Off Topic

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.863
Reaction score
77.461
Θέλω να ευχαριστήσω από αυτό το βήμα, τους ιδιοκτήτες, τους διαχειριστές και όλους τους εμπλεκόμενους του avsite.gr για την φιλοξενία που μας παρέχουν, για την αντοχή και την υπομονή τους σε κάποιες μικρές αστοχίες από μέρους μας και εν κατακλείδι για τα γρήγορα αντανακλαστικά που επέδειξαν σχετικά με την ονομασία.
Με ΠΑΣΟΚ θα είμασταν διορισμένοι :lolsign:
 

Μηνύματα
4.462
Reaction score
7.734
Με ΠΑΣΟΚ θα είμασταν διορισμένοι :lolsign:
Με ΠΑΣΟΚ θα ειμασταν.... ον τοπικ. :biggrin:

Οι αλλαγές τίτλου ξεκίνησαν πιλοτικά απ εδω και ελπίζω να εφαρμοστούν και σε άλλα τοπικ, που η παπαρολογια πάει σύννεφο :biggrin:
 






leandros

Πάρτε παθητικά!
Μηνύματα
3.195
Reaction score
6.100
Εσύ έβαλες αγγελίες με ακουστικά, όχι εγώ :biggrin:
Βρε συ.. ενημέρωση σου έκανα να ξέρεις τι γίνεται στο τρόπο που ακούς σε παγκόσμια κλίμακα..
πάντως αν ακούς και death metal, δες κι αυτό το μοντελάκι, μπορεί να σ' ενδιαφέρει..
022112-Headphones.jpg
 





Pin

Θεΐτσα
Μηνύματα
8.036
Reaction score
4.439
Σήμερα κατάφερα να κάψω αβγα βρασμένα.Εκτινάχθηκαν παντου στην κουζίνα...Ήρθε η Άνοιξη και τα χασα:Και τ αβγά και τα πασχαλια !
έτσι γίνεται ... αυτά τα δυο χάνονται ταυτόχρονα.
Εγώ το έχω πάθει εδώ και 20 χρόνια τουλάχιστον . :rolleyes:
 

Σταύρος Λαγκαδιανός

Το αγοράκι με τα σπίρτα
Μηνύματα
8.231
Reaction score
27.025
Βρε συ.. ενημέρωση σου έκανα να ξέρεις τι γίνεται στο τρόπο που ακούς σε παγκόσμια κλίμακα..
πάντως αν ακούς και death metal, δες κι αυτό το μοντελάκι, μπορεί να σ' ενδιαφέρει..
View attachment 201529
Απορώ ρε φιλαράκι. Αφού κάθεσαι και ψάχνεις τα νήματα να δεις τι θα γράψω για να απαντήσεις, πώς δεν είδες που είχα γράψει πρόσφατα ότι δεν γουστάρω μέταλ...?
 


leandros

Πάρτε παθητικά!
Μηνύματα
3.195
Reaction score
6.100
Απορώ ρε φιλαράκι. Αφού κάθεσαι και ψάχνεις τα νήματα να δεις τι θα γράψω για να απαντήσεις, πώς δεν είδες που είχα γράψει πρόσφατα ότι δεν γουστάρω μέταλ...?
πόσα ξέρεις..πόσα ξέρεις...

συγνώμη για την άγνοια μου για τα μουσικά σου ακούσματα, αλλά είμαι εδώ για να επανορθώσω!

Σου έχω ένα μοντελάκι..special!!

Με τα φτερά που διαθέτει το συγκεκριμένο μοντέλο ακουστικών ο ήχος θα πετάει! για δες,
Θα έχεις και δυνατότητες ψευδοsurround με τις ντουνούκες που έχει περιμετρικά στη στέκα..

geekphones.jpg
 

Μηνύματα
27.256
Reaction score
25.246
πόσα ξέρεις..πόσα ξέρεις...

συγνώμη για την άγνοια μου για τα μουσικά σου ακούσματα, αλλά είμαι εδώ για να επανορθώσω!

Σου έχω ένα μοντελάκι..special!!

Με τα φτερά που διαθέτει το συγκεκριμένο μοντέλο ακουστικών ο ήχος θα πετάει! για δες,
Θα έχεις και δυνατότητες ψευδοsurround με τις ντουνούκες που έχει περιμετρικά στη στέκα..

View attachment 201564
Λέανδρε αυτά είναι γελοιότητες.
 





Τελευταια Μηνυματα

Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.600
Μηνύματα
2.867.505
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top