Το πείραμα.


Μηνύματα
421
Reaction score
737
Εντελώς σοβαρά πάντως, όσες φορές κι αν επαναλάβεις το ανωτέρω πείραμα, χωρίς να αλλάζεις τίποτα, όλοι τους θα διακρίνουν διαφορές.

Φακτς οφ φακιν λαιφ. 😎
Εγω παλι νομιζω οτι με τη γυμνη γκομενα διπλα στο στερεοφωνικο...δουλευαν μονο τα ματια, ενω τα αυτια υπολειτουργούσαν. :)
 
Last edited:

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.565
Reaction score
37.863
Εγω παλι νομιζω οτι με τη γυμνη γκομενα διπλα στο στερεοφωνικο...δουλευαν μονο τα ματια, ενω τα αυτια υπολειτουργούσαν. :)
..να κλεινεις τα ματχια οταν ακους, το χω δει σε ενα βιντεο στο γιουτιουμπ.. 🐒
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.394
Reaction score
125.541
Εγω παλι νομιζω οτι με τη γυμνη γκομενα διπλα στο στερεοφωνικο...δουλευαν μονο τα ματια, ενω τα αυτια υπολειτουργούσαν. :)
Η γυμνή είναι πλεονασμός.

Γενικά στην κριτική συσκευών και καβλωδιων ήχου, το 99,9% των επίδοξων κριτών, κάνει ακροάσεις με τα μάτια, τα αυτιά είναι χρήσιμα μόνο για να στηρίζουν τα γυαλιά τους να βλέπουν καλά.
 

Μηνύματα
387
Reaction score
237
δηλαδή, να αλλάζεις καλώδια ρεύματος, σ ένα καλό σύστημα και να μην ακούς διαφορές? Κι αυτό δεν έχει καμιά σχέση με το ότι, χωρίς να αλλάξεις κάτι, κάποιος ακούει διαφορές
 

Μηνύματα
7.266
Reaction score
11.816
δηλαδή, να αλλάζεις καλώδια ρεύματος, σ ένα καλό σύστημα και να μην ακούς διαφορές? Κι αυτό δεν έχει καμιά σχέση με το ότι, χωρίς να αλλάξεις κάτι, κάποιος ακούει διαφορές
Έχει σχέση και πολλή μάλιστα.
 

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.565
Reaction score
37.863
Οκ οκ ..για να μη νομιζετε οτι ειμαι δύσκαμπτος, Μια φορα εσκυπσα και τα αλλαξα.. βεβαιώθηκα οτι ειμαι μονο μου σπιτι...μη γινει το καλό.
.... Καμμια διαφορα .... Υποπσια διαφορας μπορει - προβληματιστηκα μαλιστα για μισο δευτερολεπτο...μου περασε βεβαια μολις αναρωτηθηκα..τι θα κανω τα παλια καλωδια.. 🐒
 


costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.394
Reaction score
125.541
προβληματιστηκα μαλιστα για μισο δευτερολεπτο...
Υπερβολές.

Μερικά κλάσματα ήταν.

Στο υπόλοιπο από το μισό δευτερόλεπτο, αποφάσισες τι θα φας (σούσι) και έπιασες το τηλέφωνο για παραγγελία.
 


Μηνύματα
12.481
Reaction score
14.641
Ούτε κλάσματα. Η επιλογή είχε γίνει απο πρίν. Απλώς σου ζητείται να την κατανοήσεις γιατί την έκανες. Μάτριξ :D
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.394
Reaction score
125.541
δηλαδή, να αλλάζεις καλώδια ρεύματος, σ ένα καλό σύστημα και να μην ακούς διαφορές?
Ναι, αυτό δε γίνεται, από τα άγραφα.

Θα μας τρελάνουν εδώ μέσα. Πα να φύγουμε.
 



Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.565
Reaction score
37.863
....μπορει κανεις να παικσει το παιχνιδι με τις εικονες ... βρες τις διαφορες...ή το βρες τον Γουαλντο.. 🐒
... αλλα το να ακουει -βαρυσημαντες κιολα- διαφορες στην ηλικια αυτη πουβρισκεται ακομα δεν φενεται να ειναι και πολυ "γνωστης" "εμπειρος" ...(ισα ισα ) περισσοτερο με παλιμπαιδιζμο μοιαζει.. :smoke:
 
Last edited:

Μηνύματα
387
Reaction score
237
καλά, το ότι δεν ακούνε, κάποιοι από εδώ μέσα διαφορές, δεν αποδεικνύει κάτι. Το ότι θεωρούνε την γνώμη τους σημαντική, σημαίνει κάτι για τους ίδιους, αλλά όχι για το θέμα της κουβεντούλας
 






Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.606
Μηνύματα
2.867.583
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top