Ακουστική περιποίηση χώρου!

Μηνύματα
174
Reaction score
266

Θεούλης! Τα 'πε και τακανε όλα! Φανταστικό οπτικό αποτέλεσμα και πρώτα πρώτα ακουστικό. (φαντάζομαι....). Ελπίζω να το κάνω κάποια στιγμή στο χώρο μου. Για την ώρα οφθαλμολουτρο!
 

alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
14.855
Reaction score
28.282
Αν δεν βλέπει τηλεόραση ή ταινίες όλα καλά. Αν όμως βλέπει η τοποθέτηση της είναι τουλάχιστον τραγική.
 

Μηνύματα
174
Reaction score
266
Αν δεν βλέπει τηλεόραση ή ταινίες όλα καλά. Αν όμως βλέπει η τοποθέτηση της είναι τουλάχιστον τραγική.
ωχ! ναι... δεν το είχα προσέξει. εντελώς λάθος όμως... θα πάθει αυχενικό σύνδρομο αν βλέπει πάνω από μισή ώρα τη μέρα!
 











alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
14.855
Reaction score
28.282
Εγώ πάλι δεν χρειάζεται να το δείξω σε κάποιον καθώς απορρίπτεται από εμένα από το πρώτο κλάσμα του δευτερολέπτου. 😅
 



Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.959
Reaction score
55.127
Τι κάνει ο άνθρωπος για ν'ανεβάσει την εγκυρότητά του ως διαδικτυακού influencer...
Χρώμα...μοσχοπράσινο. 🤢
Ακούγοντας τα παλαμάκια από την πρότερη κατάσταση στο άδειο δωμάτιο ας αναλογιστούμε τι εκτιμήσεις συσκευών έκανε μέχρι πριν από έναν χρόνο... :sneaky:
Κάτι τέτοιες παρουσιάσεις θα με ωθούσαν - άμα είχα χώρο ακρόασης σαν το δικό του - σε διάλυση setup και ακρόαση μόνο μέσω ακουστικών στερώντας τα τοιχώματα από τόση πρόσθετη φροντίδα...
 
Last edited:


Μηνύματα
174
Reaction score
266
Τι κάνει ο άνθρωπος για ν'ανεβάσει την εγκυρότητά του ως διαδικτυακού influencer...
Χρώμα...μοσχοπράσινο. 🤢
Ακούγοντας τα παλαμάκια από την πρότερη κατάσταση στο άδειο δωμάτιο ας αναλογιστούμε τι εκτιμήσεις συσκευών έκανε μέχρι πριν από έναν χρόνο... :sneaky:
Κάτι τέτοιες παρουσιάσεις θα με ωθούσαν σε διάλυση setup και ακρόαση μόνο μέσω ακουστικών στερώντας τα τοιχώματα από τόση πρόσθετη φροντίδα...
το αισθητικό κομμάτι είναι προσωπικό θέμα, οπότε περί ορέξεως.... όσο για τον ήχο, ειδικός δεν είμαι, νομίζω όμως κάτι κατάφερε, έβαλε και μετρήσεις.
 

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.959
Reaction score
55.127
Ειχα δει μερικα βιντεο δικα του και τον ειχα καταταξει στους ασχετους. Αυτο το βιντεο επιβεβαιωνει την αρχικη μου εκτιμιση.
Περίμενε πρώτα να γίνει ΄΄δημιουργικός΄΄ φροντίζοντας καταλλήλως συγκοινωνούντες χώρους προς τον κύριο...
το αισθητικό κομμάτι είναι προσωπικό θέμα, οπότε περί ορέξεως.... όσο για τον ήχο, ειδικός δεν είμαι, νομίζω όμως κάτι κατάφερε, έβαλε και μετρήσεις.
Το σημείο εκκίνησης λογαριάζεται απαράδεκτο για έγκριτο influencer... Ομοίως και η χωροταξία με τη θέση ακρόασης κολλητά σε τοίχο. Οι βλαβερές επιδράσεις της δεν είναι ανατάξιμες πλήρως με τα μοσχοπράσινα.

Τα δε επιδαπέδια Buchardt τρώγονται , αλλά τα Zu δίπλα τους άστο πονάει άστο.
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.765
Μηνύματα
2.875.514
Members
37.949
Νεότερο μέλος
FotiosVie
Top