Ζητούνται δίσκοι βινυλίου για ..διακόσμηση τοίχων.

Status
Not open for further replies.


costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.104
Reaction score
124.664
Σ'ευχαριστώ!!!! :drinks: :drinks: :drinks:


:party::party::party:


Αυτή φαίνεται ενδιαφέρουσα:



Δεν έχω σκοπό ούτε να γεμίσω όλους τους τοίχους, ούτε να κολλήσω ένα δίσκο δίπλα στον άλλο, με σχετικά μεγάλα κενά μεταξύ τους θα μπουν μόνο στα λίγα τμήματα που έχω λευκό τοίχο, μα βλέπω πως υπάρχει μια μικρή πιθανότητα να βάλω και 2-3 εξώφυλλα, αν είναι σκουρόχρωμα και με ενδιαφέρον θέμα, θα δω.
 
Last edited:


Μηνύματα
1.449
Reaction score
6.710
Σ'ευχαριστώ!!!! :drinks: :drinks: :drinks:


:party::party::party:


Αυτή φαίνεται ενδιαφέρουσα:



Δεν έχω σκοπό ούτε να γεμίσω όλους τους τοίχους, ούτε να κολλήσω ένα δίσκο δίπλα στον άλλο, με σχετικά μεγάλα κενά μεταξύ τους θα μπουν μόνο στα λίγα τμήματα που έχω λευκό τοίχο, μα βλέπω πως υπάρχει μια μικρή πιθανότητα να βάλω και 2-3 εξώφυλλα, αν είναι σκουρόχρωμα και με ενδιαφέρον θέμα, θα δω.
Οκ....Θα κοιτάξω κ για εξώφυλλα.....
 









Kotsidis John

Photography
Moderator
Μηνύματα
13.842
Reaction score
34.081
αν θες για κατι σωστο σε διακοσμηση και να παιζει και καλα εννοειται, και σε ηχο και σε διαχυση και αποροφηση, εχω κατι καλα acoustic sounds και classic records και λοιπες επανεκδοσεις σπεσιαλ 180 και 200 γρ να χεις σωστο υλικο ακομα και στους τοιχους, οχι οτι κι οτι
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.104
Reaction score
124.664
Κύριε Κώστα με καμιά 30αρια φτάνουν;
Επιτέλους θα πιάσουν τόπο.....αν προλάβω πιο νωρίς καλώς......
Αλλιώς το Σκ θα τα ξεδιαλεξω και Δευτέρα τα στέλνω... μπορεί να είναι και παραπανω από 30.

Να ευχαριστήσω θερμά τον φίλο ανακιν για το ευμεγεθες πακέτο δίσκων που παρέλαβα, μέσα στο οποίο είχε και ένα δίσκο από γραμμόφωνο (αν δε κάνω λάθος), μικρότερο από τους άλλους και πιο βαρύ, πολύ εντυπωσιακό, αλλά και ένα φρέσκο δίσκο σε συσκευασία δώρου για να ακούσω, υπόσχομαι να το ακούσω άμεσα!

Χίλια ευχαριστώ, χρωστάω κέρασμα σε εβορα οπότε έρθεις! :drinks:

Έχει παραλάβει και ο ζαπ εκ μέρους μου άλλο ένα δέμα με δίσκους από τον αγαπητό vagelishf, τον οποίο ευχαριστώ και δημοσίως, το οποίο δεν παρέλαβα ακόμα, κλασικός ζαπ, ζγα ζγα! :neo:

Σας ευχαριστώ όλους, παρακαλώ μη στέλνετε άλλους δίσκους, έχω τακτοποιηθεί πλήρως! :party:
 

Status
Not open for further replies.

Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • loggeo
    Projectors

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.313
Μηνύματα
2.858.211
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top