Ο κακός μας ο καιρός


xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.625
Reaction score
83.101
Κι εμένα το ίδιο. Άμα μάθεις τίποτα, γράψε.
Το θεωρώ δεδομένο δηλαδή πως θα αναβληθούν, αλλά να δούμε λεπτομέρειες.
Αναστέλλονται και αύριο Τετάρτη 26 Ιανουαρίου οι εμβολιασμοί σε Αττική και Εύβοια

Όσον αφορά τους εμβολιασμούς των παιδιών 5-11 ετών, οι γονείς θα ενημερωθούν για την ημέρα και ώρα των νέων ραντεβού με SMS που θα λάβουν στο κινητό τους τηλέφωνο.
 





Μηνύματα
5.983
Reaction score
15.463
"καλα πηγε και αυτο" 🐒
το φαγοποτι παει συνεφο βλεπω
 




Μηνύματα
20.074
Reaction score
14.377
Φτου ξελευτερία...


View attachment 238064


Εφημερεύω αύριο αντί να μένω σπιτάκι μου....:mad:
Σ αυτά τα μαρμάρινα σκαλάκια Θα έριχνα και χαλικακι μαζί με αλάτι.Επίσης,ένα μπαστουνάκι θα το κρατουσα….
 




Μηνύματα
1.063
Reaction score
1.111
Όλοι αυτοί οι αθηναίοι με τα φιατάκια, τα οπελάκια, τα σμαρτάκια κτλ που βγήκαν χθες το πρωί να πάνε στη δουλειά τους χωρίς αλυσίδες πρέπει να τιμωρηθούν παραδειγματικά. Αυτοί φταίνε για όλα.
 

Attachments


n_olympios

Μαντιναδόρος!
Moderator
Μηνύματα
5.852
Reaction score
12.416
Όλοι αυτοί οι αθηναίοι με τα φιατάκια, τα οπελάκια, τα σμαρτάκια κτλ που βγήκαν χθες το πρωί να πάνε στη δουλειά τους χωρίς αλυσίδες πρέπει να τιμωρηθούν παραδειγματικά. Αυτοί φταίνε για όλα.
Κάτσε να σβήσω τα μηνύματα καλού κακού.
 

Μηνύματα
1.326
Reaction score
4.407
Σ αυτά τα μαρμάρινα σκαλάκια Θα έριχνα και χαλικακι μαζί με αλάτι.Επίσης,ένα μπαστουνάκι θα το κρατουσα….
Ποτέ αλάτι σε μάρμαρα και τσιμέντα, απλά αφήνεις λίγο πατημένο χιόνι πάνω τους και τα πασπαλίζεις όποτε χρειάζεται με μαρμαρόσκονη.
 


exile

Videocameras
Μηνύματα
6.051
Reaction score
4.340
Φτου ξελευτερία...


View attachment 238064


Εφημερεύω αύριο αντί να μένω σπιτάκι μου....:mad:
Μένω σε αυτό..."Φτου ξελευτερία..."

...παρατηρώντας την φωτό...,βλέπω πως το εργαλείο καθαραρισμού,συγκρατείται υπό της αριστεράς χειρός...
Και κατόπιν γκρίνια για την εργασία...
Τί να υποθέσω,τί να σκεφθώ...
 

D

debianfox

Guest
το φαγοποτι παει συνεφο βλεπω
οπως κ στον ηχο, δεν αρκουν μονο τα μηχανηματα, πρεπει κ να ξερεις να τα ρυθμισεις κ να τα συνδεσεις σωστα κ το κυριωτερο να τα τοποθετησεις-τα ηχεια- στα σωστα σημεις στον χωρο η στον δρομο. προκειμενου για εκχιονιστικα
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.306
Μηνύματα
2.858.034
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top