Aγορασα μια Samsung Ue 5003.

Μηνύματα
629
Reaction score
0
Καλησπερα,βρηκα την παραπανω tv σε καλη τιμη και την πηρα...Την εστησα και τωρα προσπαθω να ρυθμισω σε μια σειρα τα καναλια και να βρω τροπο εαν γινεται να παιξει video απο την USB εισοδο;;;Εχετε καμια ιδεα για αυτα τα δυο;;;
 

gstriftos

gilectronikos
Μηνύματα
17.602
Reaction score
4.137
Απάντηση: Aγορασα μια Samsung Ue 5003.

Kαλοθέατη!!

Το μάνιουαλ δεν λέει τίποτα;
 

Μηνύματα
42
Reaction score
9
Απάντηση: Aγορασα μια Samsung Ue 5003.

Η ρυθμιση των καναλιων ειναι λιγο μπερδεμα...
Πας menu->κεραια->ρυθμιση καναλιων, και δες κατω κατω τι υπομενου σου βγαζει
 

Μηνύματα
629
Reaction score
0
Απάντηση: Aγορασα μια Samsung Ue 5003.

Πολυ μπερδεμα ειναι..Το manual δεν λεει σχεδον τιποτα.5σελιδες ειναι ολες και ολες...Για αναπαραγωγη μεσω usb;;
 


Μηνύματα
49
Reaction score
0
Re: Απάντηση: Aγορασα μια Samsung Ue 5003.

Υπάρχει το manual αποθηκευμένο στη εσωτερική μνήμη της τηλεόρασης (e-manual). Τώρα για ρύθμιση των καναλιών απλά πατάς το κουμπάκι (CONTS) CONTENTS και επιλέγεις διαχείριση καναλιών.
 

Μηνύματα
629
Reaction score
0
Με τα πολλα το βρηκα....το θεμα ειναι αν μπορω να την χακαρω καπως να βλεπω ταινιες μεσα απο το USB...

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk
 

Μηνύματα
629
Reaction score
0
Λοιπον μπηκα στο κρυφο μενου,αλλαξα μοντελο και σε καποια μου εβγαλε την επιλογη βιντεο πηγαινε να μπει στο στικακι αλλα με πετουσε εξω,πιθανον διοτι το filmware της δεν εχει το καταληλο κωδικα...σκεφτηκα να βρω καποιο παραπλησιο μοντελο και να της φωρτωσω το τελευταιο update...το θεμα ειναι να το τολμησω η θα μεινω χωρις tv;;

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.281
Reaction score
93.722
Απάντηση: Aγορασα μια Samsung Ue 5003.

Το έχει κάνει φίλος μου, και δούλεψε μια χαρά. Καλού-κακού όμως, έχε κάπου και το fw της δικής σου, ώστε να το περάσεις σε περίπτωση που κάτι δεν πάει καλά. Αν και δεν νομίζω ότι θα χρειαστεί.
 

Μηνύματα
629
Reaction score
0
Το filmware το εχω το θεμα ειναι μην καει καμια tv και δεν μπορω να βαλω το δικο της.

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk
 

Μηνύματα
629
Reaction score
0
Τελικα αλλαξα μοντελο και εβαλα το 5500 και επαιξε..το κακο ειναι οτι δεν βλεπει τον σκληρο μου.κατεβασα το transomers σε 1080p για να δουμε θα παιξει;;

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk
 

Μηνύματα
629
Reaction score
0
Εχει κανεις να μου πει αν σε τηλεοπτικο σημα ειναι πολυ σκουρα τα χρωματα;;σκοτινιαζει απο την μια στιγμη στην αλλη οταν υπαρχει καποιο μαυρο αντικειμενο στην οθονη σε τηλεοπτικο,ετσι λειτουργουν η led?
Επισης αν μπορει να μου πει πιο μοντελο εχει στο service menou γιατι τα πειραξα λιγο...αν και απο οσο θυμαμαι ετσι ητανε..σε dvd και hd δειχνει πολυ καλα με πολυ καλη παλετα χρωματων.

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk
 

Μηνύματα
629
Reaction score
0
Τελικα μιλησα με την samsung και ηρθανε και την πηρανε για service,εχω μεινει με μια 14αρα και τα εχω δει ολα

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk
 

Μηνύματα
1
Reaction score
0
Απάντηση: Aγορασα μια Samsung Ue 5003.

παιδια γεια σας ειμαι νεος στο forum και δεν ξερω αν κανω την ερωτηση μου στο σωστο τοπικ. λοιπον σημερα πηρα την εξεις τν samsung ue 5003 και ενω βαζω τι στικακι και μου διαβαζει φοτο και μουσικη, δεν μου ανοιγει της ταινιες και εχω ξενερωσει γιατι αλλα μου λεγανε και αλλα βλεπω τωρα. μπορειτε να μου δωσετε καποια βοηθεια? σας ευχαριστω.:126
 

Μηνύματα
279
Reaction score
40
Απάντηση: Aγορασα μια Samsung Ue 5003.

Η κλασσική πατεντα ειναι μεσα στο service menu. Με κλειστη την TV Πατας info->menu->Mute-> power on. Αλλαζεις το μοντελο απο 5003 σε 5500. Αλλα μονον αυτο. Μην πειραξεις κατι αλλο καθως μπορει να αχρηστεψει την tv σου. Βλεπε παραπανω...Οπως επισης δεν θα ειναι εντος εγγύησης εαν την χαλασεις απο εκει. Εκτος εαν δεν το αντιληφθεί το service..

Για μενα η αγορα ενος φθηνου ταπηνου media player ειναι μακραν καλυτερη, Θα παιζει και DTS που ειναι της μοδας στα MKV.
 


Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.602
Μηνύματα
2.865.615
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top