, στις 23:00. Εάν κάποιο μέλος έχει δηλώσει συμμετοχή για κάποιο δώρο αλλά δεν βλέπει το nickname του στη σχετική λίστα, παρακαλείται να με ενημερώσει με τον αριθμό του post στο οποίο δήλωσε συμμετοχή για να γίνει η συμπερίληψή του, μέχρι την Τετάρτη, 13 Ιανουαρίου 2021, στις 23:00. Η κλήρωση θα γίνει την Πέμπτη, 14 Ιανουαρίου 2021.
Update: Παράταση υποβολής δηλώσεων συμμετοχής στις κληρώσεις μέχρι την Κυριακή, 17 Ιανουαρίου 2021, στις 23:00. Οι υπόλοιπες ημερομηνίες παρομοίως.
 

Σταύρος Λαγκαδιανός

Το αγοράκι με τα σπίρτα
Μηνύματα
8.226
Reaction score
27.012
Πριν λίγο είδα το νήμα. Θα εύρισκα διάφορα να καταθέσω για δώρα, είναι όμως στοκαρισμένα σε κούτες, μέσα σε αποθήκη αλλού, μετά τη μετακόμιση σε μικρότερο σπίτι. Να δούμε για του χρόνου...

Μπορώ να δηλώσω συμμετοχή για ρακή του Όλδυ και άλλη για τα τεύχη του Ήχου απ' τον Άκη? Ευχαριστώ.

Κι επειδή είμαι παλιόπαιδο, δεν μπορώ να αποφύγω το πείραγμα :roflmao:
Καλέ μου φαρμακο(,,,) άσε τα ρώσικα, έχουμε ντόπια προϊόντα
τσιπραλεξ.jpg
λαφαζαν.jpg
 

Μηνύματα
29.252
Reaction score
23.299
ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΚΥΡΩΣΩ ΤΙΣ 2 ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΑΛΕΞΩ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΠΟΥ

ΑΚΟΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΡΦΑΝΗ?
 




Μηνύματα
188
Reaction score
179
Καλησπέρα κι από εμένα, καλή χρόνια με όμορφες στιγμές και ωραίες μουσικές.
Λοιπόν δήλωση συμμετοχής για
Δώρο 18: Τρεις (3) δίσκοι βινυλίου
Δώρο 24: Stevie Ray Vaughan - Live bootleg LP
Καλό βράδυ
 


Status
Not open for further replies.

Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • n_olympios
    Μαντιναδόρος!
  • spylab
    Shalom

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.595
Μηνύματα
2.867.232
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top