Γιατί το πικάπ μου αρέσει πιο πολύ από τις υπόλοιπες πηγές μου?

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.114
Reaction score
124.687
μ αυτά κ μ αυτά τουλάχιστον τώρα κατάλαβα γιατί ο ζίζικ ήταν ανένδοτος στο να μη δώσει παραπάνω από 5 χιλιάρικα για μεταχειρισμένο τρίννοφ :biggrin:
Εγώ πάντως του είπα του ζιζικ:

150715_Blog_Photo_Main~2.jpg


Με έγραψε στα ρχδια του κι έληξε κει το ποίημα.

Μλκα δε κάνω για πωλητής. 😂😜🤣

Μόνο τον Τζιοβάνι έψησα να πάρει του Μιχάλη το σαπάκι, και τον έψησα να το πάρει χωρίς να τού έχω στείλει ανάλογο μήνυμα σε πιεμ, και χωρίς να έχουμε μιλήσει τηλεφωνικά, δηλαδή ήταν νοητικό το ψήσιμο, χωρίς λόγια, τηλεπαθητικό. 😂😜🤣
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.640
Reaction score
77.065
Σε καμμιά περίπτωση δεν θέλω να παρεξηγηθώ γι' αυτό που θα γράψω τώρα..
Καταλαβαίνω ότι υπάρχει σοβαρή παρεξήγηση και με οικονομικό στην μέση, οπότε δεν είναι δουλειά μου να πάρω θέση, άσχετα αν βγήκε από την ''ντουλάπα'' σε κοινή θέα το θέμα..


Δεν μπορώ όμως να μην εκμεταλευτώ την περίσταση 8-) και να αναφέρω πως τα Spendor Sp1 που αγόρασα μεταχειρισμένα από μέλος 750 ευρά, τώρα που η Αγγλία πήρε το πουλί από την Ευρώπη και η κόκκινη αρκούδα απειλεί να μας αναγκάσει να τρώμε φρουτόκρεμες για τα επόμενα 20 χρόνια.. Θα πουληθούν χρυσάφ' 8-)

Όποιος θέλει ηχείο με αγνό παρθένο Αγγλικό old school ήχο, με την υπογραφή του συγχωρεμένου Spencer ;) και με ξύλα κομμένα από αρχαία δέντρα του Savernake forest που ήταν μάρτυρες σε τελετές, θυσίες 15χρονων παρθένων κλπ.., θα πλερώσει 2500 ευρά χαλαρά..

(χωρίς παρεξήγηση..)

Ευχαριστώ..
γι αυτό σε τέτοιες δύσκολες εποχές... μέχρι να στρώσουν τα πράματα παίρνεις κοράλ... :biggrin:
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.640
Reaction score
77.065
Εγώ πάντως του είπα του ζιζικ:

View attachment 252143

Με έγραψε στα ρχδια του κι έληξε κει το ποίημα.

Μλκα δε κάνω για πωλητής. 😂😜🤣
πέσε στα 5....θα πέσω στα τέσσερα και να δεις πως θα φύγει :biggrin:
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.114
Reaction score
124.687
πέσε στα 5....θα πέσω στα τέσσερα και να δεις πως θα φύγει :biggrin:
Δε πουλάω τον τρινοβ μου καρδιά μου, ας ψάξει να το βρει και στα 4 χιλιάρικα και πιο κάτω άμα μπορεί.

Μαγαζια έχει ένα σωρό, ψαχτηρι έχει το γκουγκλη, μεγάλο παιδί είναι, ότι είχα να πω το είπα.
 



Δημητρης 777

Spendorious
Μηνύματα
6.075
Reaction score
18.684
...παει η διατροφη.... 🐒 View attachment 252131
Κι εσύ βρε παιδίμ' έχεις βγάλει λέπια από το σούσι για να βγεις παραλία φέτος και να στην ''φορέσει'' έτσι ύπουλα το Κρι Κρι.. 8-)
Κρίμα ο κόπος..
Φάε και καμμιά χοιρινή να το φχαριστηθείς..
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.640
Reaction score
77.065
Δε πουλάω τον τρινοβ μου καρδιά μου, ας ψάξει να το βρει και στα 4 χιλιάρικα και πιο κάτω άμα μπορεί.

Μαγαζια έχει ένα σωρό, ψαχτηρι έχει το γκουγκλη, μεγάλο παιδί είναι, ότι είχα να πω το είπα.
στα τέσσερα θέλω εγώ είπαμε :biggrin:
 





wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.881
Reaction score
20.368
Δεν ηθελα να το συνεχισω αλλα επειδη επιμενεις και νομιζεις οτι με στριμωξες κι'ολας.

Το trash ειναι αξια ανταλλαξιμη σημερα.
"Δεν το'μαθες απο'μενα"
Δεν νομίζω ότι σε στρίμωξα, δεν έχω καμία τέτοια πεποίθηση ούτε επιδίωξη. Έγραψες κάτι, στο οποίο άφηνες υπονοούμενο, το οποίο δεν κατάλαβα και σε ρώτησα για να μου εξηγήσεις.

Θέλεις να μου απαντήσεις; Καλώς. Δεν θέλεις; Πάλι καλώς. Μην τρέφεις αυταπάτες, όμως.
 

vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.718
Reaction score
7.496
Έλα ρε, είναι γνωστό ότι παίρνω μίζα από το ζαπαντη για κάθε χυπεξ που πουλάει.

Ας πούμε πούλησε χυπεξ στον ντιμιφουτ, που ως γνωστόν οδηγεί όλα τα ηχεία του (τα 30 ηχεία ολοβερ για όσους δε ξέρουν να μετράνε) ε πήρα κι εγώ 1,5 χιλιαρικο μίζα.

Τι τώρα, ψέμματα θα λέμε; 😜

Μαρεσει που τα λένε αυτά και τα πιστεύουν κιόλας, περνάω υπέροχα. 🤣😂
Ρε Κωστα επειδη ειμαι στα μπετα στο σπιτι θα μπορουσες ρε φιλε να μου σπρωξεις καμια 150αρια μασελες για τωρα το καλοκαιρι?θελω να μπω Σεπτεμβρη ρε φιλε και πρεπει να το τρεξω λιγο....για να μην ξεχασω λογαριαζμο τον γνωστο ετσι?δεν εχει αλλαξει κατι?
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.640
Reaction score
77.065
Ρε Κωστα επειδη ειμαι στα μπετα στο σπιτι θα μπορουσες ρε φιλε να μου σπρωξεις καμια 150αρια μασελες για τωρα το καλοκαιρι?θελω να μπω Σεπτεμβρη ρε φιλε και πρεπει να το τρεξω λιγο....για να μην ξεχασω λογαριαζμο τον γνωστο ετσι?δεν εχει αλλαξει κατι?
αν αλλάξεις γνώμη και πεις να μπεις μέσα στο καλοκαίρι.... πες μου κ μένα να ζμπρώξω :biggrin:
 


vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.718
Reaction score
7.496
Έχει υπονοηθεί κι όχι μία φορά. Θυμάμαι τον καιρό που ήμουν συντονιστής, ήταν ένας τύπος (θυμάμαι και το nickname του, για όποιον ενδιαφέρεται, θα βρω και το post του) που υπονόησε ότι οι moderators (συγκεκριμένα!) χρησιμοποιούν το forum για να προωθούν τη "σαβούρα" τους.
Σα δεν ντρεπονται ρε φιλε .....εσυ παντως τα εδωσες ολα τα δικας σου εεε?και κατι σεμεν χρυσοτριχα δεν εδωσες της γυναικας?Εγω οταν ημουν συντονιστης παντως το αμαξι το εβγαλλα ,αλλαξα και τα καγκελα στο σπιτι φιλε...δοξασοι ο κυριος....κατι παντοφλες Migato μου μεινανε και κατι φαρδια ταπερ που εβαζε η γυναικα το καρπουζι στο ψυγειο...δεν εχω παραπονο εδιωξα και εγω πραμα ρε συ..... :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :p:p:p
 





Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.320
Μηνύματα
2.858.463
Members
37.894
Νεότερο μέλος
Nika
Top