Τι είδαμε, τι θα δούμε




Kotsidis John

Photography
Moderator
Μηνύματα
13.842
Reaction score
34.081
γιατι αυτοτιμωρουμαι με το βλεπω ενω ξερω ξανα τον Nicolas Cage?
αυτο το νεο prisoners of κατι κλπ, αναθεμα αν καταλαβαν τι εκαναν η γενικα αναθεμα ενα πραμα, πω ρε μαγκα.....
 

Δημητρης 777

Spendorious
Μηνύματα
6.075
Reaction score
18.684
Dune 2021 (part 1)

Καλοφτιαγμένο, μετρημένο, ένα σκοτεινό STAR WARS.
Η προτίμηση του Villeneuve να δημιουργεί ''undercover' gems' παρά να τα δίνει όλα στη δράση με βρίσκει σύμφωνο και δημιουργεί κλίμα που δεν βρίσκουμε συχνά σε τόσο μεγάλες παραγωγές του είδους.
Βλέποντας προηγούμενες ταινίες του άλλωστε Blade Runner 2049, Arrival, Sicario (super), αλλά και το φοβερό Prisoners που έδωσε 10 πόντους ύψος ακόμα στον γνωστό μας Wolverine (το άξιζε με το παραπάνω), ξέρεις τι να περιμένεις.
Ένα 8ράκι θα το δώσω περιμένοντας και το 2ο μέρος για να παγιωθεί ή όχι.. :biggrin:


Υ.Γ.
Με το αρχικό Dune γενικώς έχω μία love-hate relationship, δεν είναι από τα αγαπημένα μου..
Κρίμα που δεν είδαμε μια version και από τον Alejandro Jodorowski που είναι πραγματικά ''καμένο'' παλληκάρι.. :biggrin:
 
Last edited:




n_olympios

Μαντιναδόρος!
Moderator
Μηνύματα
5.852
Reaction score
12.416
Ναι και όχι. Ιδιαίτερη φωτογραφία και ατμόσφαιρα, από σενάριο έτσι κι έτσι, ηθοποιία αδιάφορη.
 







Μηνύματα
20.074
Reaction score
14.377
Την υπόθεση θα τη μάθεις στην πορεία.Άντρας είσαι!

Εγω πάντως σας το έχω αναφέρει πως την είδα απανωτα σχεδόν τρεις φορές!

Δεν γνωρίζω που ακριβώς ταυτίστηκα….εκτός από το ότι μου αρεσε το παίξιμο των ηθοποιών.
 




rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.151
Reaction score
93.263
Γιατί no comment καλέ; Αυτό περιμένουμε για να ξέρουμε αν θα δούμε τη φόλα ή όχι. :biggrin:
 


Staff online

  • rose.athens
    Not in the mood Mod
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • xfader
    Segregation supporter

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.059
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top