Η συσκευή - switch που αλλάζει για πάντα την ψηφιακή δικτυακή αναπαραγωγή!

Μηνύματα
136
Reaction score
217

αυτό είναι το δημοφιλέστερο value for money στην αγορά, τώρα αν κάνει βελτίωση σε ένα σύστημα, κανείς δε ξέρει, πάντως γίνεται αρκετή κουβέντα στο διαδίκτυο γύρω από τα switches. Όπως προείπε κάποιος, αν έχεις δώσει "ένα διαμέρισμα λεφτά" στο σύστημα δεν είναι κάτι να δοκιμάσεις και ένα τέτοιο..
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.113
Reaction score
124.685
δεν είναι κάτι να δοκιμάσεις και ένα τέτοιο..
Σωστά.
Όλα πρέπει να τα δοκιμάζεις σ'αυτη τη ζωή.

Εγώ τώρα θέλω να δοκιμάσω κροκόδειλο, και μετά κατσαρίδες. Τηγανητές.
Μετά έχω μια λίστα δύσκολη, αλλά θα το παλέψω.
 


ika

News
Μηνύματα
13.759
Reaction score
12.824
PhoenixNET : 5kg - 2749€ -> 0,55€/gr
PhoenixNET : 5kg - 3499$ -> 0,70$/gr

EtherREGEN : 298gr - 640$ -> 2,15$/gr

Πολύ πιο οικονομικό έρχεται το PhoenixNET...
 



Μηνύματα
136
Reaction score
217
Ο κροκόδειλος είναι σαν να τρως γύρο κοτόπουλο με γεύση ψαριού. Προτίμησέ τον για τσάντα ή ζώνη.
Χμ ωραία Κροκόδειλο δοκίμασες βλέπω.. μήπως έχεις και ethernet switch και ντρέπεσαι να το μοιραστείς εδώ?:errwhat:
 


TGD

Μηνύματα
6.986
Reaction score
7.077
Έχω αυτό:
και την παλιά έκδοση από αυτό:
 

ika

News
Μηνύματα
13.759
Reaction score
12.824
Έχω αυτό:
και την παλιά έκδοση από αυτό:
δεν κάνουν, είναι φτηνά :gotcha:
:acute:
 


Μηνύματα
1.572
Reaction score
645
Έχω αυτό:
και την παλιά έκδοση από αυτό:
σούπερ επιλογές. Συνδέσε τα εν σειρα μετα το modem/router....το ενα μετα το αλλο και οχι και τα δυο πανω στο modem/router....
 

TGD

Μηνύματα
6.986
Reaction score
7.077
Το μόντεμ βγάζει 3 γραμμές. Οι δύο πάνε απ' ευθείας στις δύο τηλεοράσεις. Η τρίτη πάει στο switch που μοιράζει σε όλο το σπίτι. Το access point είναι στην τραπεζαρία ώστε να δουλεύουμε όλοι μαζί. Μόνο που το έχω αφήσει σε ρύθμιση router και νομίζω πρέπει να το γυρίσω σε switch γιατί απομονώνει την τραπεζαρία από το υπόλοιπο σπίτι.
 




Μηνύματα
1.572
Reaction score
645
Υπάρχει άτομο στο φόρουμ που ακούει διάφορες στα switch.
Το έχει γράψει επανειλημμένα.
Οποιος δεν ακουει διαφορες βάζοντας το switch της Melco η της SotM καλο ειναι να παει να κοιτάξει την ακοή του. Βασικά δεν ξερω κανέναν που να εχει ασχοληθεί σοβαρά με το σπορ του computer audio που να μην ακούει διαφορες....
 

jpaudio

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
1.993
Reaction score
1.462
Κάτι τέτοια switches έχουν τα μηχανήματα παραγωγής στην δουλειά μου. Ρε μήπως είναι και αυτά high-end;
Μήπως να το πάρω από εκεί και να βάλω ένα απλό, φτηνιάρικο;
Και κάτι ακόμα από το ίδιο site. Αξίζει να το δείτε.
Furutech DeMaga new and improved Furutech DeMaga | Future Shop
Γιάννης
 
Last edited:


Costas Coyias

Ημίθεος
Administrator
Μηνύματα
25.052
Reaction score
20.465
Από το μακρινό παρελθόν, έχω ένα λαπτοπάκι με 386sx και 1ΜΒ ram. O δίσκος θέλει άλλαγμα, έχουν κολλήσει οι κεφαλές. Τις παλεύω λίγο λίγο με το σφυράκι, αλλ' ακόμα δεν...

Άν θέλετε εκείνον τον μέτριο τον Miles Davis με βιντατζ ψηφιακίλα, πείτε μου. Το λαπιτόπ πωλείται 6000€. Πέντε χιλιάρικα Χάι Εντ κι ένα χιλιάρικο απόσταση ασφαλείας από την πλέμπα των τσίπηδων φτωχών, άπλυτων και ελεεινών χαϊφιντελάδων.

Η λαμπάτη αναλογική μελούρα είναι μπανάλ, πλέον. Τόπο στη βιντατζ δεκαεξάμπιτη ψηφιακίλα.
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.319
Μηνύματα
2.858.428
Members
37.894
Νεότερο μέλος
Nika
Top