Ο κακός μας ο καιρός


costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.105
Reaction score
124.671
Εχθές έκανα Ανάβυσσο - Αμπελόκηπους από Αττική οδό, μετά Καρέα από Κατεχάκη, μετά Ελληνικό, Γλυφάδα, πίσω ανέβηκα Καρέα, μετά Γλυφάδα και πίσω Ανάβυσσο.
Δεν έβαλα πουθενά αλυσίδες αν και είχα μαζί μου. Είμαι όμως με 4 seasons ελαστικά.
Άμα ήταν όλοι οι Αθηναίοι σαν εσένα, δεν θα είχαμε με τι να ασχολούμαστε τώρα.. 😂😜🤣
 

alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
14.399
Reaction score
27.689
Το χιόνι δε θέλει αλυσίδες, ο πάγος θέλει. :)
Σήμερα το πρωί δεν είχα πάγο στο γκαράζ αλλά αρκετό χιόνι.
Από κάτω είχε αυτό το λασπόχιονο αλλά δεν ήταν πάγος.
Αν δεν είχα βάλει αλυσίδες από εχθές δεν θα έβγαινα με τίποτα και να φτάσω στον κεντρικό που ήταν καθαρός.
Τρολάρει και του απαντάτε σοβαρά; :biggrin:
Ούτε καν. Όλα αυτά έκανα εχθές, χωρίς πλάκα.
 


Μηνύματα
4.497
Reaction score
7.795
Εντωμεταξύ εδώ στη Σύρο χιόνισε μονο την Κυριακή.

Εχτές κανονικά στο μαγαζί σήμερα 12 βαθμοί με ήλιο και μας έκλεισαν, το ίδιο λέει και αύριο... :idk: :idk::idk:

Αντε πες στα σχολεία κάνει κρύο μιας και δεν υπάρχει θέρμανση, εμείς γιατί κλειστά?
 



Μηνύματα
2.377
Reaction score
3.578
Εντωμεταξύ εδώ στη Σύρο χιόνισε μονο την Κυριακή.

Εχτές κανονικά στο μαγαζί σήμερα 12 βαθμοί με ήλιο και μας έκλεισαν, το ίδιο λέει και αύριο... :idk: :idk::idk:

Αντε πες στα σχολεία κάνει κρύο μιας και δεν υπάρχει θέρμανση, εμείς γιατί κλειστά?
Γιατί, αν ανοίξεις θα στην "πέσει" κανείς ??

Αν θες ανοίγεις, εξάλλου δεν απασχολείς υπαλλήλους για να κάνουν μανούρα. :thumbsup:
 


Μηνύματα
4.497
Reaction score
7.795
Γιατί, αν ανοίξεις θα στην "πέσει" κανείς ??

Αν θες ανοίγεις, εξάλλου δεν απασχολείς υπαλλήλους για να κάνουν μανούρα. :thumbsup:
Έχω βρε 2.
Ε σε κλειστή κοινωνία δεν είναι ωραίο. Έκανα μια βόλτα πριν και ήταν τα πάντα κλειστά.
 


Μηνύματα
2.377
Reaction score
3.578
Έχω βρε 2.
Ε σε κλειστή κοινωνία δεν είναι ωραίο. Έκανα μια βόλτα πριν και ήταν τα πάντα κλειστά.
Α, δεν το γνώριζα αυτό.
Τότε κάθεσαι στα αυγά σου, μια μερα είναι, δεν πειράζει.
 

Μηνύματα
1.211
Reaction score
995
Ρουβικωνες,Ιασωνες και λοιποι ανεπαγγελτοι ακτιβιστες δε φανηκαν καθολου εχθες και σημερα ! Δεν ειχε φραγκα η δουλιτσα!
Ο Στρατός εβγαλε το φιδι απο τη τρυπα...βεβαια αν ηξεραν για το διχιλιαρο μποναμα μπορει και να αφηναν τη ζεστη θαλπωρη του τζακιου τους για ενα εξτραδακι !

Θα μου πειτε βγηκε το ΚΚΕ και μοιρασε τροφιμα -και μπραβο τους- αλλα αυτα τα εκανε και η εταιρη εγκληματικη οργανωση , η Χρυση Αυγη..... :rofl:

 







abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.402
Reaction score
93.997
Πολλά προβλήματα αλλά το μεγαλύτερο είναι το παρακάτω:

 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.317
Μηνύματα
2.858.296
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top