Σήμερα είναι ημέρα ΒΑΝιου


Gebreselassie

Μαύρος!
Μηνύματα
30.910
Reaction score
2.524
Re: Απάντηση: Σήμερα είναι ημέρα ΒΑΝιου

Εσύ φταίς ρε, που πας και μπλέκεσαι με τα σκατά. :114:
Μην τους εκνευρίζεις ρε τους διαχειρισταράδες και μας ξανάρθουν με τα alter ego user names τους (Σούλα, Τούλα, Μαρίκα, Τατιάνα, Λουντμίλα κλπ). Ώρες ώρες αναρωτιέμαι πόσο ξύλο πρέπει να τρώνε στο σπίτι τους κάτι τέτοιοι... :142::142:

...
 

Μηνύματα
18.971
Reaction score
13.331
Απάντηση: Σήμερα είναι ημέρα ΒΑΝιου

Μερσί για τις ευχές σας παίδες.
Περάσαμε πολύ ωραία με τέτοια παρέα.

Όσο για το ΒΑΝιο μου δεν ήταν προϊόν προκατάληψης.
Όχι καθόλου προκατάληψη σας λέω.

Υπάρχει και έλλειψη φαντασίας! Τι γελοιότητες είναι αυτές... :143:
 

Costas Coyias

Ημίθεος
Administrator
Μηνύματα
25.056
Reaction score
20.469
Απάντηση: Σήμερα είναι ημέρα ΒΑΝιου

Μην τους εκνευρίζεις ρε τους διαχειρισταράδες και μας ξανάρθουν με τα alter ego user names τους (Σούλα, Τούλα, Μαρίκα, Τατιάνα, Λουντμίλα κλπ). Ώρες ώρες αναρωτιέμαι πόσο ξύλο πρέπει να τρώνε στο σπίτι τους κάτι τέτοιοι... :142::142:

...
Αφού είναι άσχετοι ρε! Δεν ξέρουν που δεν ξέρουν από high end, δεν έχουν και ιδέα ντιπ - κατά - ντίπ ότι εδώ είναι το μαγαζί της μελιδοπαρέας.

Δε με λες; Λέω να βγάλουμε και το δικό τους μαγαζί, παραμάγαζο της Νεκταρίας. Πώς σου φαίνεται; :114: :114:
 

Costas Coyias

Ημίθεος
Administrator
Μηνύματα
25.056
Reaction score
20.469
Απάντηση: Σήμερα είναι ημέρα ΒΑΝιου

... ή ακόμα καλύτερα, νεκταρομάγαζο. Άι κιού νεκταρινιού... :204: :204: :204:
 

Μηνύματα
1.292
Reaction score
38
Απάντηση: Σήμερα είναι ημέρα ΒΑΝιου

Αν και νέο μέλος εδώ, επιτρέψτε μου να πω μια άποψη!

Είναι άδικο και προσβλητικό το τσουβάλιασμα... και κακώς συνεχίζει η κόντρα ιδιαίτερα δημοσίως! Δεν αφορούν τα μέλη αυτά.

Αν έχετε πρόβλημα με κάποιον/κάποιους (δεν έχω καταλάβει) βρείτε τον/τους και μιλήστε τα.

Όλα αυτά τα "μαλιοτραβήγματα" δυσφημούν και τα δύο forum, ελπίζω κάποια στιγμή να το καταλάβετε αυτό όσοι συνεχίζετε να συντηρείτε το ξεκατίνιασμα...
 

Costas Coyias

Ημίθεος
Administrator
Μηνύματα
25.056
Reaction score
20.469
Απάντηση: Σήμερα είναι ημέρα ΒΑΝιου

Μα δεν πρόκειται για κόντρα. Απλώς, για απέχθεια.
 


Μηνύματα
6.141
Reaction score
167
Απάντηση: Σήμερα είναι ημέρα ΒΑΝιου

Χρονια πολλαααα Μιχαλιωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!


Κι οποιος πει κακο για μας να του βγει το ματι σα λουκουμας!:142:
 

Costas Coyias

Ημίθεος
Administrator
Μηνύματα
25.056
Reaction score
20.469
Απάντηση: Σήμερα είναι ημέρα ΒΑΝιου

Και οι υπόλοιποι τι φταίμε???
Μα δεν είπα ότι φταίτε! Αλλά, όπως και να το κάνουμε, το να διακωμωδείς τους ηλιθίους και τα τσόλια, έχει πλάκα, άσε δηλαδή που είναι και κοινωνική υποχρέωση στις δύσκολες μέρες που ζούμε.

Διότι ρε παιδί μου, για να σου γυρίσω το ερώτημα δηλαδής, εμείς οι υπόλοιποι, τί φταίμε δηλαδή, που η μητέρα Φύση εξακολουθεί να παράγει ηλιθίους και κακούς, και μίζερους, και καρμίρηδες, και μαλάκες, και ό,τι άλλο βάνει ο νους σου; :114:
 

Costas Coyias

Ημίθεος
Administrator
Μηνύματα
25.056
Reaction score
20.469
Απάντηση: Σήμερα είναι ημέρα ΒΑΝιου

Άκου κόντρα! Εδώ ρε δεν πάμε κόντρα στις γυναίκες, θα πάμε κόντρα στις γυναικούλες; Από νεκταρίες, νά!, γεμάτος ο τόπος...
 

Μηνύματα
8.676
Reaction score
6
Απάντηση: Σήμερα είναι ημέρα ΒΑΝιου

Αν και νέο μέλος εδώ, επιτρέψτε μου να πω μια άποψη!

Είναι άδικο και προσβλητικό το τσουβάλιασμα... και κακώς συνεχίζει η κόντρα ιδιαίτερα δημοσίως! Δεν αφορούν τα μέλη αυτά.

Αν έχετε πρόβλημα με κάποιον/κάποιους (δεν έχω καταλάβει) βρείτε τον/τους και μιλήστε τα.

Όλα αυτά τα "μαλιοτραβήγματα" δυσφημούν και τα δύο forum, ελπίζω κάποια στιγμή να το καταλάβετε αυτό όσοι συνεχίζετε να συντηρείτε το ξεκατίνιασμα...
Στη συγκεκριμένη περίπτωση μιας και απο αυτή παίρνεις την ευκαιρία για το παραπάνω σου σχολιο, εισαι λαθος..
Το ποιος τρώγεται με τα ρουχα του φαίνεται από τη χαζομάρα κάποιων φωτισμένων μυαλών από το διπλανο ( μη-καφατομαγαζο)…
Ισως θα έπρεπε να κανεις εκει το παραπάνω σχολιο αν και δεν νομίζω να εμενε στον αερα για πάνω από μια ωρα..
 

Μηνύματα
1.877
Reaction score
10
Μπαν-ιαρίστηκε ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ που κατέβηκε Αθήνα για να βγάλει από τη "στενή" ανθρώπους που δεν ήξερε? Κυρία zougla.gr μου, αυτό είναι είδηση για πρωτοσέλιδο και όχι άλλα!!!!
Εν πάσει περιπτώσει, κ.ΜΕΛΙΔΗ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ, ευτυχισμένα, γεμάτα χαμόγελα και ΜΕΓΑΛΕΣ ΠΡΑΞΕΙΣ... Και φυσικά πολλά λουκούλεια γεύματα!!!!!
 

Μηνύματα
8.676
Reaction score
6
Απάντηση: Σήμερα είναι ημέρα ΒΑΝιου

Αλλά, όπως και να το κάνουμε, το να διακωμωδείς τους ηλιθίους και τα τσόλια, έχει πλάκα, άσε δηλαδή που είναι και κοινωνική υποχρέωση στις δύσκολες μέρες που ζούμε.
Υλικό για επιθεώρηση…
Πώς να το αφήσεις ανεκμετάλλευτο
 

Μηνύματα
1.292
Reaction score
38
Απάντηση: Σήμερα είναι ημέρα ΒΑΝιου

Στη συγκεκριμένη περίπτωση μιας και απο αυτή παίρνεις την ευκαιρία για το παραπάνω σου σχολιο, εισαι λαθος..
Το ποιος τρώγεται με τα ρουχα του φαίνεται από τη χαζομάρα κάποιων φωτισμένων μυαλών από το διπλανο ( μη-καφατομαγαζο)…
Ισως θα έπρεπε να κανεις εκει το παραπάνω σχολιο αν και δεν νομίζω να εμενε στον αερα για πάνω από μια ωρα..
Ανδρέα το λάθος και το σωστό σε πολλές περιπτώσεις είναι υποκειμενικό. Πιθανόν και σε αυτήν (δεν εννοώ την περίπτωση Μιχάλη, γι' αυτήν δεν γνωρίζω... μιλάω για την κόντρα και μόνον) να υπάρχουν σοβαρά επιχειρήματα και από τις δυό πλευρές...

Επί προσωπικού να σου πω ότι έχω κάνει παρόμοιο σχόλιο και από εκεί σε παλαιότερη κόντρα του τύπου "μαλιοτραβιέστε σαν γυναικούλες που σας φάγανε το γκόμενο" αλλά το σχόλιο μου έμεινε...

Επίσης να πω ότι η ημερομηνία εγγραφής μου εδώ είναι και ημέρα των γενεθλίων μου ... ημέρα που επέλεξε ο τέως ΓΔ να με μπανάρει για τριήμερο με προσωπική απόφαση χωρίς να μπει στο κόπο να γράψει το λόγο όπως έκανε κάποιος άλλος (ανορθόγραφος) για το Μιχάλη...

Τι λές Ανδρέα? Έχω λόγο να γράφω μόνο εδώ για "κόντρες"?


Δεν ξέρω για τα υπόλοιπα μέλη αλλά προσωπικά με στεναχωρεί να βλέπω φίλους (έστω και διαδυκτιακούς) να πέφτουν τόσο χαμηλά...

Αν μπορείτε σεβαστείτε το μιας και η συγκεκριμένη κουβέντα - στάση είναι εντελώς off topic από την θεματολογία και των δύο forums και ελπίζω να συμφωνείτε ότι δεν προσφέρει τίποτα.

sorry για την παρέμβαση σε κάτι που πραγματικά δεν μου πέφτει λόγος. Το σταματάω εδώ.

Φιλικά
 



ΑΝΔΡΕΑΣ Κ.

Ιδρυτής
Μηνύματα
30.058
Reaction score
728
Απάντηση: Σήμερα είναι ημέρα ΒΑΝιου

Παιδες, γιορταζει ο Μιχαλης μας και εσεις ασχολειστε με κοντρες?
Για ακομα μια φορα ας το αφησουμε να πεσει κατω, δεν υπαρχει λογος.
Ετσι δεν ειναι?:126:

(οχι πως δεν με πειραξε αυτο το "Καφατομαγαζο" αλλα μερα που ειναι...)

Μιχαλη, τις καλυτερες ευχες φιλε και πολλα-πολλα τσιμπουσια ακομα.:136:
 

Μηνύματα
1.588
Reaction score
334
Απάντηση: Σήμερα είναι ημέρα ΒΑΝιου

Αν και έχω αποφασίσει να μην ξαναασχοληθώ ήταν μεγάλο ατόπημα αυτό που έγινε.
Kρίμα !!
Xρόνια Πολλά Μιχαλιό ξαναματίς !
 



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.331
Μηνύματα
2.858.787
Members
37.899
Νεότερο μέλος
takhspan
Top