Υποδειγματικό Services Κονσολών PS2,PS3,XBOX 360 !!!

Μηνύματα
202
Reaction score
45
Τέτοια εξυπηρέτιση για τα Ελληνικά δεδομένα ομολογουμένως σπανίζει....

Επανδρωμένη με μπόλικη τεχνογνωσία τα άτομα της εταιρείας Εasybuyworld που βρίσκεται στο Μαρούσι.

Μή διστάσετε να τους επισκεφτείται για κάθε πρόβλημα που σχετίζεται με τις αγαπημένες σας παιχνιδομηχανές - PC και όχι μόνο...

Θα εκπλαγείτε πραγματικά - και προπάντων δεν θα χάσετε τα πολυτιμα χρηματά σας...
Κάπου εδώ λεμε μια δοκιμή θα σας πείσει !!!!!!

Αξίζει την προσοχή σας......

http://www.easybuyworld.com/
 

Μηνύματα
7.140
Reaction score
4
Δεν διαβασα πουθενα να αναφερεται για παιχνιδομηχανες και τα σχετικα.
Καμια σχεση θα ελεγα
 


Μηνύματα
13.106
Reaction score
163
Θα ήθελα να ρωτήσω κάτι: Οι χαρακτηρισμοί στο αρχικό post
"Τέτοια εξυπηρέτιση για τα Ελληνικά δεδομένα ομολογουμένως σπανίζει...."
"Επανδρωμένη με μπόλικη τεχνογνωσία τα άτομα της εταιρείας "
"Θα εκπλαγείτε πραγματικά - και προπάντων δεν θα χάσετε τα πολυτιμα χρηματά σας..."
προέρχονται από προσωπική εμπειρία ή είναι απλά διαφημιστικό κείμενο;
 

Μηνύματα
258
Reaction score
0
Η Εasybuyworld δεν ήτανε πρόσφατα στα δικαστήρια από την Nortec γιατί έκανε παράλληλη εισαγωγή παιχνιδιών και τα κυκλοφορούσε 2 και 3 μήνες νωρίτερα από την επίσημη Ευρωπαική κυκλοφορία;

Thanks but no thanks.
 

Μηνύματα
1.275
Reaction score
0
Tι σχέση έχει αν έκαναν εισαγωγή παιχνιδιών με το service ? ίσα-ίσα που φαίνονται πολύ μέσα στα πράγματα.

ΥΓ
Αν τελείωσες από την αυτό-ανακούφιση , please σβήσε το nick μου από την υπογραφή σου.
 

Μηνύματα
258
Reaction score
0
Tι σχέση έχει αν έκαναν εισαγωγή παιχνιδιών με το service ? ίσα-ίσα που φαίνονται πολύ μέσα στα πράγματα.
Έχει να κάνει με τις μεθόδους τους σαν εταιρία και το πώς κινούνται στην αγορά. Μια εταιρία κρίνετια απ'όλα.

ΥΓ
Αν τελείωσες από την αυτό-ανακούφιση , please σβήσε το nick μου από την υπογραφή σου.
Όχι. Εϊναι self-reminder.
 

Μηνύματα
202
Reaction score
45
Θα ήθελα να ρωτήσω κάτι: Οι χαρακτηρισμοί στο αρχικό post
"Τέτοια εξυπηρέτιση για τα Ελληνικά δεδομένα ομολογουμένως σπανίζει...."
"Επανδρωμένη με μπόλικη τεχνογνωσία τα άτομα της εταιρείας "
"Θα εκπλαγείτε πραγματικά - και προπάντων δεν θα χάσετε τα πολυτιμα χρηματά σας..."
προέρχονται από προσωπική εμπειρία ή είναι απλά διαφημιστικό κείμενο;
Προέρχεται απο προσωπική εμπειρία - και ουδεμία σχέση έχει με διαφήμιση.
Πιστεύω να είσαι κοντά τους (ώς απόσταση) - μιας και βρίσκονται στο Μαρούσι.
Ζήτησε για ότι δήποτε σχετίζεται με τις κονσόλες τον Κο Αντώνη και θα δείς άν έχω δίκιο.
Όσον αφορά για τα δικαστήρια ειληκρινά δεν το γνωρίζω, αλλά νομίζω δέν έχει σχέση με τα προαναφερόμενα.....
 

Μηνύματα
258
Reaction score
0
Προέρχεται απο προσωπική εμπειρία - και ουδεμία σχέση έχει με διαφήμιση.
Πιστεύω να είσαι κοντά τους (ώς απόσταση) - μιας και βρίσκονται στο Μαρούσι.
Ζήτησε για ότι δήποτε σχετίζεται με τις κονσόλες τον Κο Αντώνη και θα δείς άν έχω δίκιο.
Όσον αφορά για τα δικαστήρια ειληκρινά δεν το γνωρίζω, αλλά νομίζω δέν έχει σχέση με τα προαναφερόμενα.....
Ίσως να έχεις και δίκιο απλά μια τέτοια κίνηση της εταιρίας, εμένα προσωπικά μου δημιουργεί ανασφάλεια ώς καταναλωτή. Αλλά ξαναλέω πως αυτό είναι προσωπική μου εκτίμηση.
 

Μηνύματα
1.275
Reaction score
0
Όχι. Εϊναι self-reminder.
Να το διαβάσεις τότε και να θυμηθείς να μην ξαναγράψεις σε αυτό το forum ΟΚ ?

Αν είναι να αναστείλεις το ban στον εαυτό σου όμως σβήστο ... γιατί εκτός του ότι είναι ηλίθιο να γράφεις σε κάθε post σου ότι δεν γράφεις εδώ , δεν επιτρέπονται και τέτοιου είδους σαχλαμάρες προς άλλους users.
 

Μηνύματα
258
Reaction score
0
Να το διαβάσεις τότε και να θυμηθείς να μην ξαναγράψεις σε αυτό το forum ΟΚ ?

Αν είναι να αναστείλεις το ban στον εαυτό σου όμως σβήστο ... γιατί εκτός του ότι είναι ηλίθιο να γράφεις σε κάθε post σου ότι δεν γράφεις εδώ , δεν επιτρέπονται και τέτοιου είδους σαχλαμάρες προς άλλους users.
Ηλίθιος είσαι και φαίνεσαι. Ότι γουστάρω εγώ θα βάζω στην υπογραφή μου. Τα κόμπλεξ σου βγάλτα αλλού. Δεν ξέρεις τι σημαίνει αυτό που έχω γράψει γιατί είσαι άνθρωπος πρώτου επιπέδου, Αλλά αυτό δεν με υποχρεώνει εμένα να το αφαιρέσω. Άντε γεια τώρα, πήγαινε πρήξε κανέναν άλλο Bliz-άκο.:happy_4:
 

Μηνύματα
1.275
Reaction score
0
Αν είναι "έξυπνο" αυτό που κάνεις και δεν έχεις σκοπό να γίνεις ban, τότε μιλάμε απλά για βρωμιά εναντίον μου, και να το βγάλεις.
(δεν είσαι σε forum τώρα που κάνουν κουμάντο αλήτες για να επιτρέπονται τα πάντα, ΟΚ ?)

Κάντο μόνος σου για να μην σε αναγκάσουν οι mod , ή σταμάτα να γράφεις εδώ για να σου επιτρέψω αυτή την υπογραφή με το nick μου.
 

Μηνύματα
2.632
Reaction score
0
Κάντο μόνος σου για να μην σε αναγκάσουν οι mod , ή σταμάτα να γράφεις εδώ για να σου επιτρέψω αυτή την υπογραφή με το nick μου.
Τ'ειν'τουτου? Λογοκρισια?
 

Μηνύματα
1.275
Reaction score
0
Προστασία από την αλητεία και την προπαγάνδα είναι .... όποιος έχει λίγο φιλότιμο και ξέρει βασικούς κανόνες ηθικής θα καταλάβει.
(οι mod για αυτή την δουλειά είναι , να προστατέυουν τους χρήστες από τέτοια άτομα με τέτοιες πρακτικές στο forum τους.)

Μπορεί να πει ότι θέλει εναντίων μου και να του απαντήσω , όχι με υπογραφή και με αυτόν τον βρώμικο τρόπο για να με αναγκάζει να γράφω σε κάθε post του μια απάντηση.
 


Μηνύματα
1.275
Reaction score
0
Δεν έχει σημασία, υπάρχουν πολλοί βλάκες και άσχετοι που μπορεί να επηρεαστούν από την βρωμιά του, γιατί να το επιτρέψω δηλαδή?

Τουλάχιστον να βγάλει το nick μου και να πει "κάποιος" , έτσι δεν θα επηρεαστούν οι άσχετοι αλλά μόνο οι πολύ ηλίθιοι, κάνοντας μικρότερο το κακό.

ΥΓ
Τεσπα, δεν υπάρχει λόγος να το τραβάμε, αν δεν μπορεί να καταλάβει και συνεχίσει να γράφει εδώ, απλά θα του το σβήσουν οι mod σε λίγο
 

Κώστας Φ.

Truth hurts. Here's a teddy bear.
Μηνύματα
8.978
Reaction score
894
Απάντηση: Υποδειγματικό Services Κονσολών PS2,PS3,XBOX 360 !!!

Blizard, το patronising στη δουλειά των Mod να μας λείπει. Ευχαριστώ.
Aν έχεις κάποιο πρόβλημα να στείλεις ένα PM σε κάποιο διαχειριστή.
Κατά τα άλλα, είστε off-topic.
 

Μηνύματα
1.275
Reaction score
0
Δεν κάνω patronising στην δουλειά σας, εφόσον δεν είσαστε βρώμικοι και ανίκανοι να κάνετε αυτό που πρέπει (που είπα δεν είσαστε) εννοείτε ότι θα βγάλετε την υπογραφή του τύπου χωρίς δεύτερη σκέψη όταν το ζητήσω.
(δεν υπάρχει καν θέμα για το τι θα κάνετε , θα ήταν απλά αδιανόητο κάτι διαφορετικό)

Η συζήτηση έγινε κυρίως για να το σβήσει μόνος του ή να σταματήσει να γράφει, που τότε δεν έχω πρόβλημα.
 

Μηνύματα
2.632
Reaction score
0
Δεν κάνω patronising στην δουλειά σας...
===

εννοείτε ότι θα βγάλετε την υπογραφή του τύπου χωρίς δεύτερη σκέψη όταν το ζητήσω.
(δεν υπάρχει καν θέμα για το τι θα κάνετε , θα ήταν απλά αδιανόητο να την επιτρέψετε)
Come again? Μαλλον με βαρεσε η φυσικη στο κεφαλι... Καταραμενη μηχανικη στερεου...

Τελευταιο off-topic post απο μενα...
 

Μηνύματα
1.275
Reaction score
0
Δεν είναι patronising γιατί δεν υπάρχει mod εδώ που θα επέτρεπε μία τέτοια υπογραφή παρά την θέληση του θιγομένου ... θα πήγαιναν κόντρα στους κανονισμούς του forum και σε βασικούς κανόνες ηθικής συμπεριφοράς.

Αν υπάρχει κάποιος βέβαια τότε ίσως αλλάζει το θέμα... δεν θα μιλάμε για mod όμως αλλά για περιπτώσεις ατόμων που δεν αξίζει καν η όποια αναφορά σε αυτούς.
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.093
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top